Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

23 paź 2007, 19:46

hej :)

Asiu,nie choruj!

Aniu - gratulacje ogromne!
Ciekawe ile jeszcze babeczek się stara?
Ja nie.
Fajnie by było, ale trzeźwo oceniam sytuację, teraz nie dam sobie rady.
W dodatku z Danielem od kilku dni mamy jakiś kryzys, ciągle się kłócimy, więc co tu mówić o robieniu dzieci ;)

Myślałam, że tylko ja miewam wszystkigo dosyć i mam ochotę wszystko jeb.... a tu więcej się takich objawiło.

Poproszę Jolciu :ico_sorki: o ten przepis na pulpety w sosie pomidorowym, i od Mosobci :ico_sorki: na placki ziemniaczane,
w ogóle jak któraś zna jakieś fajne przepisy dla dzieci to poproszę bo chciałabym Jasiowi urozmaicać jedzonko.
Ja daję dżemiki domowej roboty - z jabłek, z renglod - nie wiem jak się pisze rengloda :ico_wstydzioch: Kolbę gotowanej kukurydzy, Jaś pięknie sobie ją obgryza.
A jak się wprowadza jajo? NAjpierw co 2 dzień? I jak jajo to nie dawać mięsa w tym dniu? Jak to jest?
A płatków kukurydzianych JAś nie toleruje.

Pozdrowionka!

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

23 paź 2007, 19:56

Cześć Eluś :D ja nie wiem jak z tym jajem, Wiki średni je lubi

Ja też tak czasem czytam, jakie to mamy są happy i w ogóle cud miód, a mnie czasem strzela kur.. nie daj jeszcze że mam zły dzień a Wiki jęczy mi do tego, jak ją przewijam z mega kupy ładuje mi łapy w tą brudną pieluchę, muszę ją całą przebierać, albo wyjątkowo bałagani :ico_zly: Mąż wybywa na cały dzień, a ja siedze i gadam prawie już do siebie, takiedni to tylko z kalendarza wyciąć. Ale są dni gdy wszystko jest cacy, ale tych jak na złośc mniej :ico_placzek:
Ja wiem że może jak się ma jakies urozmaicone życie to można i gromadkę dzieci mieć, ale mnie się po prostu już nudzi, ta monotonia i choć córka zapewnia mi co dzień mln atrakcji to ja marzę by wyrwac się gdzieś, nie robić nic i już! Ale im ona starsza tym jakoś niej absorbująca dlatego upewniam się w przekonaniu, że ona jedna mi wystarczy bo już nigdy więcej nie ziosę takiego "zniewolenia", czasem myślę że nie nadaję się na matkę, chyba nie jestem stworzona do tego, taki trochę egoizm przemawia przeze mnie...

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

23 paź 2007, 20:27

Witam
spóźnione buziaki dla Jasia z okazji roczku :ico_tort:
gratulacje dla Ani :ico_brawa_01: ale super
Eluś jajko całe co 2 dzień, ja zazwyczaj daję na śniadanie zwykła dorosłą jajecznicę i normalnie mięsko do tego na obiadek, więc chyba musisz sama zdecydować, ale jak dajesz jajo to nie trzeba mięcha
co do kryzysów to my też już kilka mamy za sobą, ale teraz jak Krzyś wraca do domu po 21 to nawet nie mamy siły na siebie warczeć, a co dopiero się kłócić, z jednej strony to jest fajne, a z 2 brak mi choćby chwili na rozmowę
co do Jaśka to u mnie też jest jazda, on jest istnym wulkanem, a pomysłów ma 1000/minutę, ale co ja Wam piszę wszystkie tak macie
Marittko ja też czasem mam ochotę to wszystko pier*olnąc i odpocząć
Mery Kornello jak zawsze cudny
a właśnie czy ktoś czasem zagląda na naszego bloga, są tam życzenia dla naszych dzieci

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

23 paź 2007, 20:34

Ja czytuję Twojego bloga Riterko :-D My to obie takie słomiane wdowy, ale siłe na kłótnie to ja zawsze znajdę :-D

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

23 paź 2007, 20:44

Asia a powiedz mi jak Wiki zaczęła chodzić to tez ciągle Ci gdzieś upada, bo Jaś normalnie chce wręcz biegać i bardzo często się uderza i upada, aż się boję o jakieś mikro urazy
fajnie, ze zaglądasz na bloga a co do kłótni to ja nie lubię ale czasem trzeba profilaktycznie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
mosob
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:06

23 paź 2007, 20:55

Riterko ja też często wchodze na bloga , popglądam jakie piękne torciki czy zdięcia Kubusia wkleiłaś, chce coś napisać i co ............Ola wyłączy kompa :ico_haha_02:

Elu ja placki ziemniaczane dla Oli robie tak
jeden ziemniak starty, jajeczko i 2 łyżki kaszki Sinlak,
pieke na zwykłej patelni na oliwie z oliwek

myśle że zamiast sinlaku może być kleik ryżowy, coś za mąke
a z jajkiem to zacznij od żółtka, niby Jasiu już jest duży ale białko uczula, ty go więc lepiej obserwuj dalej

Asiu pare razy miałam kryzys i myślałam dokładnie tak jak ty , ale wracam za 2 tygodnie do pracy i mam nadzieje że już nie będe tego przeżywać

Aniu gratulacje :ico_ciezarowka: :ico_brawa_01:

zlewacie mnie dziewczynki, zdięcia mam od Mery i Chloe, reszta mnie wykasowała z listy kontaktów?????

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

23 paź 2007, 20:57

wiesz co ona bardzo uwaznie chodziła, a jak upadał to na pupe, ale teraz jak biega to czasem na coś wpadnie :-D tak że az się odbije :ico_oczko:
A kłócić to się lubię tzn tak przekomażać, takie giga kłótnie to są żadko, ostani raz to tak się pożarliśmy że az płakac z nerwow zaczełam, odpychałam go od siebie i chyba od tamej pory staramy się do pewnyh rzeczy podchodzić z dystansem.

Awatar użytkownika
chloe2
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 568
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:27

23 paź 2007, 20:57

Ja już kiedyś pisałam, że z moim też mi się zdarza :561: :ico_zly:
A co do drugiego dziecka, to też się nie staram.
asiu, cieszę się że już ci lepiej :-) i choróbsko znika.

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

23 paź 2007, 20:59

Mosob a ode mnie fotek nie dostałąś, jak nie to zaraz wyślę, mam jakies problemy z pocztą, chociaż już lepiej, dobrze że się upomniałaś, nikt Cię tu nie zlewa, spoko :-D

Awatar użytkownika
chloe2
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 568
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:27

23 paź 2007, 21:00

Maciej chodzi już całkiem dobrze, ale jak chodzi w bucikach to jest różnie.
riterko, moje dziecko też chce wszędzie wleźć, okręca się w firankach i wpada na różne przedmioty :ico_szoking: Myślę, że niedługo z tego wyrośnie.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość