Awatar użytkownika
felicity001
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 988
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:25

23 paź 2007, 11:53

Witam!
Ja dopiero odzyskuje sily po nieprzespanym weekendzie w polsce.
Widze,ze Ania tez sie spodziewa maluszka w maju - :-D - tak wiec witaj majoweczko :ico_haha_02: Ja w sobote u polskiego gina potwierdzilam,ze moja kolejna dzidzia jest spodziewana na 4 maja - czyli wyychodzi na to,ze dobrze obliczylam sobie wg poczecia :ico_oczko:
Wlasnie zaczal sie drugi trymestr czyli juz prawie z gorki :ico_oczko:

Co do jedzenia naszych dzieciakow - to wg mnie wszystkie te nasze jadlospisy sa podobne, a roznia sie zapewne iloscia - gdyz kazde dziecko jest inne :-)

Za godzine wychodze do pracy....Wczoraj mialam najbardziej meczacy dzien od...jakiegos miesiaca - mam nadzieje,ze dzis sie troche unormuje :-)

Jutro ide na wizyte do poloznej, a w czwartek zamierzam powiedziec w pracy o :ico_ciezarowka: W sumie jeszcze nic nie widac, choc juz spodnie sa ciaaasne :-D

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

23 paź 2007, 11:56

Maritko-widzisz jaka ze mnie skleroza,o zabawce juz zapomniałam.Już piszę,tj. kostka ,na każdej ściance ma inne atrakcje dla dzieci,jakieś pałaczki ,talefon,suwaczki zjeżdżające,melodyjki i inne.Ogólnie bardzo fajna,firmy SMIKI.Mam nadzieję,że w miarę zrozumiale napisałam :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

23 paź 2007, 12:13

Maritko to nic wielkiego, gorzej bo mam katar, głowa boli, Wojtka też cos bierze :ico_zly: Gardło przepłukałam woda utl i już spoko, ale wiem kochana że ty się martwisz, dziękuję kochana

Awatar użytkownika
chloe2
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 568
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:27

23 paź 2007, 15:10

Hej!
aniu, :ico_brawa_01: Gratulacje :ico_ciezarowka:
asiu, znowu gardło?? Ostatnio miałaś już spokój
Co do jadłospisu, to Maciej chyba je sporo a na pewno (za) często.
7.00 - 150 ml mleka
9.00 - 100 ml soku (marchwiowego, bo najbardziej lubi)
10.00 - banan lub jabłuszko + jeden biszkopt
14.00 - obiadek (zupka z mięsem)
16.00 - danonek/biszkopt/chrupki
18.00 - 2 kromki "kanapki" z masłem/wędliną
20.00 - 150-190 ml mleka z kaszką
kasiulka, życzę powodzenia w staraniach
Miłego dnia. Pozdrawiam

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

23 paź 2007, 15:58

Cześć Chloe, gardziołko już ok, z mężem kurujemy się troszkę by całkowcie sięnie rozłożyć, pogoda durna, pada od rana, zimno, a Wiki bawi się na całego, humorek ma juz jest zdrowa, a to najwazniejsze :-D
Idę troszkę poleżeć

Awatar użytkownika
nella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 410
Rejestracja: 30 lip 2007, 10:54

23 paź 2007, 16:05

Oczywiście gratulacje dla Ani i męża g:D :ico_brawa_01:
Ciekawe czy Jasio będzie miał siostrzyczkę, czy brata? :-D

Kasiulka, trzymam kciuki za to żeby się Wam udało :-D

Niebawem niewiele nas mam jedynaków zostanie jak będzie takie tempo :ico_oczko:

Asiu, nie chorować :ico_nienie: Zaangażuj męża do opieki nad Wiki a sama do łóżka :ico_chory:


Jak mi się coś przypomni :ico_noniewiem: to zaraz wpadnę.

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

23 paź 2007, 16:20

no i się namęczyłam... poszłyśmy do sklepu piechotką, zrobiłam zakupki, ziemniaczka i marcheweczkę ugotowałam do tego rybka na parze (do wody wsypałam zioła co dało taki aromat mniam) a ta małpa zmemła 4 wsady do buźki :ico_noniewiem: rzekomo zmęczona, bo oczy tarła więc zobaczymy jak szybko zaśnie :-D takie momenty sprawiają, że mam ochotę jeb... wszystkim i położyć się gdzieś spać i żeby nikt mnie nie znalazł przez 3 dni :-D

pomarudziłam - a zatem do widzenia Paniom ;-)

Awatar użytkownika
nella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 410
Rejestracja: 30 lip 2007, 10:54

23 paź 2007, 16:23

Mery, właśnie dostałam zdjęcia - reeewwweeelacja :-D
Kornel jest prześliczny ... no ale wiadomo po kim :ico_oczko:

Boszeee ale on ma super włoski, Maks przy nim to łysek :-D

Widzę, że ma tego szczeniaczka. Chciałam kupić Maksowi ale ma tyle zabawek i zastanawiam się czy będzie się nim bawił. Jak Kornelek?

[ Dodano: 2007-10-23, 16:27 ]
nie jesteś odosobniona Marittko, mam często to samo :ico_zly: Marzy mi się jakiś wyjazd samej na weekend do jakiegoś SPA ...... :-D

No dobra wracam na ziemię :ico_puknij: Maks woła ....

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

23 paź 2007, 16:30

Kornelka zdjęcia - Mery wybacz, zapomniałam - oglądnęłam i super :-D rośnie ten Twój synuś oj rośnie :-D taki grubciu troszkę cio?? czy wydaje mi się?? - słodki :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

23 paź 2007, 17:22

Nellu ja męża wyganiam z domu bo on tez coś chory i może mi Wiki zarazić, ja już lepiej, naćpałam się gipexów i tych innych świństw i zobaczymy. Nellu jak się wybierasz to SPA to ja z tobą z miłą chęcią :-D

Maritko z tym "jebn" to mam to samo :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-10-23, 18:41 ]
Czy czasami nie przesuneli wszystkich aukcji, bo mi wszystkie jakoś tak dziwnie wyglądają, te co obserwowałam, a się skończyły znów są, jedna miała mi się kończyć jutro a kończy po jutrze?/ Hmmm

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość