Awatar użytkownika
Olciiaa
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 262
Rejestracja: 30 maja 2007, 14:18

23 paź 2007, 11:53

zania no faktycznie jak karmisz jeszcze to na takie przerwy masz prawo. Mogłabyś wyskoczyć do domku i nakarmic szkraba - to rozwiązanie jest fajne ale chyba faktycznie tylko gdy się ma pracę pod domem. Ja pracuje poza bielskiem więc odpada a prawa jazdy nie posiadam rzeby się szybciej przemiszczac :-D

Maryyann co do obaw przed szpitalem to rozumiem to w pełni. Ja miałam troche na odwrót bo jak mi się zaczeły skurcze i pojechałam do szpitala, to na miejscu chyba ze strachu i stresu zupełnie mi wszystko przeszło :-D Gdyby mi nie odeszły wody to z pewnością bym nie urodziła tak szybko i całkiem prawdopodobne że odesłaliby mnie do domu. Co do opieki nad dzidzia to już za niedługo przekonasz się sama. Ja też bym nie chciała zostawić dziecka w żłobku :-)

zania
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 141
Rejestracja: 13 sie 2007, 18:42

23 paź 2007, 16:21

maryyann ja tam bym w domu nie chciała rodzic, zawsze lepiej byc pod obpieka zespołu i z odpowiednim sprzętem. coś czuje, że juz niedługo urodzisz...

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

23 paź 2007, 18:40

wkleje wam kilka fotek mojej pociechy.

w kompleciku kupionym przez moją mamę:
Obrazek

ciocia Agnieszka uspała Emilkę w bujaczku:
Obrazek

tuttaj zawinięta w moją kołdrę :)
Obrazek

obrażona jedzie do babci, ale o co obrażona nie mam pojęcia, taką minę miała całą drogę
Obrazek

Emi podnosi główkę :ico_brawa_01:
Obrazek

tutaj trochę zdjecie zamazane bo się ruszała ale też główka w górze :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

23 paź 2007, 19:15

asiula26, śliczne zdjęcia :ico_brawa_01: No i ogromne :ico_brawa_01: dla Emilki za to że już tak pięknie podnosi główkę. Teraz tylko patrzeć jak się zacznie obracać :-)

zania
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 141
Rejestracja: 13 sie 2007, 18:42

24 paź 2007, 09:04

dla emilki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

wybieram sie dzisiaj na małe zakupiki, bo ostatnia rozpinana bluzke załatwiłam farba :ico_olaboga: a w piatek jedziemy do krakowa i tam u kolezanki bedziemy spali, wiec musze miec cos wygodnego i rozpinanego do karmienia. mam nadzieje, że cos kupie, bo sylwetka po ciazy jest strasznie zniekształcona :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

24 paź 2007, 09:09

zania, napewno uda Ci się coś kupić. A co do figury zgadzam się z Tobą w 100%
W takim razie życze Ci udanych zakupów :-)

[ Dodano: 2007-10-24, 09:11 ]
No to ja też Wam wrzucę kilka fotek Emi :-)

Kilka fotek z serji jak ja pięknie siedzę :ico_oczko:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
A tutaj zabawy z tatą
Obrazek
No i pierwszy spacerek na śniegu :-)
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

24 paź 2007, 09:16

ja tylko na moment bo zaraz Biegniemy na USG bioderek, ale musze się pochwalić

Wczoraj późnym wieczorem Emilce przebił się pierwszy ząbek, dolna lewa jedynka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

24 paź 2007, 09:18

asiula26, no to ogromne gratulacje dla Emilki za pierwszego zębolka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

No i trzymam kciuki żeby na USG było wszystko wporządku :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Olciiaa
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 262
Rejestracja: 30 maja 2007, 14:18

24 paź 2007, 10:18

Dziewczynki zdjęcia cudne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Też bym coś wekleiła ale mój kabel od internetu odmawia posłuszeństwa i cały czas mnie rozłancza i musze nim manewrować na wszystkie strony rzeby mnie połączyło :ico_zly:

No asiula to :ico_brawa_01: dla emilki za pierwszy ząbek :ico_brawa_01: Mam nadzieje że się juz tak nie będzie meczyć :-)

A moje dziecko sie zepsuło :ico_zly: jak się poskarże to może jej przejdzie. Budzi się w nocy normalnie co 2 godziny!!!!Także troche jestem śpiąca :ico_spanko: W dodatku ta pogoda mnie dobija. Ani na spacer wyjść ani nic! Moja jeszcze troche kaszle i wole jej nie targac jeszcze na spacerki

[ Dodano: 2007-10-24, 12:03 ]
Wygrałam walke z kablem jak na razie :diabelek:
No to teraz moja dzidzia :-D

Wszystko pcha do buźki :-D
Obrazek

Krótkie cwiczenie główki bo zaraz jest bunt
Obrazek

Awatar użytkownika
maryyann
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 156
Rejestracja: 11 sie 2007, 19:01

24 paź 2007, 12:34

Witam czwartkowo :)

Cudne zdjęcia dzieciaczków. Nie mogę się doczekać, aż ja będę mogła porobić jakieś foteczki mojej dzidzi.

Asiula gratulacje ząbka dla Emilki

Kurczę dziewczyny nie straszcie tą sylwetką po ciąży :( Ja zamierzam się wziąć w miarę szybko za jakieś ćwiczenia, żeby wrócić do swojej wagi sprzed ciąży, a może nawet mniejszej. W sumie w ciąży przytyłam ok. 17 kg. Mam znajomą, której udało się przytyć tylko 8 kg, w sumie wszystko poszło tylko w brzuszek.

Zaniu obyś miała rację, że niedługo urodzę:)

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość