barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

19 mar 2007, 13:33

no to jakby nieoczekiwani goście wpadli, to macie ich na czym położyć :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

19 mar 2007, 13:35

:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: dokładnie Basiu
Ula może Ci przysłać jedną przez kabelek :ico_brawa_01: to będziesz mogła powiedzieć że masz aż jedną :-D

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

19 mar 2007, 13:36

dobre, zamiast na materacu to na pieluszkach spać :ico_smiechbig:
ty to mas zpomysły basiu :ico_brawa_01:
a mi się truskaweczek zachciało, wysłalam już zlecenie do mężusia, ciekawe tylko czy nie zapomni, bo on to ma wieksza sklerozę niż ja w ciąży :ico_smiechbig:

[ Dodano: 2007-03-19 ]
o dzikei kinguś, ciekwae tylko czy przez ten kabelek się przepca, :ico_smiechbig:
ale nie ma sie co martwić, JAś Fasola kiedyś dziecko nie miał w co przebrac to mu pieluche z pluszaka zrobił, a u mnie pluszaków pod dostatkiem, :ico_smiechbig:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

19 mar 2007, 13:39

a może to jego objaw ciążowy, bo czytałam, że faceci często jak są bardzo zaangazowaniu, to przeżywają jej objawy (np. brzuszki im rosną, wymiotują itp.) :-D

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

19 mar 2007, 13:48

A ja to marke auchana lub innego supermarketu kupuje, bo to tansze! Wole czesciej zmienic, bo nie lubie jak pielucha ciezka! Tylko na noc dobrze jest taka super wlozyc, ale niektore niemarki tez sa super! Po co wiec drozej placic? :ico_nienie: :ico_ciezarowka:
Ja na razie kupilam wozek z okazji (uzywany przez 10miesiecy bo ludzie od razu drugiego dzidziusia mieli!!!) Dzidzius na poczatku bedzie w nim spal, bo fotelik samochodowy bede uzywala na spacerki! Moje dzieci nie lubily spacerkow w gondoli i strasznie plakaly! No mam dzidzie, ktore malo spia i chca wszystko widziec! hihihi! Ciekawskie jak ich mama! hihihi!
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Lozeczko kupimy z okazji, ale pozniej, po przeprowadzce jesienia! Wanienki dla dzidziusiow nie uzywam, od razu w duzej wannie myje, bo za duzo ciekawskich co chca pomagac! Ubranek mi troche dano, ale brakuje mi jeszcze sporo, ale czas jeszcze jest, moze cos jeszcze wpadnie! Reszte bede szyla, bo bardzo lubie, szczegolnie dla dziewczynki! Bedzie super zabawa! Jesli chodzi o posciel, to poszyje przescieradla z gumka i spiworki, bo wole, nie lubie kolderek! Az tyle to tego wszystkiego nie trzeba! Troche zabawek i juz! Wiele rzeczy jest bardzo ladnych, ale trwaja 5-6miesiecy i nie sa niezbedne wiec takich to nie kupuje. No ale to jest indywidualna sprawa! Co do ubran, to ja zawsze w kazdym rozmiarze mam :
6-8body, 3pizamki, 2spiworki i 6-8 komplecikow na dzien (ze skarpetkami), 3 sweterki zapinane z przodu i 2kurteczki na wyjscie na dwor, 2pary bucikow, To zupelnie wystarczy i tak piore codziennie wiec nie potrzeba tego wiecej, a przeciez mamy zawsze rozmiary na zapas, wiec jak jest jakis brak to z rozmiaru wiekszego biore i juz! :ico_ciezarowka:
A zabobonna nie jestem, wiec przygotowuje zawsze troche na zapas i mam juz ciuszki na 1rocznego bobasa! :ico_haha_01: :ico_brawa_01:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

19 mar 2007, 13:53

anulaf, to ty nalepiej z nas juz jesteś wyposażona, co do śpiworka to się zgadzam, bo dzidzia się nie rozkopuje (mam po Wiki)
a wózeczki jak przeglądałam, to nawet znalazlam takie w których się w gondoli (nie spacerówce przerabianej na gondolę!) reguluje lezysko i można trochę podnieść, szkoda tylko że są strasznie drogie

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

19 mar 2007, 14:06

no ania to już w koncu dośwaidczona mamusia jest :ico_haha_01: a nie to co ja :ico_smiechbig: bo ja to narazie kupuje to co mi się spodoba :ico_smiechbig:
laseczki ja się chyba spróbuje zdrzemnąć to moze troche mi ten katarek ustapi bo inaczj zwariuję zaraz. miłego dzionka pa :ico_buziaczki_big:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

19 mar 2007, 14:09

miłego odpoczynku Ula :ico_haha_02:

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

19 mar 2007, 14:16

Ja nie przewiduje duzych pieniazkow dla dzidzi, dlatego tez z okazji kupuje! Ten co wzielam to sie bardzo oplacalo 1/7ceny nowego zaplacilam! :ico_szoking: W tej gondoli to sie podnosi niby to oparcie, ale ja wole fotelik, bo czesto autem jezdze, a jak dzidzia bedzie juz w gondoli spala, to lepiej zeby ona w domu zostala! Ta gondole to tez mozna w samochodzie przyczepiac! Ona sie przeksztalca w spacerowke wiec wloze tam dodatkowo materacyk, zeby dzidzi bylo wygodniej do spanka! Wozek bébé comfort z duzymi dmuchanymi oponami i sporym miejscem na zakupy! Troche tylko duzo miejsca zajmuje jak zlozony, ale mam duze auto (7osobowe) wiec to mi nie przeszkadza!
A tobie Basiu wozek po Wiki to zniknal? Bo widze, ze nowy chcesz kupowac! Mnie poprzedni to dla obojga posluzyl (byl tej samej marki, ale bez fotelika samochodowego, bo jeszcze takich nie robili) ale strasznie go zuzylam, az opony byly plaskie (to takie z twardej gumy) i dziurki w materiale! hihihi! :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

19 mar 2007, 14:16

Ja to jak Ania prześcieradełka poszyje z gumeczką już materiał mam, zasłonki też ostatnio uszyłam, śliczne dziecinne w pieski i odrazu miło się w pokoiku zrobiło :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość