Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

22 paź 2007, 15:42

Witaj Kasiu :-)
kaska28 pisze:Monia co do fochów kadrowej to wiem cos o tym bo sama nią jestem i nieraz naprawdę miłam ochotę walnąc kogoś papierzyskami jak przyszedł w złym momencie :ico_haha_01: :ico_wstydzioch:

Ja to rozumiem,bo każdy czasami ma ciężki dzieńale te nasze kadrowe to nawet nie wiedza co tą drukarka :ico_olaboga: ,a ja naprawdę je ładnie prosiłam :-) ,a one takie nie miłe dla mnie buuuu :ico_placzek: :ico_oczko:
kaska28 pisze:A ja w razie czego będę nosic taty kurtkę, taką sportową :-D Juz sie z nim dogadałam. Zresztą teraz tez chodzę w jego polarze :-D

A mój tata jest ode mnie teraz szczuplejszy i niestety jego kurtki też na mnie nie pasują hihi :ico_smiechbig: Jutro cos "wyszukam" na siebie :-D

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

22 paź 2007, 15:45

Luknijcie na pierwszą stronke... Może byc?

Narazie nic innego nie wymodzę bo lece na zakupki :ico_haha_01:

Buziole :-D

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

22 paź 2007, 15:52

Kasiu,

Lista jest SUPER!

Dziewczyny, powiedzcie jak wkleic taki napis w podpisie: "czekamy na synka"......
Bylam na tej stronie: www.sparklee.com, ale jak wklejam kod url, to nic mi sie nie pokazuje, tylko link do tej strony, chyba cos zle robie! :ico_placzek:

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

22 paź 2007, 16:18

Hej.

Kasiu lista super, fajnie ze jest na pierwszej stronce. Teraz kazdy ma do niej wgląd :ico_brawa_01: A co do tych sześciu kilogramówt to okaze się w srode bo pewnie jest ich juz więcej :-)

Monia współczuję tego załatwiania, ja jestem w stanie zrozumiec wszystkie osoby które pracują w biurze. Ludzie którzy tam przychodzą czasami są niemożliwi i wydaje im sie ze ich sprawa jest najważniejsza trzeba wszystko rzucic i się nimi zająć. Ale spotkałam tez takie "miłe" panie które naprawde nie chciały lub nie umiały pomóc mimo ze to jest ich praca. To działa w obie strony, to prawda.

Gosia kliknij na tą stronkę, ja stamtąd brałam ten napis
http://www.familylobby.com/create-glitt ... littertext

wrócił Maciek z pracy i wziął Patyka na dwór ale nie wiem co się stało bo dałam mu grzeczne dziecko a wrócił bardzo marudny i rozkapryszony chłopczyk :ico_zly:

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

22 paź 2007, 16:48

madziarka81 pisze:A co do tych sześciu kilogramówt to okaze się w srode bo pewnie jest ich juz więcej :-)


... no i chyba najwyzszy czas!!! :ico_oczko:

Madzia, udalo mi sie juz mam napisik.... DZIEKI za pomoc!!

Buzka

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

22 paź 2007, 19:44

HI HI zgapiłam od Was te napisy!!
Przepraszam ale sie mi spodobały!!!

[ Dodano: 2007-10-22, 19:45 ]
mz74 pisze:.. no i chyba najwyzszy czas!!! :ico_oczko:


no własnie, a niby czemu tylko my mamy trzymac norme? :-D

Ja tez juz na plusie 11kg

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

22 paź 2007, 20:45

Hej Kobietki!!!
Wszystko oki z moim Syneczkiem :-D :ico_brawa_01: A jak tam reszta, bo coś nie mogę doczytać :ico_oczko: od ostaniej wizyty przybyło mi 3kg, więc łącznie od początku mam 10 kg na plusie :-D Nie jest źle, ale mam teraz wilczy apetyt wręcz :-D i martwię się, że zrobi się ze mnie balonik.
Gosiu pewnie, że się możemy spotkać :-D :ico_brawa_01: Bardzo chętnie. W ogóle musimy zrobic kiedyś zlot Styczniówek :-D
Kończę, bo jestem baaardzooo padnięta!Pa! Kochane!

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

22 paź 2007, 20:49

czesc dziewczyny ja wrocilam od gin i tak jest ok ale lekarz troche sie martwi powiedzial ze mam jeszcze nisko i maly brzuch na wysokosci pempka nie wiem o co chodzi ale powiedzial ze nastepnym razem zrobimy usg to to sprawdzimy. Co do kg to wedlug mojej wagi przytylam 10 kg a wedlug lekarza 8 mysle ze nie ma tak zle bo z julka cala ciaze przytylam 17 chyba ze to wage dogonie :ico_ciezarowka:

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

22 paź 2007, 21:05

Cześć dziewczynki.

Cieszę ze u lekarza wszystko ok i Wasze wizyty przebiegły w porządku :ico_brawa_01:

Gosia, Marcia :ico_brawa_01: za napisy :-)

ja juz mam cisze w domu, wszyscy spia a z racji tego ze zdrzemnęłam się o osiemnastej pewnie jeszcze chwilke posiedzę :-)

[ Dodano: 2007-10-22, 21:07 ]
Mam pytanko. Prałyscie juz jakies ciuszki dla dzidzi? Ja sie nad tym zastanawiam czy powoli sie za to nie brac, tym bardziej ze mam tego troche i potem wszytko naraz to bedzie troche roboty a chciałabym to jakos rozłożyc sobie na raty.

A tak w ogóle to mała kopie tak wysoko ze az mnie zatyka od srodka, macie czasami cos takiego???

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

22 paź 2007, 21:37

mnie kopie nisko tylko w dole a co do pranie tez juz o tym mysle bo troche tego mam wprawdzie nie nowe ale jest

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość