Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

25 paź 2007, 12:24

A jednym z ulubionych słów jest "Ata" to jej ukochan maskotka, z nią śpi, je, raz nawet się wykąpała, bez niej nie ma życia :-D Jest ukochana i już

[ Dodano: 2007-10-25, 15:25 ]
Mój mąż chce by Wiki tez niemieckiego uczyć bo tatus z pochodzenia Niemiec, ja generalnie uważam, że im wcześniej zacznie się uczyć malca języka obcego tym lepiej, oczywiście pod warunkiem, że dziecko wykazuje chęci i jes to poniekąt zabawa :-D

Awatar użytkownika
Ewelina82
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1302
Rejestracja: 17 maja 2007, 20:24

25 paź 2007, 17:32

Pawelek nie mowi za wiele tylko mama dada(tata) baba i swoja chinszczyzne za to jak cos chce to na wszystko pokazuje paluszkiem mysle ze ma jeszcze czas na gadanie.
Umie tez wyzucac smieci do smietnika wszystko co znajdzie wedruje w smietniku

Awatar użytkownika
dorotex83
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 669
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:43

25 paź 2007, 17:39

to wasze dzieciaszki dużo mówią
oliwka jakoś przestała mówić
od czasu do czasu tylko powie dadada bababa
jak coś chce to pokazuje paluszkiem a jak czegoś nie chce to kręci przecząco główką
pewnie ma to po mnie bo ja zaczęłam mówić dopiero jak miałam dwa latka a tak to było na migi albo kiwałam na "tak" głową jak coś chciałam albo na "nie" jak czegoś nie chciałam
a jak zaczęłam gadać to już nie mogli mnie przekrzyczeć :-D :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

25 paź 2007, 17:55

brawa dla małych gadułek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ada mówi: dada,mama,tata,dzidzi,ta,to tu,kap,pa ma jeszcze pare słówek która raz mówi a raz nie :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: no i po swojemu nawija od rana do wieczora mała gaduła z niej :-D

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

25 paź 2007, 18:29

JA nie gadałam bardzo długo a jak zaczełam to dosłownie moi rodzice musieli doklejać strony w dzienniczku, bo na jednej lekcji potrafiłam załapać 3 uwagi za gadanie!! Do dziś gaduła ze mnie

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

25 paź 2007, 18:37

Ja mam zamiar zapisac Maje na angielski jak bedzie miala dwa latka, tak na 2 godzinki w tygodniu :ico_noniewiem: mamy taką szkole blisko domu wiec nie bedzie problemy... Piotrek mowi,ze przesadzam i ze Maja musi miec dziecinstwo itd. itd.............. A ja mu na to ze bedzie miala dziecinstwo i bedzie uczyc sie jezyka a w dzisiejszych czasach to zadna abstrakcja :-D

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

25 paź 2007, 22:28

No Michałek to prawdziwy gaduła :ico_brawa_01:

A propo gadania, to dzis sie milo zaskoczyłam, bo wracam z pracy a moja mała taaaka rozgadana, wiele nowych sylab zaczeła mowic. Ale generalnie to: mama, tata, baba, dzidzi i tam jakies sobie inne.

co do jej stanu zdrowia to juz jest dobrze. gorączka pokonana, biegunka tez. mam nadzieje ze juz tak zostanie. jutro ide z nia jeszcze na kontrole. wczoraj mi sie wydawalo ze ma jakas wysypke na plecach i brzuszku.. tzn miała takie jakies krostki czerwone ale dzis rano juz znikneły.. nie wiem co to było .

mi juz zlości troche przeszly. ciesze sie, bo sobote i niedziele mam wolna. wkoncu odpoczne i spedze troche czasu z małą.

w przedszkolu mamy epidemie grypy i innych wirusow. na 24 maluchow dzis było tylko 8 :ico_olaboga: a kazdy z nich psika, z nosa im sie leje... boje sie zebym i ja sie nie zarazila, bo skzoda by mi było mojej małej jakby jeszcze przez przeziebienie miala przechodzic.

nic.. ide spac, bo dzis wrociłam pozno z pracy... bylam na kursie o diagnozowaniu prawidlowości rozwojowych dziecka. baaaardzo ciekawy kurs... musze przyznac :-) analizowalizmy m.in rysunki dzieci,aż byłam w szoku jak wiele mozna odczytac z prostego rysunku dziecka.

dobranoc kochane i do jutra

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

25 paź 2007, 23:54

heloł wpadlam was doczytac bo nie chce miec potem zalelosci :ico_haha_01:

Ewelinko zgadza sie, dzieci maja jeszcze czas na gadanie :ico_haha_01: i Oskar tez na wszystko pokazuje palcem, najchetniej an wlaczniki swiatla i swiatlo..

swego czasu Oskar nic nie mowil , potem nagle zaczal nawijac az nie moglam uwierzyc , teraz wlasnei troszke zestopowal, mowi tylko wtedy kiedy potrzebuje, za to popiskuje, pokrzykuje i "e-uje" :ico_haha_01:

ja to od malego bylam gadula i mi zostalo :ico_wstydzioch: stety albo niestety :ico_haha_01:

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

26 paź 2007, 08:10

Witam :-)

Gabrysiu, zdjecie wykasowalam, potem chcialam wstawic nowe ale fotosik nie dzialal :ico_noniewiem:

Kasiu, super,ze z Juleczką juz dobrze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Piotrka mama opowiadała mi jak Maja chciala zeby babcia włączyla jej telewizor ale babcia nie potrafila sie domyslec o co jej chodzi wiec Maja złapała babcie za grzywke i zaprowadzila tak do telewizora :-D

[ Dodano: 2007-10-26, 08:12 ]
ziekujemy Gabrysiu :ico_buziaczki_big:

Maja nie ma ani bucików zimowych ani kurtki, ale w nastepnym tygodniu muszę jej kupic bo nie wiadomo jaka pogoda bedzie 1-ego listopada... i tez nie wiem jakie :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-10-26, 09:35 ]
ja jutro mam zjazd czyli znowu dwa dni bez Mai :ico_placzek:

Awatar użytkownika
justysia30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:09

26 paź 2007, 10:30

Witam
Wszystkigo dobrego dla Majeczki za kolejny miesiaczek :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
My tez musimy kupic zimowe buciki Wiktori i juz nawet widzialam fajne , to i chyba bede musiala dokupic druga kurtke Wiktori bo jak jedna zabrudzi to chociaz bedzie miala druga :ico_noniewiem:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość