Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

24 paź 2007, 12:16

WITAM WSZYSTKICH :-D Gratulacje dla EMILKI :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: JULI zdjecia superowe synus uroczy i rodzice oczywiscie tez :-D ACIA daj no linka na te kalendarze moze tez podpatrze pomysla jesli moge :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: i oczywiscie tesknilismy :-D a ja dzis chodze na rzesach od 4 rano nie spie :ico_olaboga: niunia daje czadu krzyczy i krzyczy wszystko jej nie pasuje ,teraz wreszcie zasnela :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2007-10-24, 12:17 ]
MADZIU nie wiem co ci poradzic chyba tylko OLEJ JA :ico_zly:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

24 paź 2007, 13:05

acia pisze:
Może trochę się wyrywam do przodu , ale już myślę o gwiazdkowych prezentach.I tak w tym roku wymyśliłam ,że zamówię dla dziadków kalendarz ścienny na przyszły rok ze zdjęciami maluchów.Widziałam na allegro i bardzo mi się spodobało :ico_brawa_01:


aciu pomysl rewelka
przyznam ze ja w poniedzialek wpadlam na ten sam hihi bo dostalam ofetrte poczta na taki kalendarz i od razu uznalam ze dla dziadkow bedzie swietnym prezentem gwiazdkowym hihi
a adas wymyslil aby porobiuc leonkowi fotki specjalne do pory roku... np na zimowe miesiace w czapach futrzanych.. na lato cos z nad morza wezmiemy.. jesienne juz mamy.. takze jak dziadkowie odjada to bedziemy dzialac hihih
dziewczyny zzynajcie pomysl wszystkieg. to niedroga a jaka swietna pamiatka hihi

dziekuje wam kochane za rade dot karmienia
ja na to samo wpadlam
pewnie leos ma skok rozwojowy i potrezbuje wiecej
a ja nie naadzam
i dodatkowo jeszcze sie denerwuje

glizduniu dziewczyny z uk tez poradzily mi mleko cowgate takze kupie dzis na wszelki wypadek jak juz bedzie kryzyc hihih

asiu dla emilki za zabek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

24 paź 2007, 13:17

USG bioderek ok :-D :-D :-D :-D

teraz jestem pewna że dotychczasowe nastroje Emi byly związane z ząbkowaniem bo dziś jakby mi ktoś dziecko podmienił taka grzeczna. Oby jak najdłużej.

Martaja nie obrażaj sie

Juli super zdjęcia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Frydza bidulko może uda ci sie w dzien troche spanie nadrobic

Awatar użytkownika
izus85
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 83
Rejestracja: 12 mar 2007, 13:35

24 paź 2007, 13:17

To znou my :ico_oczko:
Mam chwilke bo Nikolka zajęła się gryzieniem zabawek tak więc...

Jaśnie Pani To możliwe że to nie ząbki-choć po tym jak Nikola sie ślini i gryzie wszystko co popadnie można przypuszczać...
Z jednej strony wole myśleć że to ząbki bo zaraz będe wyszukiwać innego powodu jej marudzenia a z tego nie wyniknie nic dobrego i pewnie nie potrzebnie będe sie martwić :ico_oczko:
Dzieciaczki pokazuja swoje charakterki i chcą wszystko widzieć i denerwują sie jak są same i pewnie dlatego są coraz bardziej absorbujące.Co do parasolki to Nikolka też nie może oderwać od niej oczu...tak więc miłego spacerku :-)

Magda26 hmm ciężka sprawa -bo albo w końcu szlag Cię trafi albo wybuchnie mega awantura.Jak moja teściowa chwali swoja 1,5 roczną córeczkę to ja wychwalam jeszcze bardziej swoją córeczkę...( teściowa odwiedziła nas 1 raz zaraz po porodzie) :ico_zly: Moim zdaniem sytuacja sama sie rozwiąże jak poniosą Cie nerwy( bo wkońcu kiedyś nie wytrzymasz) i bedzie :561:

Frydza Współczuje małej ilości snu :ico_pocieszyciel: Miejmy nadzieje że bedzie już tylko lepiej...

Juli Dziękujemy za komplementy :ico_wstydzioch: .Śliczne fotki miśka i zazdroszcze wypadów na motorach :ico_brawa_01:
Moim zdaniem lepiej Ci w ciemnych włoskach i jeśli lepiej sie czujesz to powinno tak zostać w końcu Twoje samopoczujcie najważniejsze :-)
Brawa za wiązanie końca z końcem :ico_brawa_01: Ja w sumie nic wielkiego nie robie a nie wyrabiam z czasem a Ty z taką ilością zajęć dajesz radę ze wszystkim :ico_brawa_01: podziwiam :-)

Najchętniej zakopała bym się w pierzynce a tu...czeka na mnie obiad,sprzątanko ...itp a tak mi sie nie chce przez tą pogodę... :ico_spanko:

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

24 paź 2007, 13:28

A zapomniałam wam napisać że ta moja Emi to materialistka normalnie jest. Bo wujek trochę rzadko ją widuje i kupił jej kolczyki na 1go ząbka którego jeszcze nie miała. A jak wujek pojechał do domu to po chwili ząbek był na wierzchu. Jaki z tego morał? przy każdym kolejnym zębie trzeba jej najpierw kupić prezent to jej ząb szybciej wyjdzie

[ Dodano: 2007-10-24, 13:32 ]
:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: moja córa sama zasnęła w łóżeczku. Najpierw oglądała misie na ochraniaczu na szczebelki, a potem zawyła, no to dałam jej cumla i momentalnie zamknęła oczy i śpi. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
izus85
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 83
Rejestracja: 12 mar 2007, 13:35

24 paź 2007, 13:39

asiula26 :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za zaśnięcie :-)
I chciałam zauważyć że czekają Cię nie małe wydatki aby ząbki wychodziły szybciej :ico_oczko: hihi ale co sie nie robi dla ulżenia dziecku :ico_oczko:

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

24 paź 2007, 13:44

IZUS ja zrobię inaczej :-D na 2 ząbka prezent kupi ciocia, na 3 babcia na 4 dziadek i tak dalej. Ja kupie na 24 ząbka :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: co sie będę wykosztowywać

Awatar użytkownika
izus85
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 83
Rejestracja: 12 mar 2007, 13:35

24 paź 2007, 14:06

asiula26 :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za pomysłowość :-D
Wkońcu to babcie,ciocie....są od rozpieszczania :ico_oczko:

Nikolka właśnie zasnęła w leżaczku-nareszcie :-)
Po wczorajszym szczepieniu dostała gorączki i była bardzo marudna przez co nie spałyśmy pól nocy :-/ Niech sobie odeśpi a mama dalej do sprzątanka :ico_oczko:

Dziewczyny tak dzisiaj przeglądałam fotki i chciałam was zapytać tęsknicie za swoimi brzuszkami ?? :ico_ciezarowka: Bo ja czasami jak Nikola daje czadu mówie do niej "właz z z powrotem do brzuszka" ale tak naprawdę wcale nie tęsknie za tym ogromnym brzucholem...
Tak dla przypomnienia 41 tydzien ciązy :ico_olaboga:

Obrazek
Nie moge uwierzyć że miałam taki brzuchol :ico_olaboga:
Ostatnio zmieniony 24 paź 2007, 14:18 przez izus85, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

24 paź 2007, 14:18

MOja Emi też źle znosi szczepienia. Następne 8 listopada czy luż za 2 tygodnie a ja już się boję. A ja mam lenia i dziś nie sprzątam, w końcu dziś święto ząbkowe :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

24 paź 2007, 15:12

DZieki Kochane za slowa otuchy ale jest tragicznie mala krzyczy i krzyczy juz mnie glowa boli :ico_olaboga: teraz lezy z gola pupa i jest chwila ciszy :ico_oczko: IZUS ale mialas ogromny brzuchol :ico_szoking: :ico_szoking: ASIULKA no to zbieraj kasiore na kolejne prezenty :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość