Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

24 paź 2007, 13:27

Olciiaa pisze:A moje dziecko sie zepsuło :ico_zly: jak się poskarże to może jej przejdzie. Budzi się w nocy normalnie co 2 godziny!!!!Także troche jestem śpiąca :ico_spanko:


może też jej ząbki idą bo Emi też mi ostatnio takie numery robiła

A zapomniałam wam napisać że ta moja Emi to materialistka normalnie jest. Bo wujek trochę rzadko ją widuje i kupił jej kolczyki na 1go ząbka którego jeszcze nie miała. A jak wujek pojechał do domu to po chwili ząbek był na wierzchu. Jaki z tego morał? przy każdym kolejnym zębie trzeba jej najpierw kupić prezent to jej ząb szybciej wyjdzie

Awatar użytkownika
Olciiaa
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 262
Rejestracja: 30 maja 2007, 14:18

24 paź 2007, 13:36

Asiula no nie wiem czy u mojej to ząbki. Ona wprawdzie wszystko do buźki pcha ale nie ślini sie az tak obficie. twoja sie sliniła???

maryyan co do wagi to szybo zrzucisz. Ja przytyłam 18 kg po powrocie ze szpitala było juz o 10 mniej :-D Teraz zostało jeszcze 4. Wprawdzie w ulubione spodnie sie nie mieszcze ale generalnie nie jest az tak źle :-D

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

24 paź 2007, 13:42

No śliniła się i to sporo, no i do buzi pchała wszystko. A spróbuj jej pojeździź pieluchą nawiniętą na palec po dziąsełkach jeśli ją to uspokoi to może jednak to ząbki

A tak poza tym to jestem w szoku :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: bo Emi 10 minut tem SAMA zasnęła w łóżeczku. Najpierw patrzyła na misie na ochraniaczu na szczebelki a potem się rozwyła to dałam jej cumla, a ona momentalnie zamknęła oczka i śpi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , No ktoś mi ją podmienił

Co do wagi to ja do porodu szłam z przyrostem wagi 24kg :ico_szoking: niewiele mi już zostało też może 4 kg góra 5kg. Jak sie karmi cycem to szybko się te kilosy traci :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

zania
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 141
Rejestracja: 13 sie 2007, 18:42

24 paź 2007, 16:03

hej dziewczynki. wrociłam ze zakupow nawet zadowolona, cos tam udało mise upolowac. kipiłam nawet zaciasna troche marynarke, ale była tak sliczna, ze nie mogłam sie powstrzymac. mama nadzieje, że za niedługo bedzie jak ulał ;-). a co do wagi to mnie zostało jeszcze jakies 8 kg po ciazy, a miałam 20 kg nadwyżke, najgorszy jest brzucho hoho ;-/, na to to trzeba cwiczen, musze sie w koncu zawziasć i zaczac robic jakies brzuszki.

Awatar użytkownika
Olciiaa
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 262
Rejestracja: 30 maja 2007, 14:18

25 paź 2007, 09:31

No a ja się wybieram na siłownie, moze cos zrzuce. Ktos jeszcze chętny????

Awatar użytkownika
maryyann
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 156
Rejestracja: 11 sie 2007, 19:01

25 paź 2007, 09:54

Cześć dziewczyny!

Ja tylko na chwilkę wpadłam. Od nocy mam silne bóle i właśnie wraciłam z badania do domku po torbę. Mam się zgłosić do na oddział i powinnam dziś urodzić :) Trzymajcie kciuki

Awatar użytkownika
Olciiaa
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 262
Rejestracja: 30 maja 2007, 14:18

25 paź 2007, 10:10

maryyann kciuki zaciśniete - czekamy na rowój wydarzeń :ico_oczko:

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

25 paź 2007, 11:32

maryyann Czekamy czekamy ...Trzymamy kciuki!

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

25 paź 2007, 11:51

maryyann, trzymam mocno kciuki żeby wszystko poszło jak z płatka. No i czekamy z niecierpliwością na wieści :-)

Olciiaa, a gdzie się wybierasz na tą siłownie ?? Bo ja tak od porodu się wybieram i nie mogę się wybrać a poza tym samej mi się nie chce :-)
Ja w ciąży przytyłam 32 kilo :ico_wstydzioch: No i nadal jestem kilka kilo na plusie :ico_zly: To co miałam stracić przez karmienie to straciłam, resztę nie ma cudów muszę wyćwiczyć :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Olciiaa
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 262
Rejestracja: 30 maja 2007, 14:18

25 paź 2007, 12:28

Aga taka mała siłownia przy Karpackiej troche za mercedesem. Jak masz ochote to zapraszam. Zawsze to raźniej. Ja jestem umówiona z jedna dziewczyna poznana tak wogóle przez neta. Bedziemy chodzic wieczorami tak koło 18. co ty nato?

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość