Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

21 paź 2007, 22:19

Ale cyrk, ja tu siedze jak na szpilkach a tu dalej cisza wyborcza.... ja tam uważam, ze każdy głos ma znaczenie, zostaje w Polsce bo kocham ten kraj, tu mam przyjaciół i rodzine. Ja w sumie tak jak Yvone, nie narzekam, powodzi nam się całkiem, mimo że tylko mąż pracuje, do wszystkiego doszedł sam i udało się :-D Ja jak się wykształce tez myslę klebac biedy nie będę. A pokładam nadzieje w niektórych opcjach politycznych i mam nadzieje, że choć troche osoby te je spełnia jesli dojda do wladzy:) Tyle patriotycznych myśli.

Ja w ciaży przytyłam 24kg, zostało mi jeszcze 7 do zrzucenia :ico_placzek: trzymają się mnie okropnie, mimo diety, pewnie przez to, że jeszcze karmie. Choć nie wiem jak długo jeszcze pociagne, bo przez te wszystkie stresy mam coraz mniej pokarmu. Powedzcie mi dziweczyny czym karmicie swoje dzieci. Tosia nie chciała NANa, teraz zaczeła pluc Enfamilem, więc kupiłam jej Bebilon, ale tez niechętnie. Najbardziej lubi cyca, ale ja juz nie mam tak dużo i strasznie sie złośći :ico_placzek: , normalnie nic tylko sie załamać.

Kubusiowi gratulujemy 2 miesiąca :ico_brawa_01: ,a Szymonkowi niedługiego 3 miesiąca :ico_brawa_01:

Ja z racji wyborów mam jutro wolne, odgórne rektorskie :-D Trza się zaczac uczyć bo za tydzień mam pierwszy egzamin!

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

22 paź 2007, 14:31

Witam Wszystkie Szczesliwe Mamy!!!! :ico_haha_01:
Bardzo serdecznie wam gratuluje. Kilka razy dawniej pisalam na tik-taku jak bylam w ciazy ale braklo czasu. Moja coreczka ma 8 tygodnii, mieszkamy z mezem w Anglii, mam 24 lata na imie Karolina. Bardzo bym chciala nawiazac kontakt z mamami ktore maja dzieciatka w podobnym wieku i znalesc nowe znajomosci, troche tu jestesmy samotni gdyz zyjemy na obczyznie i teskni sie za wszystkimi. Mam nadzieje ze z czasem tez moj profil sie rozwinie i beda fotki mojego malenstwa. Bardzo bym byla wdzieczna gdyby mi ktos pomogl przy tych awatarach, poki co to takie moje krotkie zapoznanie, pozdrawiam goraco :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
swbasia
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 181
Rejestracja: 18 mar 2007, 12:04

22 paź 2007, 18:02

karolina-ch, witaj ja tez mieszkam w Anglii a moj synek ma 8 tygodni a tak apropo w jakim miescie mieszkasz?? ja w Hatfield...
jest tu jeszcze jedna dziewczyna Beata i tez mieszka w Anglii :)
mam nadzieje ze zaczniesz nas czesciej odwiedzac :)
Pruedence, ja karmie Kubusia mlekiem Hippa i od poczatku mu smakowalo
pozdrawiam !!!

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

22 paź 2007, 20:52

No ja wczoraj też siedziałam jak na szpilkach. Ale koniec końców cieszę się z wyników i jestem pełna optymizmu. No a moja Ami dzisiaj strasznie płakała i krzyczała. Nic nie pomagała, a ewidentnie ją coś bolało i w końcu dałam panadol i do lekarza. Nic nie znaleźli na szczęście, ale stwierdzili, że to wynik jakiegoś jedzenia. A to mnie zdziwiło, bo brzuszek mięciutki, kupki. Niby można przy karmieniu piersią jeść wszystko, a sie okazuje, że nie. Najważniejsze, że jej przeszło.
Karolino Ch witamy.

[ Dodano: 2007-10-22, 20:54 ]
Pruedence jaki masz odciągacz pokarmu. Ja mam Avent i niestety nie bardzo nim sobie radzę. Mam wrażenie, ze więcej ręcznie odciągam niż nim. Może jest na to jakiś sposób, czy też to tylko kwestia wprawy.

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

22 paź 2007, 21:18

Yvone mnie wyniki tez satysfakcjonują, choć powiem że spodziewałam sie wiekszej frekwencji, szkoda że Polaków tak mało obchodzi ich los. No ale cóz, nadzieii mam dużo na przyszłość.
Co do odciągacza, ja tez zaczynałam od Aventa i niestety kompletnie się nie sprawdził. Połozne poradziły mi żebym sobie kupiła medeli( ręczny, model lactaset) i jestem zadowolona, o niebo lepszy a i tańszy bo ok. 86zł. Polecam!
U mnie niestety jest problem z pokarmem :ico_placzek: coraz go mnie, choc jak dzisiaj siedziałam w domku to dawałam jej cyca i było ok. Przez to jej serduszko muszę jej dawać czesciej a mniej bo się szybciej meczy bidula.

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

22 paź 2007, 23:01

mnie tez wyniki zadowolily:) co do mleka to ja karmie Babilonem slyszalam pare opinni ze najlepszy i polecany przez pediatrow... Wisienko moj tez niedlugo 3 miesiace skonczy i jestem w szoku bo na poczatku to liczylam kazdy tydzien i balam sie jak ja te 3 miesiace podobno najciezsze przezyje a to juz zlecialo... ale moj maly coraz bardziej rozkapryszony dal mi strasznie dzisiaj popalic po raz pierwszy puszczaly mi nerwy uczy sie samych zlych nawykow a jak sie zlosci.... obstawiam ze juz mi z 7 kilo wazy a po dzisiejszym dniu to ja bede miala zakwasy od noszenia go na raczkach bo sie skubaniec nauczyl wymuszac... jak sie bawicie z maluchami bo moze on jest znudzony... za malo atrakcji ...
a i witaj Karolina:)

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

23 paź 2007, 11:52

Witajcie!
Wlasnie zrobilam sobie suwaczek i sprawdzam czy bedzie ok :)

[ Dodano: 2007-10-23, 12:04 ]
Wow udalo sie :ico_brawa_01:

Odnosnie karmienia chcialam sie z wami podzielic moimi doswiadczeniami, otoz ja rodzilam tutaj w Anglii, bylam w szpitalu trzy dni i wyszlam do domu, przyszla polozna i okazalo sie ze moja Amelcia miala wiekszy spadek wagi niz trzeba, karmialam od poczatku piersia. Wrocilysmy do szpitala, dostalysmy duzo pomocy od pielegniarek i poloznych, dokarmiali malutka, ogolnie trzy ndi byly koszmarem, ona jadla, jak spala to ja odciagalam pokarm, konczylam i trzeba bylo ja znow karmic ale wydawalo sie wszystko dobrze. Wrocilysmy do domu, karmialam nadal piersia, jednak po kilku dniach zdecydowalam sie na butelke bo malutka zasypiala przy cycusiu, wydawala sie caly czas glodna, jak tylko zaczelam ja karmic butelka odrazu sie wszystko unormowalo i ja moglam pospac bo maz ja karmil, poza tym odwiedzily nas tutaj nasze mamy, moja i meza wiec mialam duzo pomocy przez 20 dni, i wtedy wlasnie butelka sie sprawdzila, mamy mogly mnie wyreczyc a ja moglam sie wreszcie wyspac. Bardzo chcialam karmic piersia ale to nie dla kazdej mamy, moje karmienie trwalo 2 tygodnie, teraz jest na mleku SMA i jestem zadowolona, ladnie przybiera na wadze a na kupki to codziennie daje jej herbatke rumiankowa i nie mamy problemu z kupka. Nawet wyrobila sobie juz godzinke 12 w poludnie i prawie zawsze o tej porze ja pijemy. Jutro mamy pierwsze szczepienie a w czwartek czeka nas wyprawa do Londynu po paszport :ico_szoking: Troszke sie boje bo to ponad 4 godziny w autokarze w jedna strone, ale damy rade :)

Ja mieszkam w Cromer, mala miejscowosc nad morzem w okolicy Norwich.

Odnosnie tych zabaw z maluche tez jestem ciekawa, u mnie sprawdza sie robienie minek z maluchem, gadanie, usmiechanie a ona wtedy probuje mnie nasladowac :ico_haha_01:

Jak wam sie udae wklejac fotki bobaskow?

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

23 paź 2007, 12:18

Witam
my juz po chrzcinach impreza się udała w 100% wszyscybyli zadowoleni
kupki jak nie ma 2 dni to wkładam czopka ale teraz już się chyba ustabilizuje bo sam w końcu zaczął robić
jutro idziemy na szczepienia i przyznaję że cholernie sie tego boję
a co do wagi to ja wróciłam do normy ale brzuch jeszcze się nie wciągnął i już chyba taki zostanie :ico_oczko:

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

23 paź 2007, 12:36

cześć dziewczyny !!!
zatęskniłam za Wami i to bardzo :ico_oczko:, ale czas ostatnio bardzo szybko mi leci- tyle rzeczy się u mnie zmienia :ico_olaboga:
a dotego jeszcze ta nasza-klasa mnie wciągnęła.. :ico_olaboga: - swoją drogą też Wam polecam ten portal, tylu starych znajomych można odnależć

karolina-ch, witaj! fajnie, że jesteś :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

jestem ciekawa co z naszym szczepieniem będzie bo Julia ma katarek- już nas dopadł pierwszy katarek :ico_olaboga: - nie jest tragicznie, ale moja córcia dziwnie zachowuje się po lekach ...

Pruedence co z naszą Kochaną Tosienką?????- zawsze o niej pamiętamy :ico_oczko:

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

23 paź 2007, 21:23

Cześć dziewczyny i maluszki !!!!
Moja mama wyjechała ijuż jestem sama, ciężko to znieśliśmy, nawet mój mężunio wykazał jakieś uczucia. Co było dla mnie wielkim zaskoczeniem, bo nigdy nie widziałam go tak wzrószonym.
karolina-ch, Witaj !!!
Jeśli chodzi o moje doświadczenie z karmienią to jak narazie mam same pozytywne słowa, oprócz sapalenia, którego się nabawiłam 5.10. to narazie jest super, pewnie bede tak mówić do momentu kiedy mała zacznie próby odryzania mi sudka. :-D
Na początku jak ju ciebiekarolina-ch, mała zajadała po 2 godziny co 45-do 60 minut a teraz jest od 2-4 godzin przerwy i je ok 20-30 minut przetrwałam wieczne przesiadywanie z nią i te ciągłe jej zasypianie, teraz jest już tak że możnanawet coś zaplanować i się gdzieś wybrać.
A kupki sadzi za każdym prawie razem hihi i dotego śmiesznie to wygląda i słychać bardzo :-D
Obrazek
[url=[url=http://img141.imageshack.us/my.php?image=cimg0916tu1.jpg][img=http://img141.imageshack.us/img141/3986/cimg0916tu1.th.jpg][/url]][img=http://img141.imageshack.us/img141/3986/cimg0916tu1.th.jpg][/URL]
Ostatnio zmieniony 23 paź 2007, 21:37 przez Kasia3, łącznie zmieniany 3 razy.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość