Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

24 paź 2007, 21:20

Ja czytam i uważam że jest świetna http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=255378820 miałam tez taką pierwszy rok i bardzo chwale sobie tą lekturkę.

Eluniu koniecznie trzeba Cie odrerwać od domu, zabierasz się z nami i już i nie za pięć lat bo do tego czasu to ja się rozpadnę :-D

A z tymi drzwiami tez u nas podobnie, ja zamykam a zaraz za nimi wł się syrena alarmowa...

[ Dodano: 2007-10-24, 22:45 ]
No gdzie wy do tego SPA już pojechałyście? Czy oglądacie You can dance? No pusto, czemu? Teraz wychodzi na to że ja smrodzę :ico_olaboga:
Dobra to idę, mąż tak kraży ochoczo, chyba jakies bzykanko się szykuje

to papa

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

25 paź 2007, 09:01

Cześć :-D

Wesoło tu wczoraj było, Kasiulka sie pojawiła - pośikałam się z jej tekstów to jest wesoła kobitka :-D

Ja do spa tez chcę weźmiecie mnie :ico_oczko:

Maritko- ale sobie posłodziłaś tyle pyszności mniam :ico_haha_01:

Nell- humor juz mam lepszy ciekawe jak długo zobaczymy, a jak Maks już lepiej chyba;
musicie kiedyś nas odwiedzić :ico_haha_01:

A wczoraj przywieźli sprzęt do kuchni i łazienki i tak kabine Daniel oddał okazała się beznadziejna, okap był pokrzywiony dzisiaj maja przywieź nowy, ja nie wiem czy zawsze z wszystkim musi być problem kupujesz i przywożą ci pogięte koszmar, ciekawe co jeszcze sie okarze bo wszystkiego nie zdążył obejrzeć, a ja teraz zmykam bo mam bajzel i musze ogarnąć mieszkanko, Asiu- a wczoraj ogladałam You can dance, fajnie tańczą też bym tak chciała, zawsze wieczorkiem mam dwie godzinki przed tv i lulu i od rana jazda z małym :-D

Awatar użytkownika
nella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 410
Rejestracja: 30 lip 2007, 10:54

25 paź 2007, 10:58

oj śmierdząco tu było wieczorkiem :ico_smiechbig:

Zaglądaj częściej Kasiulka :-D

Widzę,że wszystkie jedziemy do tego SPA :ico_brawa_01: ale było by super,co :-D Chyba wszystkie razem to za bardzo byśmy nie odpoczęły :ico_oczko:

Asieńko, udało się :ico_oczko:

Elu, też szukam jakiś tytułów dla 2 latków bo moja inwencja już nie wystarcza :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

25 paź 2007, 11:01

Witam

I zmykam na kawę, tylko sprawdzam co z tymi zapachami :-D

Awatar użytkownika
nella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 410
Rejestracja: 30 lip 2007, 10:54

25 paź 2007, 11:45

Ja mam u siebie dziś trzy letnią siostrzenicę i rewelacyjnie bawią się z Maksem .... :-D
Maks właśnie przed chwilą otworzył próbkę płynu Johnson's baby i spokojnie pił a Nikole woła mnie że ona też takie picu chce :ico_olaboga: Mam nadzieje,że mu nic nie będzie :059: bo się martwię ....

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

25 paź 2007, 12:07

niezły Maxio jest :-D przypomniało mi sie jak ja będą z Lilcią w ciąży pomyliłam wodę z wodą z nawozem do podlewania kwiatów... miały takie same butelki :-D nic mu nie powinno być, zadzwoniłaś do lekarza?? może zadzwoń Nellu na wszelki, a dużo wypił??

Mery - współczucia... my ostatnio podjechaliśmy na tą działkę patrzymy a tam coś na przeciwko sie buduje - DUŻEGO jak na dom :ico_szoking: ciekawa jestem co, pod koniec X się dowiemy - śmialiśmy się z Bartkiem, że ubojnię drobiu :ico_haha_01: :ico_puknij: ale to koszmar by był... :ico_placzek:

i ja na kawkę spadam, jestem po pobraniu krwi i takich tam, zaraz wpadnie siostra z Patrykiem, Lila uwielbia go i vice versa :-)

jakby co to jestem ;-)

wiecie dziś bardzo kocham mojego męża... normalnie to go kocham, dziś bardzo :-D heheh wczoraj przyniósł mi te słodkości i różę... :ico_wstydzioch: a myślałam, że kwiaty dostanę na urodziny dopiero :-P heheh

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

25 paź 2007, 12:20

Maritko jakiego ty masz kochanego meża, my zawsze na każda okazję klócimy się na maxa, bo on jak twierdzi stresuje się tym by ten dzień był wyjątkowy i ... jest bo takie starcia tylko wtedy mamy a potem godzimy się kilka razy :ico_oczko:

Nellu chyba nie powinno mu nic być, ale Marcia ma rację lepiej zadzwoń.

A chyba Mery pytała jak wczoraj u nas, no cóż spało mi się super :ico_wstydzioch:

Moi rodzice przyjeżdzają w sobotkę już się cieszę, w końcu mój tatuś przykręci mi okap bo mój mąż wciąż mówi "zrobię..."

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

25 paź 2007, 13:05

a Ty Asiu kiedy odwiedzisz rodziców :-D ??

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

25 paź 2007, 13:19

A sama nie wiem, chyba tak kło 12 listopada bo mają swoje ur i im :-D Ale wiesz najlepiej to u siebie :-D Ale wiem o co biega odczytuję aluzję w pytaniu, pamiętam o Tobie kochana :-D

Wiecie kupiłam Wiki taki szaliczko golfiki, polecam sa super http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=255110349 Wiki się nawet nie ścieka na to, a poza tym nie trzeba jej tak owijać tym szalikiem :-D

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

25 paź 2007, 13:28

Ciotki a dzisiaj Zuzia kończy roczek :-D

Zuziu życzymy Ci dużo usmiechu, radości, zdróweczka i mnóstwo prezentów
Obrazek

[ Dodano: 2007-10-25 ]
Asiu- rzeczywiście fajne te golfiku i przynajmniej wiadomo, ze ciepło w szyjkę

Idę małemu obiad podgrzać a potem może na spacer , chociaz pogoda nie ciekawa ale zakupy muszę zdrobić, narazie, ciekawe czy Sosna do nas zajrzy :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość