ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

23 paź 2007, 13:33

hey!!!
Wlasnie dzwonila do mnie Marta,bo akurat jest na spacerze z Franiem,ale dostala sms od Beatki!!!
Beatka napisala,ze wszystko w porzadku,ze malutki bedzie mial na imie Marcel i ze dzis wychodza ze szpitala!!!To wszystko na razie co Marcie napisala,nic wiecej jeszcze nie wie!!!
[size=150]Beatko serdeczne gratulacje z okazji narodzin synusia!!!!!!Duzo radosci z macierzynstwa i pociechy z synka!!!![/size] [size=150]wielkie buziaki dla Was!!!!!!!!!!!!!!!!!![/size] :ico_urodzinki: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_brawa_01:
Ostatnio zmieniony 23 paź 2007, 13:36 przez ilonakk9, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

23 paź 2007, 13:34

hej dziewczyny... sorki ze nie zagladalam.. nie doczytalam was jeszzce...

wczoraj zaczelam tylko czytac wasze klikania ale zaraz mi przerwano hehe

wczoraj bylismy pol dzionka na zakupkach, zalatwiajac jeszzce troche spraw w banku hihi
tzn ja leos i tesciowie
tatus niestety pracuje
a dzis wybieramy sie na kolejny shopping ale w inne miejsce. do mojego ulubionego sklepu jak to mawiacie... hihi czyli Tk max
mamy tam kawalek wiec zaraz jak leos wstanie to jemy i ruszamy hehe

leos cos mi sie zmienil... w nocy marudzi.... budzi sie np 1-1,5 po jedzeniu... i kweka... itd
nie wiem co mu sie dzieje.... myslimy ze to brzuszek dokucza.... ale dziwna sprawa
w ciagu dnia tez mu sie zdarza czasem ... ale generalnie jest wesoly usmiechniety i kochany...
zonaczymy co bedzie dalej
dziadkowie rozpieszczaja... (czyt nosza i nosza) przekazuja sobie leosia z rak do rak... hihi
ach..
dobra napisze wiecej moze wieczorem...

buziole papa

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

23 paź 2007, 13:34

dziewczyny Wy to kochane jestescie,od razu mi humor poprawilyscie :-D buziaki dla Was,ale nie moge ikonki otworzyc :ico_noniewiem: bo T siostra sugerowala,ze sie zle odzywiam :ico_zly:

Gosia piekne zdjecia ....Tomus jest bardzo duzy i sliczny ....prawdziwy superman :ico_brawa_01: a widze,ze Ty masz podobnie z rodzinka Pawla,jak ja z Tomka//szkoda slow he he Kasik to samo // to chyba zlot czarownic mialysmy :ico_haha_01: :ico_haha_01: ja tak juz nie moge ....lzej mi jak im dogaduje....mialyscie racje he he czasem trzeba byc zlosliwym,jak po dobroci nie mozna ...dobrze ,ze Kasia sie odezwala,bo juz mialam dziwne mysli,ze moze cos zlego sie stalo :ico_olaboga: ale jest ok ...a internet potrafi wciagnac na maxa...ja zaczynam tak dzien i koncze :ico_haha_01: wczoraj siedzialam do 3 w nocy i wstalam przed 11.... :ico_szoking:
a z Sandrusia to bardzo dziwne ,mam nadzieje,ze wszystko ok

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

23 paź 2007, 13:34

Przed chwila dostalam jeszcze jednego smsa do Marty,Beatka jeszcze raz napisala:
wczoraj o 8.30 w strasznych meczarniach urodzila synka 4.200 kg.!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ostatnio zmieniony 23 paź 2007, 13:47 przez ilonakk9, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

23 paź 2007, 13:36

kurcze ale mialam nosa kiedy do was zagladnac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

BEATKO SUPER WIELKIE GRATULACJE I BUZIACZKI DLA MALUTKIEGO MARCELKA HIHIHI

CZEKAMY TU NA WAS !!!!!
STRASZNIE SIE CIESZE!!!!!!!!!!!!!!!!
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

23 paź 2007, 13:36

[size=200]Beatko serdeczne gratulacje z okazji narodzin synka [/size] :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

monika83
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 22 wrz 2007, 22:13

23 paź 2007, 13:54

beatko gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

23 paź 2007, 14:03

[size=150]BEATKO GRATULACJE I DUżO ZDRóWKA I SZCZęśCIA DLA wAS WSZYSTKICH [/size]
[size=150]Dużo zdrówka i 100 lat dla Tomusia na 2 urodzinki [/size]

Ja dziś miałam bardzo złe wieści,mój tatuś w pracy był na rano.Coś mu się stało,wezwali pogotowie.Jestem spakowana bo już miałam jechać z wujkiem ale tato zadzwonił do niego żeby się wstrzymał,że już doszedł do siebie,czeka na lekarza w gabinecie w pracy.Jak coś będzie nie tak to jedziemy z miejsca więc się nie rozpakowuję,ja podejrzewam stan przedzawałowy :ico_placzek: miał już chyba ze 3.stracił przytomność,zesztywniał ale to i od kręgosłupa mogło być bo ma bardzo chory.Pomódlcie się proszę przez chwilkę o zdrówko dla mojego taty :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Teraz idę palić w piecyku bo strasznie coś zimno.
Dziewczynki i ja dalej chore ale u lekarza ok,antybiotyku nie dostały :ico_sorki: to grypa i mam nadzieję,że damy radę :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

23 paź 2007, 14:24

Hej kochane :ico_haha_01:
Ja na chwilke :ico_wstydzioch:
Z Sandrusia raczej wszystko ok :ico_oczko: wczoraj chwilke gadalysmy na gadu :ico_oczko: pisala ze jest bardzo zajeta i nie ma na nic czasu :ico_noniewiem:
Wczoraj dlugo sobie pogadalysmy z Marta przez tel :-D
lucy23, wygladasz przeslicznie :-D :ico_brawa_01: :-D :ico_brawa_01: :-D
Ciesze sie ze Beatka dala znac :ico_haha_01: super ze wszystko dobrze :ico_haha_01:

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

23 paź 2007, 14:31

Zubelek oczywiscie,ze sie pomodlimy za zdrowko Twojego Taty!!!!Mam nadzieje,ze kryzys szybko przejdzie i ze to tylko chwilowe!!!!Ciesze sie,ze dziewczynki lepiej i ze to nie oskrzela!!! :ico_brawa_01:
Gosia dzieki za nr telefonu,dopiero teraz go odnalazlam,,hihih a co do Twojego pytania o przeprowadzke to tak przeprowadzamy sie..nie chce,zeby Bablu codziennie dojezdzal do pracy,a nawet jestem podeksctowana,tylko te pakowanie mi sie nie usmiecha!!!! :-D chociaz Stafford mi sie bardzo podoba i mam ogromny sentyment do niego,ale trza do przodu isc..hihihi dzis dzwonilismy do szpitala,bo maja swoje domki,tak jak tu,ale w tym roku robia jakies generalne remonty i dali nam namiary na agencje i mniej wiecej naprowadzili nas w jakich rejonach szukac i co jest w ofercie fajnego,,jak cos bede wiedziec to sie Wam wyspowiadam..,,hihih
Ostatnio zmieniony 23 paź 2007, 14:59 przez ilonakk9, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość