Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

23 paź 2007, 23:50

czesc dziewczyny
ja na sekunde
tesciwie prawie spia za plecami hihi musze spadac
mam dola
chyba leos sie nie najada
przy cyclu sie prezy wije placze.
jak porbuje ze nie leci to od razu wkurzony
tak mi sie wydaje
a jak przystawie do drugiej [iersi to juz ok. dopoki jje nie oprozni
chyba musze sporobwac dokarmic
mam dola
i spadam
nawet nie wiem jakim mlekiem]nic nie wiem...
co najlpoesze dla mojega babla...
w nocy sie budzi tak czesto jak nigdy...

sory za literowki ale spiesze bo nie chce zeby przeze mnie tesciowie nie spali
buzka papa

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

24 paź 2007, 00:20

Sorki ze sie wtrące...madziarka....wiesz co...chyba Twoj maluch ma ten okres przyspieszonego wzrostu znowu...mialam to samo...to minie...a ja nawet z polozną probowalam dyskutowac....wiem ze z pustego sie nie naje...ale to dlugo nie potrwa a mleko sie wyprodukuje w wiekszej ilosci...przystawiaj do cyca...niech pociumka choc troszke a otem najwyzej butle...mozesz kupic cowgate...albo sma...tych uzywaja moje znajome i niby sa ok

Awatar użytkownika
acia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:06

24 paź 2007, 08:42

Dzień dobry :ico_kawa: ,

Madziorka możliwe, że Glizdunia ma rację.U mnie takie częstrze nocne przebudzanie i non stop ciumkanie świadczyło o zaniku laktacji.Teraz Julka jest tylko na bebilonie i już wogóle nie karmię bo nie mam czym :ico_placzek:
Ale w zeszłą sobotę mogłam zaszaleć i wypić czerwone maritni z wodą sodową i cytrynką :-D

Kamila jak zawsze konkretna babeczka :ico_oczko: , jak byłyśmy :ico_ciezarowka: to klikałyśmy non stop teraz nie ma na to tyle czasu.
Ja również staram się być na bieżąco , ale wiem że nie raz kogoś pominę.Oczywiście nie specjalnie :ico_wstydzioch: , ale doba ma tylko 24 godz a ja mam dwójkę dzieci , dom na głowie i męża wiecznie w trasie :ico_puknij: , ale pamiętam o Was zawsze.

Dobra , bo zaraz się rozpłaczę :-D

Frydza zapomniałam wczoraj pochwalić zdjątka Wiki , są super :ico_brawa_01:

Może trochę się wyrywam do przodu , ale już myślę o gwiazdkowych prezentach.I tak w tym roku wymyśliłam ,że zamówię dla dziadków kalendarz ścienny na przyszły rok ze zdjęciami maluchów.Widziałam na allegro i bardzo mi się spodobało :ico_brawa_01:

Wpadnę do Was póżniej papapapa

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

24 paź 2007, 08:59

Witamy z rana
na pocztku dla Kubusia :ico_tort: :ico_tort: Martaja ty napewno mialas zly dzien :ico_haha_01: co to za zarty jak pisza dziewczyny teraz kazda z nas ma malo czasu na TT ale wpadamy i piszemy co u nas :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-10-24, 09:00 ]
Ja wlasnie mysle nad sniadaniem i nie wiem co :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

24 paź 2007, 09:14

dziewczyny ja doslownie na sekunde bo zaraz biegniemy na USG bioderek, ale muszę się pochwalić nowina


[size=150]Wczoraj późnym wieczorem Emilce przebił się pierwszy ząbek, dolna lewa jedynka[/size] :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
izus85
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 83
Rejestracja: 12 mar 2007, 13:35

24 paź 2007, 09:14

Witam z ranka :-) Ja też tylko na chwilkę :ico_wstydzioch:
Niepamiętam dokładnie co pisałyście ale dla wszystkich świętujących :ico_tort: :ico_tort:
I oczywiscie przecudne zdjęcia bobasków :ico_brawa_01:

My byłiśmy wczoraj na szczepieniu :ico_olaboga: Nikola waży 6300 i mierzy 68 i wydaje mi sie że jak na wagę urodzeniowa 4300 to nie dużo tyje....Po ostatnim badaniu Pani doktor stwierdziła że Nikola za mało waży ale już jest OK-na szczescie :ico_brawa_01:

Ogólnie non stop musze zajmować się malutką marudą-kiedy te zęby wkońcu sie przebiją ?? :ico_noniewiem:

Pozdrawiamy wszystkie mamy i maluszki :-)
P.S Paskudna u nas pogoda-trzeba chyba bedzie siedzieć cały dzionek w domku buu jak ja tego nie lubie a u Was jaka pogoda??

asiula26 GRATULACJE dla Emilki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

24 paź 2007, 09:24

Asiu dla Emilki ogromne brawa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Izuś u mnie narazie spoko ale pochmurno i chyba padac bedzie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

24 paź 2007, 09:26

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: Dla Emilki za pierwzego zebala :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
izus85 pisze:Ogólnie non stop musze zajmować się malutką marudą-kiedy te zęby wkońcu sie przebiją ??

u mnie tez non stop marudzenie, a kolezanka z innego watku mnie "pocieszyla", ze to wcale nie musza byc zeby, bo jej syn do 3 miesiecy byl spokojny, a potem zaczol byc nieznosny i oni na zeby to zwalali, a jemu wyszly jak mial 11 miesiecy.... u nas tez sie na zeby nie zapowiada, wiec to chyba taki charakterek bedzie :ico_noniewiem:
izus85 pisze:P.S Paskudna u nas pogoda-trzeba chyba bedzie siedzieć cały dzionek w domku buu jak ja tego nie lubie a u Was jaka pogoda??

taka sama bleeeee :ico_noniewiem: juz wczoraj nie wychodzilam caly dzien, ale dzis juz nie wytrzymam, zamotam Luske w chuste i wyjde z parasolem :ico_oczko: jak ide z nia z parasolem, to oczu z niego nie spuszcza, tak jej sie podoba :-D
acia pisze:I tak w tym roku wymyśliłam ,że zamówię dla dziadków kalendarz ścienny na przyszły rok ze zdjęciami maluchów.

No i to jest REWELACYJNY pomysl w/g mnie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: pozwolisz, ze zerzne :ico_wstydzioch: :ico_oczko:
madziorka hihi, nie przejmuj sie, nawet jak to zanik, to najwazniejszy czas w zyciu Leoska wykarmilas go cycorkiem :ico_brawa_01:

a mi sie juz od tygodnia w nocy moj bly facet sni :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: piec lat z nim bylam i od jakiegos roku go wogole nie widzialam, wiec skad mnie on tak w nocy nachodzi :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: ????

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

24 paź 2007, 09:44

kochane mamusie musze was cos sie poradzic :-|
zaczne od poczatku
mojego P siostra jest z mojego brata synem ( moj brat jest 14 lat starszy i ma syna 22 lata) i maja dziecko z tego "niby zwiazku" moja szwagierka mieszka z rodzicami. Problem polega w tym ze ona (czyt. tesciowa) w ogole nie odwiedza Marcinka widzi go tylko jak ja tam jezdze :-/
A jak czasami dzwoni (czyt. bardzo rzadko ) to zaczyna rozmowe " a nasza mała dała nam pospac dzisiaj albo plakala cala noc " itp
potem opowiada mi co robi na obiad i gdzie jedzie a jak jej sie przypomni ( czyt. bylo tak dwa razy tylko ) to na koniec mowi ucaluj Marcinka :ico_zly:

Wiec co robic .....albo powiem jej co mysle i skonczy sie awantura albo zalatwic to normalnie tylko jak :?:

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

24 paź 2007, 12:04

Witam z rana. Wyspałam się jak suseł.. hihi. Nie liczac kilku podan smoka i karmienia o 6 rano, to spalam 12 godzin!!!! SZOK normalnie! Poszlismy z Duzym chrapać już o 22. Chociaz kupilismy chipsy i mielismy prisona ogladac.. No ale padlismy .. Misiek nas wykonczył.. Zasypia 1,5 h.. Piszczal, hihral się, ciagnal mnie za wlosy, tatusia za paluchy, nakrywał się kocykiem.. Podjadal/ wypluwal/pierdzial jezykiem.. A na koniec jak już obydwoje mielismy dosc – zesrał się bezczelnie. O J hehe. „ I masz babo placek” pewnie tak wlasnie pomyslał.. Potem już polozylismy się na kanape, a on machał łapkami, machałi samchyba stwierdził, ze pora spac, bo po 5 minutach padł. A wstałam o 10 :-D
Cudownie się z tym czuje!
Poza tym pofarbowałam wloski –znowu – miał być braz.. alle wyszly prawie czarne :-D W kazdym razie podobaja się-i mi, i znajomym.. NO I DUZEMU. Wiec dobrze, ze tak wyszło.
Pogoda do nonono.. Zimno, wieje i popaduje.. Jesien jak w morde strzelił. Chciało by się zaszyc gdzies pod kocem, z herbatą i cieplym domowym ciachem..
No ale ciacha nie ma.. A zaszycie się chociaz na chwile jest pokico, niemozliwe J
Ale Misiek coraz fajniejszy.. gada, gaworzy, miauczy..I już nie mogę się doczekac jak będzie na siedząco krzyczał na mnie i rzucał zabawkami hihi. Pamietam jak mi smutno było jak był taaaki maluski i cały czas spał.. No ale każdy etap ma swoje plusy i minusy :-D
Dzisiaj dzwonie po basenach i zapisuje nas na pluskanko.. Bo już się doczekac nie mogę! Hihi.
A poza tym, przepraszam was Kochane, ze tak troche mnie tu mniej.. Ale kupe spraw mam ostatnio na glowie, Misiek wymagajacy, poza tym studia, nauka, allegro.. Dzis jade po nowe ciuszki.. I tak od rana do wieczora COS..
Wiec pedze.. gonie ciagle.. I dopada mnie teraz wlasnie cos.. W stylu herbatka,ciacho, kanapa, koc i sjeeeesta.. Dłuuuuga sjesta.. :):

Martaja- no co Ty, nie obrazaj sie, my wszystkie tak po malutku, na szybkiego.. Przeciez nie ma co fochow puszczac - tyle nas tu klika, ze trudno dostrzec jak ktoras kilka dni nie pisze.. Gdybysmy miały sie tak obrazac - to zadna tutaj by nie wchodziła :):
Aciu - tesknilyyyysmy :): hihi. Widze ze tez zaszalałas z serwowaniem smakolykow. U nas chyba banan uczula/ albo malina.. Ale poki co - nie wiem :| nonono.
Kamilko - ja tez wiem, ze jak ktorejs nie ma,topoprostu ma duzo spraw na glowie. A co do wyborow- ja wiem, zenie bedzie pwnie znacznej zmiany. Ale jakos tak - zawsze to perspektywa na lepsze.. Poza tym bardzo chciałam zeby Donaldowi sie udało.. Ale wszystko - wyjdzie w praniu :-)
A co do sporow politycznych - nie ma co sie klocic. bo kazdy ma swoje racje i robi jak uwaza:-) Ale ja lubie takie wymiany pogladow- zawsze mozna poznac bardziej druga osobe :-)
Jasnie Pani - aaale zaszalałas z chusta :ico_szoking: :ico_brawa_01: piekna jest.. Uuwielbiam paski.. Ale napewno nie na moja kieszen. :ico_noniewiem:
Aniu -Kochana.. Podziwiam Cie.. Jestes niesamowicie mocna kobitka. Wiem ze jest ciezko - ja bym ne wytrzymała.. Ale trzymam kciukiza Ciebie!
Madziorka- nie martw sie.. Moze Ty zamalo jesz i pijesz, co? Bo kiedys mowilas ze zapomina Ci sie czasami.. Ale ja to nie wiem.. Sluchaj moze Glizdy i napewno Nie mozesz sie denerwowac :ico_nienie:
Izus - sliczna ta Twoja kruszynka-po prostu bedzie modelka- dba o linie.Taki jej urok widocznie. Moj Krzys tez mało wazy.. i z przybieraniem mamyproblem.. Ale ze mna tez byly jaja jak bylam malutka, wiec sie nie martwie- geny.. i tyle :):
Jasnie Pani!!! :ico_szoking: mam dokladnie to samo - taki facet, nawet nie tyle ze moj byly, ale takie "wakacyjne fatalne zauroczenie" - od dwoch nocek sni mi sie :ico_noniewiem:
MAdziu - ja jestem taka ze wale prosto z mostu. I bym jesjpowiedziała comnie boli i ze takie zachowanie i faworyzowanie dzieciaczka, moze sie bardzo zle skonczyc..

Kilka foteczek z ostatnich dni - hihi Lucy, nasze popaki maja takie same pajacyki z tygryskiem :):

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
A to my na motorku :-D Ostatni wypad.. W tym sezonie. Bo brrrr zimno!
Obrazek
Obrazek

Ok, zmykam, bo nadal w gatkach biegam po domu. Ide sie wychlapac a potem troche ograne, skocze po zakupy z Miskiem i jeszczetyyyyle rzeczy zrobie..

[ Dodano: 2007-10-24, 12:07 ]
tiaaa..
i zrobiłam
tyyle rzeczy.
nonono.
Moj Pan i Władca wlasnie wstał
poki co - nic nie zrobie. :ico_noniewiem:
Fantastycznie

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości