Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

23 paź 2007, 17:21

Hekkate pisze:qunick ja Danielowi nie daję spać od 17.00 i wtedy w nocy dużo szybciej zasypia.

ja od kilku dni tez nie pozwalam Dominisiowi spac po tej godzinie
lepiej usypia mi na wieczor
i tez musze przestrzegac godziny wieczorno/nocnego spanka
przedwczoraj poszedl spac kolo 21 i strasznie marudzil, plakal okropnie i nic mu nie pasowalo ;/
a wczoraj poszedl spac tak jak zawsze czyli kolo 19:40 i usnal bardzo szybciutko

Hekkate pisze:ZMIANA CZASU z sb na nd. Ciekawe jak to z dzieciaczkami będzie. Oj coś mi się wydaje, że ich pory snu zostaną i będzie trzeba wstawać wcześniej.

ja calkiem o tym zapomnialam :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
ciekawa jestem jak to z dzieciaczkami bedzie.... :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

23 paź 2007, 18:22

Hekkate, Eva, qunick Joasi też się pozmieniało spanie, kiedyś rano miała dzremkę półgodzinną, potem dłuższe spanie ok 12 jak wychodziłam do pracy, karmiłam ją i zasypiała. Teraz już czasami nie ma tej pierwszej drzemki, a tą dłuższą przesunęła sobie na 13-14. A po południu to zasypia bardzo różnie czasami o 17 , czasami 0 19 lub 19 ale nie ma to wpływu na jej wieczorne zasypianie - zwykle chodzi spać pźno ok 22. Za to rano spi coraz dłużej - jakiś miesiąc temu już była wyspana o 5 :ico_szoking: teraz wcześniej niż o 7 nie wstaje, a czasami śpi do 7.30 - inna sprawa, że od 5 wisi na cycu. Ale mi to nie przeszkadza, ważne, że śpi do tej 7, a po zmianie czasu pewnie znów się zmieni :ico_noniewiem:

Hekkate dzięki za link Biedronki - ja jeszcze nie mam kombinezonu na zimę :ico_szoking:

Qunick ja dostałam skierowanie do neurologa od pediatry jak Joasia była noworodkiem, a wskazaniem było zalecenie szczepień skojarzonych ze względu na moje ciśnienie w ciąży... a neurolog stwierdził, że trzeba zacząć rehabilitację bo mała skraca prawą stronę, potem ostatnio że ma wystający kręgosłup i zobaczymy co jutro powie. Albo że już ok albo w razie czego mamy termin na następną rehabilitację na początek grudnia.

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

23 paź 2007, 18:48

Eva_1977 pisze:Hekkate napisał/a:
qunick ja Danielowi nie daję spać od 17.00 i wtedy w nocy dużo szybciej zasypia.
no cóż Nina nie śpi po 17 ale nadal budzi się w nocy - z zasypianiem jak już pisałam nie ma większego problemu - tylko te nocne pobudki...Wkońcu jej zapodam viburcol
Magdzinka pisze:Qunick ja dostałam skierowanie do neurologa od pediatry jak Joasia była noworodkiem, a wskazaniem było zalecenie szczepień skojarzonych ze względu na moje ciśnienie w ciąży... a neurolog stwierdził, że trzeba zacząć rehabilitację bo mała skraca prawą stronę, potem ostatnio że ma wystający kręgosłup i zobaczymy co jutro powie. Albo że już ok albo w razie czego mamy termin na następną rehabilitację na początek grudnia.
aha - mam nadzieję że już będzie oki


Małgosiu jak Wojtuś?

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

23 paź 2007, 19:32

ania0807 dzięki za odpowiedz! Wiesz co, ja nie wiem czy to jest zastój pokarmowy, bo nie czuję pod palcami grudek w piersi. Po prostu boli jak cholera! W ogóle jakoś się gorzej czuję, jestem taka zmęczona i senna, jakbym miała temperaturę, to prawda mam ale 37,5 tylko.
Może ten okład ciepły sobie przystawię??
Piękne nowe zdjęcia dzieciaczków się pojawiły!! asiam, Iwona, kelly wasi chłopcy są boscy!!
mamcia mój Bartek tez jest żywym sreberkiem, wszedzie go pełno!! Czasami już padam na twarz przy nim.
Cudowny wyjazd wam się kroi!! Super Turcja jest piękna. Byłam jak byłam dzieckiem w kilku miekjscach, a na Krecie byliśmy z mężem w podrózy poślubnej i na wycieczce na Santorini. Cudownie!!
dziękuję za komplementy odnośnie zdjęcia Bartka z puszczonym oczkiem!! Czasem siedzę przy nim z aparatem i czaję co fajniejsze minki. Bartuś często [pokazuje jak się wścieka i zaciska buźkę całą, marszczy twarzyczkę i tak śmiesznie to wygląda!Albo tak jakby ręka go prowokowała tak z nią "walczy" śmiesznie!! A ja sobie go obserwuję i cykam foty!!
karolas no i jak się czujesz??
Dzięki za pomysł z wlaniem do nawilżacza olejku sosnowego. Musze kupić. A powiedz czy ty masz jakiś elektroniczmny czy taki zawieszany na grzejnik, ja nie mam żadnego, muszę kupić.

Ale się cieszę!! Bartek przez ostatni miesiąc przybral niecałe 400 gram!! Stoi mu waga na 11 kilo!!! 18 września miał 10,610kg. Obwód główki 45cm a klaty 48cm.

A tu wkleję nasz kombinezonik i czapeczkę z rękawiczuszkami:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
kelly
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 846
Rejestracja: 16 mar 2007, 14:26

23 paź 2007, 20:25

katelajdka fotelik jest z firmy inibaby model unisport. Tymek jechal w nim juz kilka razy i bardzo mu sie podobalo. siedzi przodem, podziwia widoki przez okno, a jak zasnia zmieniam pozycje fotelika jednym ruchem reki z przedniego siedzenia i przynajmniej glowka mu nie wisi. jak dla mnie jest fajny i dobry.

Hekkate tez mnie przerazila perspektywa dluzszego dnia z Tymkiem, bo nie wierze ze pospi godzine dluzej. A i ten kombinezonik z biedronki to chyba tez kupimy

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

23 paź 2007, 21:08

Ja wróczyłam ze szkoły wykończona, takie korki w Lodzi

Mamcia, oj tam jest pięknie, co prawda mieszkałam w innej miejscowości, ale dużo jeździłam
A czy jest tam drogo? No wiadomo na kurortach nie jest tanio, ale o tej porze roku, to ceny mniejsze niż latem.
Jest na pewno taniej niż w Grecji
Aha, jeżeli lubisz złoto, to warto kupić, bo jest tańsze, ale radziłabym w sklepie niż na rynku, ale jeżeli dobrze się znacie na zlocie to na bazarku o wiele taniej, my nieraz trafialiśmy na wielkie okazji, ale bez ryzyka, bo my w tej branży robimy, to oszukać nas nie mogli.
Jedzenie mi się bardzo podoba, ale trzeba się przyzwyczaić, ale dla turystów to są kuchni światowe . Ja by opowiadała dużo, bo uwielbiam ten kraj, ale lepiej zobaczyć.

Hekkate , no jakoś nie myślałam o tym przestawieniu zegara, ja to się wykończę wcześniej wstawać, zawsze lubiłam do pozna spać .
Dzięki za link

Karolas, no to biedulka musiałaś się męczyć , a pomidorka nie jadłaś, moja znajoma właśnie tak miała, ale prawdopodobnie od pomidora.

Magdzinka, ja tez nie mam jeszcze kombinezonu,

Katelajdka, śliczny kombinezonik macie i czapeczka tez

A Fillipek ostatnio za żadne skarby nie chce włożyć kurtki, i na spacer w wózeczku, tak się denerwuje i piszczy, ale w domciu go wsadzam do wózka to grzecznie siedzi

Dziewczyny, pomóżcie, cos narobiłam z paskiem gdzie są ustawienia języka, no i klawiatura mi się poprzestawiała, cos kombinuje, znaki mi się pomieszały i musze szukać. Jak to ustawić s powrotem.

ania0807
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 20 mar 2007, 18:18

23 paź 2007, 21:41

HEJ HEJ
Dziękuje wszystkim za życzenia dla Oliwii
Od wczoraj poprawił sie jej apetyt i aż sie boje żeby nie zapeszyć a dzisiaj pierwszy raz w życiu zjadła cały słoiczek zupki. Bo ogólnie to straszny niejadek z tej mojej kruszynki

katelajdka
Ja już tak przywykłam do tych różnych buli piersi że wszystko zwalam na zastuj ale może to być również zapalenie zwłaszcza jak jest temperatura taka sytuacja też mi sie przydażła ale pomogła gorąca kąpiel i okłady i oczywiście częste odciąganie mleczka jednak musisz uważać bo czasami bez lekarza sie nie obejdzie i potrzebny będzie antybityk oby nie
Hekate
Bardzo fajne te kombinezony szkoda że już zakupy mam zrobione została mi jeszcze do kupinia czapka szalik i rękawiczki ale chciała bym w komplecie
Karolas
Ja również bardzo współczuje wiem co to znaczy przechodziłam już i nie byłam wstanie wstać nawet do Oliwii
Lulu
Z ubieraniem podobnie aż sie boje jak przyjdzie małej zakładać kombinezon szalik rękawiczki strasznie sie denerwuje

Oliwia zasypia ok 20.30 i śpi do 8 czasem do 9 ale przebudza sie i musze dać jej smoczka albo chwike poleżeć z nią

Awatar użytkownika
Dorota.M.
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 651
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:33

23 paź 2007, 21:44

UWAGA UWAGA UWAGA
Agatce przebił się kolejny ząbek - czyli mamy 8 ząbków :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

23 paź 2007, 21:47

lulu81, to nadole ( chodzi o ten jezyk co ci sie poprzestawial ) jak masz pulpit powinny byc dwie literki wiesz na tym pasku calkiem na dole, gdzie masz rozne male ikonki, takze gg itp to tam obok powinna byc drukowanymi lietrami PL ikonka, jesli jest inna to wcisnij na nia i zmien na PL bo to jezyk jest wlasnie.
a lulu opowiadaj opowiadaj o Turcji bo w sumie ja nic o niej nie wiem, a duzo wiadomosci i porad to by sie mi przydalo!! jakie sa plaze?? i wogole jakie masz doswiadczenia z Turcji???
olele :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dziekuje za informacje, wlasnie mysmy najbardziej do Alanya chcieli ale juz bilety wykupione ale tam gdzie jedziemy tez podobno jest ladnie. no zobaczymy, do niedzieli juz sie do czekac nie moge hihihihi

dziewczyny o szok, myslslam ze to tylko julci odbilo a tu wszystkie piszecie ze sobie dzieciaki poprzestawialy godziny spania, Julcia dokladnie to samo, dotychczas budzila sie o 7 rano i juz o 9 szla spac jeszcze raz na 45 minut a potem o 12, a teraz chce isc pozniej rano spac a po poludniu to dopiero 13-14 sie kladzie :ico_szoking: moze to takie normalne stadium w ich wieku?? bo u opiekunki Juclia wypadla z rytmu i to samo u nas wiec mamy klopot w ciagu dnia.

Awatar użytkownika
Dorota.M.
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 651
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:33

23 paź 2007, 21:49

hekkate jejku na śmierć zapomniałam, że zmieniamy czas....kurcze terazm mam fefra jak to z tym spaniem będzie, kurcze a akurat jadę do szkoły w ten weekend to pewnie znowuż sie nie wyśpie :-)
Widzisz Ty zawsze jesteś tu potrzebna, piszesz o rzeczach o których my niestety zapominamy :-)
karolas bardzo Ci współczuje, ale jeśli Ci to pomoże, to powiem Ci że panuje teraz grypa jelitowa czy żołądkowa, u nas w mojej okilicy dużo ludzi na to choruje, a dzieci w szkole połowa....kurcze oby to było to, bo szybko minie....i byle dzieciaczków nie zaraziło, trzymam kciuki....
katelajdka super kombinezon, kurcze ale ładny, te kolory są tak fajnie dopasowane - dodam że mój ulubiony to właśnie niebieski (wszystkie jego odcienie), Bartuś będzie w nim ślicznie wyglądał :ico_brawa_01:
mamcia kurcze super wakacje, pokazywałam siostrze tą stronke, stwierdziła że chyba pokłóci się z mężem a potem powie, że jeśli ma mu wybaczyć to ma ją tam zabrać :ico_haha_01: Oczywiście żartowała, bo Tobie strasznie zazdroscimy, super :ico_brawa_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość