Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

24 paź 2007, 22:35

hej mamusie
julie no skad ja to znam hihi pusto na koncie, brak portfela
przynajmniej wesolo mieliscie co??

oglaszam wszem i wobec LEOS DZIS WYPIL SWOJE PIERWSZE 80ml mleczka z butelki
na dwie raty, 20ml i po polgodzinie 60ml
wczesniej troche z piersi ciagnal ale zloscil sie niemilosiernie i plakal i tatus zrobil mleczko ...
mamusia ze lzami w oczach patrzyla na ten biaky mleczny napoj w butelce nieswojego pochodzenia... i rzucalam do leosia ostrezgawcze znaki :to niedobre, to nie mamusiowe mleczko, zrob bleee. nie pij tego hihihih
ale maly ciagnal lapczywie i zaraz usnal hihi i wcale tak duzo tego nie zjadl tylko 20ml na raz hihi
dopiero potem sie przebudzil i wciagnal wiecej hihih
a teraz znow zaplakal ale tatus juz mleczko wylal, bo napisali ze do godziny trzeba podac hihi co prawda leos obudzil sie na minute przed uplywem godziny ale tatus byl szybszy hihih
juz mi jakos lepiej wiecie??
jak pomysle ze czasem butelka zastapie swoje mleko i tym samym odzyskam troche wolnosci.. wiem wyrodna matka hihi
ale ja tak popadam ze skrajnosci w skrajnosc hihih

wlasnie dzwonila do mnie instruktorka z basenu. zaczynamy kurs w przyszla srode. jupi!!!! powiedziala ze jesli bedzie miejsce to oboje rodzicow zaprosi do basenu... zobaczymy. hihi
poki co adas bedzie sie pluskal z leosiem hihih

a w sobote jak nic sie nie zmieni to pojedziemy na luzaka sie pppluskac sami z leosiem hihi
chyba ze tesc bedzie nadal obrazony i powie ze nie jedzie hihi wiec glupio bedzie ich samych w domu zostawic hihih
a sral go pies.. jak to mowia hihih

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

25 paź 2007, 00:10

Ja znów na chwilę, zresztą jak wszyscy ostatnio. Cały czas cos się dzieje... latam po mieście, kupuję, załatwiam, a jak nie to ktoś u mnie siedzi. No i dopiero teraz mam chwilke, ale już późno i chcę sie położyć.

Juli moja siostra przed chwilą tez mi brązik na włosy nałożyła, ale jutro się okaże jaki wyszedł.

Dla Emilki za ząbalka wilekie brawa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: .

Martaja dobrze, że jesteś i już zapomnijmy o przeszłości. Ja ci jeszcze tylko powiem, że może do ciebie bym czasem więcej napisała, ale ostatnio ty napisałaś żebysmy weszły na bloga zobaczyc co u ciebie i Kubusia a ja już poza Tt nie mam siły nigdzie wchodzić i czytać. Co najwyżej zdjęcia obejrzę z ciekawości. Ale wolałabym abyś fotki nam tu powklejała czasem.

No i co już nic nie pamiętam więcej.
Ach o Madziorki cycorkach jeszcze to też tak mysle, że wszystko sie unormuje. A z ta butla to Ci powiem, że sama się zastanawiam czy np na wieczór nie dawać, bo może wtedy noc mi ładnie prześpi.
A właśnie słuchajcie... Przed chwilą Tomek obudził sie jak codziennie po 23 na karmienie i ja sciemę walnęłam. Wzięłam go na ręce, dałam smoka, potuliłam, poklepałam po pleckach jak przy odbijaniu i połozyłam do łóżeczka. Zasnął. No i na razie śpi. Ciekawe czy sie nabrał. Najwyraźniej to przyzwyczajenie z tym karmieniem nocnym. Tylko, że teraz mogłam sobie poeksperymentować a w nocy to nie mam siły... wole dac cyca i iść spać. Zobaczymy o której teraz sie obudzi???

Madzia z teściową to wiesz, że ja za bardzo nie poradzę. Ja bym olała. Tak zresztą zrobiłam, ale nie chce mi sie o tym gadać. Napiszę tylko, że moja teściowa jest obrażona tym razem już na mnie, bo jak wreszcie przyszła po dwóch miesiącach to myślała, że jak jej się na szyję rzucę i sie rozczarowała. Teraz gada, że ja ja tak przyjęłam, że ona nie będzie już do nas wyciągać reki. Ech... szkoda słów.

Teraz już naprawdę nic więcej nie pamiętam. pozdrawiam wszystkie pozostałe laseczki i ich bobaski.
Ach Dominika jeszcze zdjęcie mi sie przypomniało. Inaczej sobie wyobrażałam twojego męża. Ale dobrze sobie radzi chłopaczyna. Ja mam nowe fotki, ale nie chce mi sie wgrać, może wkrótce.

Jutro od rana muszę do szewca lecieć, bo w piątek ide na slub do kolegi i zobaczyłam że buty mi sie zjechały na czubku. Cholera nie wiem czy mi to w jeden dzień zrobi. Jak nie to nie wiem co ubiore na nogi.

W tv egzorcysta leci. Brrr straszny film. Obejrzałam go jak byłam w ciąży :ico_puknij: Głupia cipa ze mnie. Tak sie bałam, że czekałam na Jarka aż wróci bo spać nie mogłam. A teraz gaszę wszystko i zmykam. Ależ jestem ciekawa ile ten mały pośpi??
W nocy to chyba dam mu jeść bo będzie pewnie głodny.

szybkie pytanka:
Czy myjecie dzieciom rączki w ciągu dnia??
czy dzieci karmione piersią też przesypiaja nocki, bo juz nie pamietam kto poza mna i Madziorka jeszcze karmi tylko piersia??
Aaa jeszce coś (chyba nie pójde dzis spać hihi) Tomek wyrzuca smoka i wkłada kciuka hmmm... co robić??

A teraz papapapapa...

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

25 paź 2007, 00:26

-indigo- pisze:Czy myjecie dzieciom rączki w ciągu dnia??

:ico_szoking: ja nie
tylko buzie rano...

-indigo- pisze:czy dzieci karmione piersią też przesypiaja nocki

znam takie co przesypiaja
leosiowi zdazrylo sie to tylko pare razy..

-indigo- pisze:juz nie pamietam kto poza mna i Madziorka jeszcze karmi tylko piersia??

lucy
a ja niestety chyba odpadam z klubu :ico_placzek:

Awatar użytkownika
izus85
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 83
Rejestracja: 12 mar 2007, 13:35

25 paź 2007, 09:08

Witamy z ranka :ico_spanko:
My dzisiaj miałyśmy straszną nockę :ico_placzek: Nikola budziła sie często z płaczem-a lepiej jak napisze z RYKIEM :ico_olaboga: Chyba ją brzuszek bolał bo wyginała sie jak nigdy..ohh pewnie zjadłam coś nie tak-moja wina :-/ Teraz odsypia...
-indigo- pisze:Czy myjecie dzieciom rączki w ciągu dnia??
czy dzieci karmione piersią też przesypiaja nocki, bo juz nie pamietam kto poza mna i Madziorka jeszcze karmi tylko piersia?

Ja również karmię tylko piersią.I moja Nikola przespała może z 3-4 noce całe(było to od razu po przyjściu ze szpitala)Teraz budzi się różnie ale zawsze :ico_noniewiem:
Przecieram rączki czasami :ico_wstydzioch: (najczęsciej jak je mocno obślini)

Dobra zmykam zrobić sobie kawkę i jakieś śniadanko :ico_kawa:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

25 paź 2007, 09:20

Kamilko ja malemu przecieram raczki jak starsznie uslini co do nocek to wiesz ze moj maly budzi sie raz o 3.30 na mleczko a tak spi wczoraj zasnol o 19.30 i spal do 8.00 rano :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Wczoraj na spokojnie porozmawialam z P i wytłumaczylam mu ze rok wezme wychowawczy a potem, wroce ale w tych najwazniejszych chwilach naszego synka ja bede przy nim :ico_oczko: powiedzial ze mam racje :-D kochany maz :ico_haha_02: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-10-25, 09:22 ]
Hej Izuś ja tez mysle na sniadankiem :?:

Awatar użytkownika
izus85
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 83
Rejestracja: 12 mar 2007, 13:35

25 paź 2007, 09:26

magda26 Ja już z kawką :ico_kawa: a na śniadanko wymyśliłam kanapeczkę z jajeczkiem :ico_wstydzioch:
Tobie też życzymy smacznego :ico_oczko:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

25 paź 2007, 09:39

ja tosty z serem i kawka rozpuszczalna :ico_oczko: my rowniez smacznego zyczymy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
izus85
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 83
Rejestracja: 12 mar 2007, 13:35

25 paź 2007, 09:43

Dziewczyny z nudów powklejam troche fotek Nikoli :-)

Uśmieszek

Obrazek

Śpioszek

Obrazek

Nad jeziorkiem z mamą :-)

Obrazek

Tak podnoszę główke

Obrazek

Smaczne jabłuszko :-)

Obrazek

Ssam swoje stópki :ico_szoking:

Obrazek

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

25 paź 2007, 09:44

Izus zdjecia super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

25 paź 2007, 09:47

Hej, ja też karmię tylko piersią :ico_haha_02: . I jeszcze nie zdarzyło się żeby Helenka przespała całą noc... Zazwyczaj od 20 do 6-7 rano budzi się 2 razy, czasem więcej. Ale chcę karmić do 6 miesiąca. Jak Helenka będzie miała 4,5 lub 5 miesięcy zacznę niektóre posiłki zastępować butlą (tylko które????). Rączki przecieram Helence jak bardzo je obślini.

Izus - współczuję ciężkiej nocki. Odpoczywaj, póki Nikola śpi. Jak długo zamierzasz karmić piersią??

Magda - super, że doszliście z mężem do porozumienia odnośnie wychowawczego :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Marcinkowi najlepiej będzie z mamusią :-)

Madziorka, nie smutaj się z powodu butli. Będziesz miała więcej swobody, a i tak udało Ci się długo karmić Leosia. Gratuluję postępów i czekamy na fotki osiągnięć Waszego Synka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Na Podkarpacie w grudniu/styczniu zawitamy na pewno - nie przepuszczę okazji żeby poznać Ciebie i Twoich chłopaków :-D :-D
Rozłąkę z Krzysiem jakoś przetrzymamy... musimy.... Co do wynajęcia mieszkania, to nie takie proste, z wielu powodów, ale teraz nie mam czasu o tym pisać.
Teraz pijemy z Krzysiem kawkę i czekamy aż nasza Królewna raczy się obudzić :ico_oczko: . I ruszamy na malutki shopping (jak to mawia Madziorka :-D :-D )

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość