Awatar użytkownika
Madi
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 193
Rejestracja: 17 wrz 2007, 10:49

22 paź 2007, 21:08

Zauważyłyście, że ostatnio wszystkie naraz zaczęłyśmy narzekać :-) Więc chyba to wszystko jest normalne :ico_haha_02:
miłej nocki

Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

22 paź 2007, 22:20

Oj faktycznie jakieś zrzędy się z nas porobiły :ico_haha_01:
Również życze naszym ciężaróweczkom spokojnej nocki

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

23 paź 2007, 08:55

Aneta 30 koniecznie idz do lekaza da ci skierowanie na badanie moczu z Twojego opisu wynika ze mozesz miec stan zapalny w ciązy to dość powszechna dolegliwość jeśli w moczu bedzie duza ilość bakteri to dostaniesz tabletki na ich pozbycie typu urinal..

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

23 paź 2007, 09:27

Czesc dziewczyny ide do lekarza na 12 w nocy bolało mnie kilka razy podbrzusze tak jak przed @ (choć te bóle to ja mam z przerwami od 5 tc to zawsze sie martwie) boje sie ze znowu mi kazą iść do szpitala tak u mnie w przychodni państwowej lecza jak nie wiedza co to kieruja do szpitala a tam to samo co w domu leżenie i tabletki te same. Chodze do przychodni rzadko przeważnie ide prywatnie ale mój lekarz dzis nie przyjmuje a nie chce dłużej czekać bo sie martwię ze to może szyjka sie skraca czy co choć 3 tyg temu miałam 3/0/0. Zobacze co mi powiedza ale wrazie co to jestem spakowana do szpitala :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: (nie chce tam isc 4 raz)

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

23 paź 2007, 09:55

asiab to nie koniecznie musi sie cos dziać, to tak jest dziecko rosnie rozpycha sie no i pobolewa macica to normalne zazwyczaj tak jest w 4-5 miesiacu, jesli to1 ciąża to tymbardziej pobolewa nie zamartwiaj sie tym ,ale dla twojego świetego spokoju umów sie na wizyte do gina

Kamila1982
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 149
Rejestracja: 21 wrz 2007, 15:58

23 paź 2007, 10:22

asiab jesteśmy z Tobą!!!Bądź dobrej myśli!

Ja też idę dzisiaj do lekarza na 14. Tym razem jednak idę do drugiej przychodni. Przekonała mnie koleżanka, bo chodziła do tego co ja do tej pory a jest ona w 25 tc. Jak poszła do tego drugiego to się zdziwił, że miała robione tylko raz na początku ciąży wyniki. Od razu dał jej skierowanie na badania i na tolerancję glukozy..... i co się okazało...że ma złe wyniki i...cukrzyce ciążową :ico_olaboga: . Dlatego powiedziałam sobie, że się przepiszę, bo jestem w 20 tc a miałam wyniki też tylko raz na początku ciąży. A lepiej dmuchać na zimne!

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

23 paź 2007, 10:23

dzieki za pocieszenie
:ico_haha_02:
pamietam jak chyba w 8 tc mówiłam gin ze mam te bóle jak przed @ mowił mi ze moge je mocniej odczuwac bo mam tyłozgięcie szyjki macicy a w 15 tc ona juz sie wygieła prawidłowo a ja mam dalej takie bóle najczęsciej w nocy (nigdy bym nie przypuszczała ze ciąża boli) :ico_szoking:

[ Dodano: 2007-10-23, 10:27 ]
Kamila1982, ja już mam cała ksiażeczkę ciąży zapisaną wyniki to miałam już chyba z 6 razy robione glukozy jeszcze nie

Kamila1982
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 149
Rejestracja: 21 wrz 2007, 15:58

23 paź 2007, 11:38

asiab pisze:Kamila1982, ja już mam cała ksiażeczkę ciąży zapisaną wyniki to miałam już chyba z 6 razy robione glukozy jeszcze nie

NO WŁAŚNIE, A JA NIE WIEDZIAŁAM, ŻE TAK CZĘSTO TRZEBA ROBIĆ WYNIKI...JESTEM ZIELONA TO MOJA PIERWSZ CIĄŻA A ZRESZTĄ MYŚLAŁAM, ŻE LEKARZ WIE CO ROBI...DOBRZE, ŻE SIĘ PRZEPISUJĘ DO INNEGO LEKARZA BO TEN JEST JAKIŚ NIEKOMPETENTNY :ico_puknij:

kamila_torun
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1708
Rejestracja: 24 maja 2007, 11:42

23 paź 2007, 12:26

dziewczyny nie martwcie sie tak.. na pewno bedzie dobrze, glowki do gory. mnie tez pobolewa podbrzusze jak sie przesile. moj ginekolog powiedzial ze mam sie oszczedzac na maxa, bo to ze kobitki sie w cizy nie oszczedzaja przyswaza im zmartwien. mowil ze mam ograniczyc spacery, dzwiganie wykluczne, a gdy siedze to nie dluzej niz 2 godziny, potem ma wstac i sobie troszke pochodzic. zeby nie dostac zakrzepow. ja wiem ze ciezarna to nie krowa swieta, ale jakos wierze mojemu lekarzowi. od czasu do czasu mnie boli brzusio ale jak na razie obylam sie bez srodkow przeciwbolowych. nie bralam zadnych specyfikow do tej pory, choc moj gin powiedzial ze w razie bolu mam wziasc no spe. oczywiscie chodze na spacerki ale to raczej jest na zasadzie zakupow. jezdze czesto samochodem, od czasu do czasu musze gdzies dojsc pieszo i to wtedy moje spacerki sa, w okol domku w ktorym mieszkam tez sobie spaceruje, ale to nie jest zazwyczaj dluzej niz godzina dziennie. pozdrawiam was robaczki kochane. :-)

[ Dodano: 2007-10-23, 12:27 ]
asiab, ja tez nosze synusia pod serduchem :ico_haha_01: i jestem bardzo szczesliwa z tego podowu ze akurat to synus.

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

23 paź 2007, 14:03

Witam ponownie wróciłam od lekarza ale jestem zła jak osa wiecej nie pojde do tej przychodni najpierw dostałam opieprz ze chodze raz prywatnie raz państwowo a co ich to obchodzi i tak maja za to płacone póżniej ze już mam cała książeczke zapisana przeciez to nie moja wina ze wystawiaja mi zwolnienie raz na 20 dni raz na 30 a raz na 14 i tak wyszło ze miałam już tyle wizyt. Moj lekarz prywatny to mi zawsze powtarzał ze lepiej przyjsc 10 razy zadużo niż raz za mało. Babka sie czepiła i nawet nie pamiętała dlaczego jestem na L4 :ico_placzek: i chyba chetnie by mnie posciła do pracy a przecież to nie moja wina że mam od 5 tc zagrożona ciąże najpierw krwawienia pożniej Rota wirus a pozniej krwiak na łożysku. Kurcze mam jakieś obawy to ide do lekarza po to oni wkońcu są a ona mnie tak potraktowała :ico_olaboga: :ico_placzek: . Poraz pierwszy beda mi w tej przychodni robić usg jutro na 14. I jak ja miałam tylko do nich chodzić jak oni nawet nie badaja tylko mierza cisnienie wage itp. Przeciez jakbym nie miała prywatnie robionego usg to ja bym oszalała z niepewności przy takim zagrożeniu. :ico_zly:
Wiec tak wygladała dzis moja wizyta w przychodni państwowej nic kopletnie nic sie nie dowiedziałam poza tym ze jestem nadwrażliwa tak sie z tym zgodze ale tu chodzi o moje dziecko .

[ Dodano: 2007-10-23, 14:04 ]
kamila_torun, gratuluje synusia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: DenAdhele i 1 gość