Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

23 paź 2007, 17:39

Witajcie
Wszystkim dzieciaczkom które kończą 11m-cy duuuużo buziakó i zdrówka :ico_tort: , co do namiotu to kupiłam go na allegro, niestety nie zauważyłam aby sprzedawali same tunele, tunel można dostać chyba tylko w kpl z 2 namiotami. Co do imprezy urodzinowej to u nas szykuje sie sporo gości, jak narazie naliczyłam z dziećmi 16 osób, i to tylko najbliższa rodzinka. Urodziny robimy w niedzielę, będzie tort, inne ciasto, owoce i coś do jedzenia, ale nie zadużo bo z doświadczenia wiem, że jak goście zjedza tort i wypiją kawe to do wieczora nie mają na nic ochoty, córka obchodzi urodziny w sierpniu więz zazwyczaj jak dopisuje pogoda robimy grila, teraz niestety będziemy siedzieć w domku.

[ Dodano: 2007-10-23, 20:40 ]
nie wiem jak u was ale Adrian nauczył się szczypać dzisiaj jak trzymałam go na rękach ugryzł mnie w ramię :ico_szoking: , mały łobuz mi rośnie i zastanawiam się jak mu dać do zrozumienia że tego nie wolno robić :ico_olaboga: , macie jakieś pomysły?

Agusia
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 128
Rejestracja: 08 mar 2007, 11:52

24 paź 2007, 07:17

Maju mam ten sam kłopot, Filip też gryzie jednak nie zuwazyłam żeby to robił gdy sie denerwuje. Nie ma znaczenia czy płacze czy sie cieszy jak ma ochote to gryzie i już. Wtedy mówie mu ze nie wolno tak robic i mamusie to boli. Na ten moment nie ma moim zdaniem zbyt wielu mozliwosci działania. Dodatkowo Filip okropnie piszczy, na cały głos, zwłaszcza jak cos chce czego mu nie wolno albo domaga sie uwagi. To jest bardzo uciazliwe bo aż uszy puchna. Nie wiem co mam z tym zrobic, moze któras z Was też cos takiego przechodziła. To piszczenie jest bardzo głośne tj krzyczał :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

24 paź 2007, 07:24

Dzien dobry zeczywiscie male lobuzy wam rosna :-) Ale to pewnie tylko taki etap i minie. Ja jak Wiki robi cos czego jej nie wolno mowie jej "nie wolno" zmieniajac bardzo intonacje glosu jak narazie to skutkuje.

Margot
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:10

24 paź 2007, 12:19

Jak Ania bardzo chce na siebie zwrócić uwagę to też tak piszczy albo ciągnie za nogawkę....teraz to już mniej ale był taki okres że robiła to bardzo często.Myślę że to przejdzie u Ani przechodzi :-)

[ Dodano: 2007-10-25, 15:52 ]
Mamusie co tam u was i waszych dzieciaczków ? U nas niebawem pojawi się chyba 9 ząbek :ico_brawa_01: a co do roczku to zdecydowaliśmy się zrobić to tak : Kto chce i może niech przyjdzie na kawę i ciasto dokładnie 22.11 w dniu urodzin Ani a wszyscy na porządną imprezkę są zaproszeni w pierwszą niedzielę grudnia, wtedy mamy Roczek w kościele.I w tą niedzielę będzie ciasto jakieś przekąski i ciepła kolacja.Jak wam się podoba ten pomysł ?

Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

25 paź 2007, 21:59

super pomysł :ico_brawa_01: , my też robimy imprezę w niedzielę, mam pytanie czy takiego szkraba można nauczyć dmuchać świeczkę :ico_noniewiem: ?

[ Dodano: 2007-10-27, 20:29 ]
wpadłam na chwilę, powiedzież że Afdrianek obchodzi dziś 1 urodziny i strasznie mi dzisiaj daje w kość. Mam nadzieję że nie bedzie taki przez najbliższy rok :ico_oczko: . Pozdrawiam

Agusia
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 128
Rejestracja: 08 mar 2007, 11:52

29 paź 2007, 12:04

:ico_tort: I :ico_brawa_01: DLA ADRIANKA na urodzinki!!!
Postanowiłam ze urodzinki dla Filipka beda tylko w naszym domowym gronie(z Filipem 6 osób), tort kawka i coś tam do przegryzienia. Jeśli ktos z rodziny ma ochote przyjechac to zapraszam jednak nie bede robic nic oficjalnego. Filipek juz chodzi coraz lepiej, spaceruje juz po całym domu a dumny jest z tego ze hej, ciagle patrzy czy bijemy mu brawo jak daleko przejdzie. Bardzo szybko sie uczy, nasladuje co my robimy. Niestety tatuś uczy go samych złych rzeczy jak plucie i wystawianie jezyka :ico_olaboga: :ico_oczko: Tak wiec z dnia na dzień coraz to nowe umiejetnosci. Pozdrawiam.

Margot
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:10

29 paź 2007, 13:11

Spóźnione ale bardzo szczere życzenia dla Adrianka :ico_tort: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: nie miałam wcześniej dostępu do internetu bo jeszcze nie jesteśmy w domu tylko u rodzinki męża a tu nie zawsze jest internet :ico_olaboga: A wczoraj był roczek kuzynki od Ani tak że jesteśmy tu od rana w sobotę a wracamy dzisiaj po południu.

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

29 paź 2007, 14:53

Dla Adrianka milion buziakow na urodziny :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :509:

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

29 paź 2007, 15:17

DLA WSZYSTKICH JUBILATOW A SZCZEGOLNIE DLA ADRIANKA 1000 BUZIACZKOW I NAJLEPSZE ZYCZENIA!!!!!!!!!!!


my tez sie powoli szykujemy do urodzinke zaczynamy tez na imprezki dzieciaczkow z postnatal group chodzic :ico_haha_01:
ja wreszcie sobie ciut odpoczne przez najblizsze dwa miesiace wiec moze bede bywac na tt czesciej choc bardzo to trudne z moim malym nathankiem-szatankiem hihihi strasznie zadko wpadam teraz ehhhh zycie
dzis uzadzilam malemu sesje zdjeciowa na placu zabaw wybiegal sie za wszystkie czasy i daje mamie na kompie posiedziec hihihih padl jak niezywy i pwnie jeszcze z godzine pospi wiecie w sumie to dobrze jak juz chodza te dzieciaczki- moj np tak szaleje ze ze spaniem nie ma zadnego klopotu hihihihi
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Images hosted at HoldThatPic.com

[ Dodano: 2007-10-29, 14:23 ]
a no i z racji tego ze nam sie roczki juz zaczynaja zalozylam nam temacik na pierwszych kroczkach :-D
http://www.tik-tak.pl/forum_dla_rodzico ... 345#323345

awansowalismy oczko do gory hihihihih
alez ten czas leci :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
moniś
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 210
Rejestracja: 14 kwie 2007, 00:25

29 paź 2007, 23:59

Cześć Wam :-)
:ico_prezent: to dal ADRIANKA mnustwo buziakow :ico_buziaczki_big: :ico_tort: .
A ja chciłam sie wam pochwalic byłam z Kubusiem na basenie w sobote ale było super myslam ze moze bedzie płakał al był taki szczesliwy i zadoawlony ze nie moge sie doczekac nastepnej soboty a jak płaywła hihi . A i juz zasowa na czworaka ze nie mozna go upilnowac i w chodaku tez sobie dobrze radzi nawet łądnie juz stoj na nozkach i zaczyna w łozeczku probowac łąpac sie za szcebelki i wstac wiec teraz w ciagu miesiac zrobił wszystko na raz zaczoł sam siadac raczkowac chodzi w chdoku i stawc na nozkach no i lada momet stabnie sam w łozeczku a tak sie martwiłm a on wszystko naraz teraz robi moze juz nei długo uda mu sie dogonic rowiesnikow hihi .
My taez mam 22.11 roczek i tez myslam ze w gronie naj blizszych zrobimy ale tez na sładko i ewentualnie jakies drobne przekaski jak by ktos chcił a moze nan sie uda w nowym domku mam taka skryta nadziej jeszce duzo trzeba tam zrobic ale juz chcemy siewprowadzic tak jak jest tylko ocieplic i zeby nam piec podłaczyli .
Bo powiem wam ze juz nie mieszkamy z mezem od 3 miesiecy razem bo ja tu a on na dziłce juz mamy dosc a pozaty tak sie oddalilismy od siebie ze musimy razem za mieszkac . Wiec mam nadzie ze nam sie uda a jak nie to u mojej may bedziemy robic bo unas nietety nie da sie nawet teraz wiecej jestem u mam niz w naszym mieszkaniu bo Kuba chce chodzic w chdaku albo na czworak a u nas niem nawet jak bo nie miejsca .
Koncze bo sie rozpisałm dołan czem zdjeci z basenu pozdrawim pa

Obrazek

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość