Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

25 paź 2007, 09:51

dolanczam z :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: a sniadenie zjem kolo 12.00, jak zwykle, nie mam apetytu rano
acia pisze:Jasnie Pani :), a ja myślałam że to jakaś ciocia ma ją zamotaną :-D

-indigo- pisze:Inaczej sobie wyobrażałam twojego męża. Ale dobrze sobie radzi chłopaczyna.

:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
musiacie to chyba powykasowywac, ze swoich postow, bo on w przyplywie dumy pozwolil wkleic na forum swoje zdjecie, a wy go tak z gory :-D :-D :-D , czasem was czyta to sie jeszcze poobraza :-D :-D , ze ze mnie lesbe zrobilyscie :-D :-D :-D
-indigo-, koniecznie wklejej zdjecia nowego kolorku no i oczywiscie te, ktore mi obiecalas, bo juz sie niecierpliwie :ico_oczko:
-indigo- pisze:Czy myjecie dzieciom rączki w ciągu dnia??

ja tez przecieram jak sobie obslini, albo obzyga :ico_oczko: , a smoka, ani kciuka nie ssie to nie pomoge :ico_noniewiem:
izus85, wspolczuje nocki :ico_pocieszyciel: moze ty sobie z nia tez pospij, bo do wieczora jeszcze daleko
magda26, bierz wychowawczy!!! te chwile w zyciu twojego dziecka sa niepowtarzalne i nikt ci ich nie opisze, nie opowie, nawet najlepsza opiekunka, a w pracy caly czas to samo, wiec nic nie stracisz jak pozniej wrocisz.

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

25 paź 2007, 09:52

Izus, super foteczki! Nikola potrafi wpakować już stópki do buzi :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: Ale super, ja już się mnie mogę doczekać kiedy Helenka zacznie :-D :-D Strasznie słodkie są bobasy ze stópką w buzi - rozczula mnie to na maksa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

25 paź 2007, 09:53

avisek niezly Czesio ci wyszedl na gg :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
izus85
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 83
Rejestracja: 12 mar 2007, 13:35

25 paź 2007, 09:53

ania1980 pisze:Izus - współczuję ciężkiej nocki. Odpoczywaj, póki Nikola śpi. Jak długo zamierzasz karmić piersią??

Dzięki.Z odpoczywaniem mam problem bo jak Nikola śpi to chciałabym wszystko w międzyczasie zrobić wrr :ico_zly: głupia jestem :ico_puknij:
Chciałabym karmić Nikolę do końca 6 miesiąca( a może dłuzej jak sie da) narazie podaje Nikoli jabłszko na deserek i nic więcej.

Ps O wilczku mowa..hihi słyszę jak już "rozmawia" z zabawkami :ico_haha_01:

ania1980 robi to jak tylko ściągnę jej pieluszkę...od razu pakuje stópkę do buzi...hihi naprawde rozczulające :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

25 paź 2007, 09:57

Do męża Jaśnie Pani - super, że tatuś nosi tak swoją córeczkę. Luśka najwyraźniej zadowolona :-D :-D :-D

Jaśnie Pani, :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: że zwracam się bezpośrednio do Twojego Jaśnie Pana :-D :-D To po to, żeby się na nas nie obraził, bo jeszcze Ci neta odłączy i nie będziesz mogła z nami kilkać :ico_oczko: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

25 paź 2007, 09:57

a moj wsunol jablko z bananem z nestle i popil soczkiem a teraz widze ze chyba bedzie ucinal sobie drzemke a mamusia za obiadsie bierze :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

25 paź 2007, 10:00

ania1980 pisze:bo jeszcze Ci neta odłączy i nie będziesz mogła z nami kilkać

bez obaw, przybilam gwozdzikiem :-D :-D

Awatar użytkownika
izus85
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 83
Rejestracja: 12 mar 2007, 13:35

25 paź 2007, 10:00

ania1980 pisze:Jaśnie Pani, :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: że zwracam się bezpośrednio do Twojego Jaśnie Pana :-D :-D To po to, żeby się na nas nie obraził, bo jeszcze Ci neta odłączy i nie będziesz mogła z nami kilkać :ico_oczko: :ico_oczko:

:ico_haha_01: :ico_haha_01:

magda26 ja obiad mam z głowy...wczoraj zrobiłam wielki gar lecza którego i tak nie mogę jeść :-( ale przynajmniej na pare dni obiad mam z głowy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

25 paź 2007, 10:10

izuś ja tez nie gotuje maz dzwonil ze dzisiaj zjemy na miescie wiec mam z glowy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

25 paź 2007, 10:11

hehehehe Dzieeeen dobry!
Izus - pieeekna ta Twoja corcia - moze ja zaklepie dla mojego Krzysia, co? Hihi.
Ite stopki w buzi- rewelacja :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
MAdziorka- staraj sie wyłapac jakis pozytywnyaspekt dokarmiania Leosia!
Magda- sper ze bedziesz z Marcinkiem w domciu jeszcze ten czas.Ja tez sie nigdzienie wybieram.. Poki co oczywiscie. Bo jak zaciagniemy kredyt na spłate mieszkania..tyo moze byc niezbyt kolorowo.. No ale zobaczymy. Czas pokaze.
Jasnie Pani - hihi/ No w koncu nam meza pokazalas! Moj sie buntuje jak go wklejam,ale od czasu do czasumozna.. Ale nie daje mu czytac! Nabija sie ze mnie.. :ico_wstydzioch: :ico_haha_01:

My po fajnej nocce. Jedzonko było dopiero o 7, a pospalismy do 9:30. Takze jeszcze w pizamach, na leniwca :): Cudownie sie wyspac hihi :-D
Dzis musze sie w koncu zebrac na spacer, bo od dwoch dni siedzimy w chalupie, bo taka ochyda za oknem.No wczoraj jezdzilismy z Misiem - ale był a aucie.. I dzis musze go wywiezc na dwor, zeby troche powdychal jesiennego chłodu :-D

Lezy teraz sobie obok mnie na kanapie i gada - ale jaaak :): Ostatnio zmienił intonacje i tak nie piszczy,tylkotak gdera słodko - typowy dzieciecy glosik..

Spadam - nakarmic go,a potem strzele sobie pyszne sniadanko i do roboty!!!
Miłego dnia :):

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości