Lolitka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 124
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:49

19 mar 2007, 11:50

Hej Dziewczynki :-D
jakoś udało mi sie zalogować :ico_zly: nie pytajcie ile razy próbowałam od rana...

Basieńko :ico_pocieszyciel: nie martw się Słoneczko, czas szybko zleci a my tu postaramy się zająć Ci myśli czymś innym. Teraz Twoja dzidzia jest juz duża i będzie dotrzymywać Ci towarzystwa. :ico_brawa_01:

Ja farbowałam włosy w sobotę (chciałam przyciemnić) i jest tragedia :ico_placzek:
nie wiem czy to przez ciążę ale ze skóry nie zeszło!!! Wyglądam jak jakiś apacz przed wyprawa wojenną... :ico_placzek: Mój R mówi że mam się nie martwić ale ja widzę jak wyglądam

BeWu
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 541
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:17

19 mar 2007, 12:25

Madziu koleżanka faktycznie niezbyt skoro rzuca takie teksty do dziewczyny w ciąży :ico_nienie: g:zla

[ Dodano: 2007-03-19 ]
Lolitko to przez te ciążowe hormony, ja przed slubem spędziłam 3 godziny u fryzjera na samym farbnowaniu, trzy razy mi farbe nakładali, bo po pierwszych dwóch wyglądałam właśnie jak apacz, przy głowie jakieś marchewkowe - a miał być czekoadowy brąz .... ale nie przejmuj sie spróbuj nałożyc jaszcze jakiś szampon koloryzujący, nie zniszczysz włosków, a może uda Ci sie troszke ujednolicić kolorek, głowa do góry - bedzie dobrze :-D

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

19 mar 2007, 12:36

Kurcze dziewczyny nie straszcie z tą farbą. Ja mam zamiar po remoncie farbować bo w święta ide na to wesele, no i chciałam jakoś wyglądać. Ja mi sie masakra na głowie zrobi to chyba zwariuję. :508:

Madzia ale ta twoja koleżanka psychiczna jest. Ona sama jest jeszcze dzieciakiem z tego co mówisz.

BeWu
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 541
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:17

19 mar 2007, 12:37

Kamilko zapytaj Madzi jaka farbą farbowała, bo jej podobno wyszło bez problemu

Lolitka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 124
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:49

19 mar 2007, 12:55

ja Loreal, u fryzjera - porażka :ico_placzek:

BeWu
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 541
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:17

19 mar 2007, 13:17

Anitko może nie jest tak źle... :ico_pocieszyciel: ale co to za fryzjer, który wypuszcza z salonu niezadowolona klientkę? w mojej sytuacji nie dali tak łatwo za wygraną

Awatar użytkownika
acia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:06

19 mar 2007, 13:22

Juz jestem, włoski wyszły dobrze jestem bardzo zadowolona bo równo mi farba pokryła.Co chwilę przeglądam się w lustrze , bo nie jestem przyzwyczajona do ciemnych włosów, ale te moje odrosty po pasemkach bły już nie do zniesienia.
Lolitka współczuję ci bardzo , ale może tak jak pisze Basia wystarczy tylko coś poprawić dziwię się tylko że fryzjerka od razu niepoprawiła ci koloru w końcu zapłaciłaś.
Ja farbowałam sobie sama w domku .

Teraz zmykam do ZUS-u złożyć dokumenty bo dopiero dzisiaj zakład pracy mi przysłał resztę papierów.Okres zasiłkowy kończy mi się 19 kwietnia a tam jest napisane ,że trzeba złożyć 6 tyg wcześniej :ico_szoking: Kurczę mam nadzieję ,że nie wstrzymają mi zasiłku.

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

19 mar 2007, 13:22

Lolitko ja farbowałam tez loreal ciemny braz i wyszedł ok wszystko pokryło a teraz ja juz umyłam pare razy to spoko nie jest tak ciemno na głowie :ico_smiechbig:

[ Dodano: 2007-03-19 ]
Acia ja na 16 ide do gin ona ma wypełnic i z tym jade do biura jutro z rana i oni mi to załatwiaja do Zus nigdzie nie musze chodzic :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

19 mar 2007, 13:43

Cześć g;)
Widzę, ze tu się zrobiło nastrojowo - włoski farbujecie, stroicie sie :-D tylko biedna Anitka... moze nie jest tak źle? Moze spróbuj jeszcze raz sie przefarbować :ico_oczko:
Basiu tak Ci współczuję, ze zostałaś bez swojego kochanego.. trzymaj sie, juz niedługo święta :ico_pocieszyciel:
Ja dzisiaj mam wenę do sprzatania, :ico_odkurzanie: ciekawe skąd ta chęć?? Na syndrom (jak to było) czystego gniazda (czy jakoś tam) co kobitki maja tuz przed porodem trochę za wcześnie :559: hehe

BeWu
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 541
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:17

19 mar 2007, 14:07

Alinko mi też juz się właczył ten syndrom :) wyobraź sobie że wczoraj wieczorem, zamiast sobie leżec i ogladnąć coś w tv zabrałam się za porządki w szafie i teraz już myslę o posprzątaniu łazienki po pracy.... to napewno ten syndrom, bo ja to normalnie nie znosze takich prac :ico_odkurzanie: :ico_smiechbig:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość