Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

24 paź 2007, 12:17

Mery nie smutkaj się :ico_nienie: jak masz ochote pogadac to uderzaj gg, skype

Iwciu dużo zdrówka dla syneczka, te wstrętne choroby to przez tą durna pogodę, gdzie ta polska złota jesień!!!!

Ja dziś wstałam i czuję się super, nareszcie, choc katar jeszcze mam, takie miałam piękne sny o własnym mieszkanku ech... Wiki dostała mleczko o 8 i dalej spałyśmy do 11:30 :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

24 paź 2007, 12:22

ja na momencik :-D

Iwciu - biedaczku :-/ ja czasem myślę, że Bóg ma dobry plan, dał mi spokojne dziecko, tfu tfu nie choruje, tak żebym mogła spokojnie przejść drugą ciążę - co to potem będzie?? :ico_olaboga: hihi

Riterko - ja zaglądam na bloga... wiem, że czasu masz maleńko a zdjęcia torciów cudne :-) Lila nie chodzi więcej niż 20 kroków o bieganiu nie wspomnę, powiem tak, chodzić umie, bo widzę to, ale jak ja chcę by chodziła i np. puszczam ją w połowie drogi to wścieka się i tupie nogami i na pupę złośliwie... a jak nie patrzę to sama łazi, nie za dużo ale jednak :-D

Ja mam tyle planów a wszystko "jak urodzę" to będę sie rozrywać że hej, z mężusiem :-D tylko pytanie jak zorganizować czas, może PO wydłuży dobę ;-) hihi to tak a propos 7 dni Donalda Tuska (dostałam wczoraj na gg)

Cudotwórca
Pierwszy tydzień rządów Donalda Tuska
Poniedziałek
Donald Tusk wyczarterował 10.000 jumbo-jetów. 3 miliony Polaków wraca do
kraju.

Wtorek
Zarządzeniem premiera Donalda Tuska zlikwidowano wypadki samochodowe.

Środa
Donald Tusk obniżył podatki - od środy PIT, CIT i VAT w Polsce wynoszą
1%, jednocześnie Donald Tusk zwiększył wynagrodzenia --- pielęgniarka
zarabia średnio 5890 zł netto, a lekarz 25630 zł netto. Nauczyciele
zarabiają od środy 8300 zł netto, a urzędnicy 6250. Zachodnie granice
Polski przekraczają tysiące lekarzy z Niemiec Francji i Irlandii by
podjąć pracę w polskich szpitalach.

Czwartek
W czwartek Donald Tusk gwałtownie podniósł prestiż Polski na świecie -
UE ogłosiła wprowadzenie Nicei i pierwiastka jednocześnie, Niemcy
zrezygnowały z Gazociągu Północnego, a bałtycką rurą będzie
transportowane mięso z Polski do Rosji.

Piątek
W piątek Donald Tusk wybudował 2500 kilometrów autostrad 840 pływalni i
320 stadionów. Hanna Gronkiewicz-Waltz --- nowa minister infrastruktury
- przecięła 6000 wstęg w ciągu 18 godzin

Sobota
Donald Tusk rozdał akcje, średnio 70 tysięcy na głowę. Ponadto
wprowadził poszóstne becikowe i ulgę na dziecko --- bez kozery - pińcet
tysięcy.

Niedziela
Po zrobieniu tych wszystkich cudów, siódmego dnia, Donald Tusk odpoczął.

PS
Wieczorem w niedzielę od niechcenia Donald Tusk zniósł przymrozki, by
jabłka już nigdy nie drożały.

Mosob - wali mi się często gg - jak wyślę podam - i nie męcz :-P oki słońce?? :-D :ico_haha_01:


aha i Chloe - ja też dodaję mąki, i do mąkowych i do ziemniaczanych placków... jakoś nic Lilce nei jest a jest z tych wrażliwych :-) bo nic nie słyszałam, że podawać nie wolno...

idę do dziecka bo robi co chce :-) a nie wolno jej przecież :ico_nienie:

ostatnio gdzieś słyszałam, że wychowywanie bezstresowe to pomyłka, tzn. bez zakazów nakazów - już są skutki :-)

[ Dodano: 2007-10-24, 12:23 ]
Nellu - współczuję, ja dlatego zwierząt nie mam... i jakoś nie spieszy mi się by dzieciom sprawić :-/

Awatar użytkownika
chloe2
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 568
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:27

24 paź 2007, 12:49

Hej!
iwciu, zdrówka dla Bartusia. Te wymioty to pewnie z gorączki :ico_noniewiem:
mery i ja dziękuję za zdjęcia pięknego Kornelka.
asia już zdrowa :-)

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

24 paź 2007, 13:05

A ja mam apel do Mosob - wciąż wysyłam fotki i mi odrzuca :ico_placzek:

A wiecie takie awantury jednak skutkują, mąz się zrobił milusi, czulszy, szok, chyba mi go podmienili, albo coś na powaznie zbroił :-D i ma wyrzuty :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

24 paź 2007, 13:40

Dzięki dziewczyny,przekazałam Bartusiowi,że ma szybko zdrowieć,tak mu ciocie przykazały.Po spanku jest zdecydowanie lepiej,wziął syropki,zjadł zupkę i nawet szaleje,psoci,chyba jest lepiej.VC NBV/,-

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

24 paź 2007, 15:09

Moja dziś jest na etapie znoszenia wszystkiego na moje biurko, czy tu siedze czy nie ona wszystko tu znosi, buty, papierki, zabawki, maskotki, klocki, nawet przytargała narzute z kanapy, ale jej na biuro już nie zarzyuciła tylko na krzesło. Wszystko zciąga, juz nie mam sił poprawiać ale z drugiej strony nie lubię takiego rozgarbiarzu :ico_zly:

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

24 paź 2007, 15:29

Bartek mi nie dał nic więcej napisać-wcinał mi swoje "uwagi" :ico_oczko:
Chloe-zwymiotował nie przez temperaturkę ,tylko przez płacz a potem kaszel i poszło :ico_olaboga: .Teraz znow śpi,jednak nie jest zupełnie zdrowy,bo przecież zwykle raz jest problem ze spaniem a tu już drugie podejście.

Asiu-Bartek też wszystko przenosi w sobie tylko znane schowki,jak się dorwie do szuflady w kuchni to wszystkie łyżki itp. wynosi i ładuje za szafkę :ico_oczko:

Nella jak dieta?Ja kiedyś planowałam z niej skorzystać ,ale też w czasie odchudzania jestem strasznie głodna i efekt odwrotny :ico_zly:

Awatar użytkownika
Kasiulka28
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 721
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:34

24 paź 2007, 15:44

Hej laski :ico_haha_01:

Czytam czytam i się śmieję :-D ASIU rozbawiłaś mnie Ty ćpunie :-D :-D :-D

Z kłótniami i kryzysami to pewno każda miała do czynienia (ja też :ico_brawa_01: ) tylko nie każda ma ochotę o tym pisać i dlatego tak to może wyglądać że wszystkie mamy są happy. Ale tak nie jest, więc proszę się nie dołować :ico_nienie: Jeżeli jest na tym forum choć jedna która w ostatnim roku nie miała ochoty choć raz jeb... wszystkim to niech się ujawni a postawię jej wycieczkę do Turcji :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

MARITTKO gotuj kochana a czego nie tknie Lili to podeślij zięciowi, on zeżre wszystko :-D Poza tym królewnie wystarczą 4 łyżeczki aby się najeść :ico_puknij: :-D

ELU jak miło Cię "widzieć" :ico_brawa_01: Długo Cię nie było.... a teraz mnie :ico_haha_01: Trzymam kciuki za Was, dziś wieczorem będzie już lepiej zobaczysz :589:

MOSOB choć Twoja skrzynka pocztowa ZAWSZE odrzuca moje foty to i tak je wysyłam !!!!! Jak mogłabym Ciebie wykasować GŁUPOLU ??? :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij:

NELLY buziaczek dla Ciebie, nie śmuć się maleńka, na pewno go nie bolało :ico_pocieszyciel:

IWCIU ucałuj małego twardziela, w nocy rzygał a teraz się bawi, chłop jak dąb a Ty mu choroby wymyślasz :-D :ico_oczko:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

24 paź 2007, 15:56

No prosze znów zajrzała Kasia i odrazu kolorow jest ach...

Kurde miałam coś napisac i już zapomniałam, chyba do kawy powinnam zarzywać dodatkowo lecytyne, a leciałam do kompa z jakąś rewalacją, przeczytałam posta Kasi i nonono nie pamiętam, ide może mi się przypomni :ico_zly:

Awatar użytkownika
nella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 410
Rejestracja: 30 lip 2007, 10:54

24 paź 2007, 16:03

Cześć dziewczyny :ico_haha_01:
u mnie dziś nastrojowo lepiej chociaż pogoda nie pomaga.... :ico_zly:

Dziękuję za miłe słowa i pocieszenie :ico_placzek: cóż żyć trzeba dalej..... :549:

Asiu, coś zrobiła mężowi, że on taki grzeczny :ico_oczko:
Maks jest na etapie znoszenia butów i kapci , jak siedzę przy kompie to zakłada kilka par na raz :-D

Iwciu, ucałuj chłopaków i nie chorować :ico_nienie: co do diety to już trzeci dzień mi się kończy i dwa kilo mniej :ico_brawa_01: Nie jest tak źle, dla mnie wystarczająco jedzenia tylko te potrawy mało smaczne ... np. szpinak bez przypraw :587:

Riterko, dzięki bardzo podeślę następne :-D

Mery, chyba kupie Maksowi tego szczeniaczka.... jedna zabawka w tą czy w tą nie robi różnicy :ico_oczko: a jak mówisz, że się bawi....
Nie smutkaj się :ico_pocieszyciel: Zawsze możemy Was odwiedzić jak Maksiu wyzdrowieje. Chłopaki się pobawią :701:

Marittko, czekam na ten cud :-D , dobre hehehe

Kasiulka, szkoda że nie załapię się do tej Turcji :ico_oczko: ale my z Asią wybieramy sie do SPA :ico_smiechbig:

W piątek idę na kontrolę z Maksem, tak rozrabia że nikt by nie uwierzył że on jest chory :ico_szoking: :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość