Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

25 paź 2007, 19:16

Eva_1977 pisze:katelajdka napisał/a:
kaszka w miseczce kiedy dziewczyny podajecie takie danie dziecku? Czy to jest na wieczór propozycja czy po prostu w ciągu dnia. Kupiłam przez przypadek kleik z mlekiem modyfikowanym i nie wiem jak to podać , bo raczej to chyba nie w butli?
ja daje i tak i tak tzn na wieczor do butli rzadsze a w ciagu dnia w miseczce bo mamy duzo cierpliwosci do jedzenia

mamcia, eva ja juz widziałam ten film i tez ryczałam. a wczoraj był program o tej kobiecie z Czeczenii której po drodze przez zielona granice zmarły trzy córk i - na jej oczach , i o tym opowiadała - straszne, okropnie ryczałam az przełaczyłam... :ico_placzek:
Magdzinka pisze:kurczę no nie umiem ci tego jasno wytłumaczyć
- dobrze wytłumaczyłas - ja rozumiem

moja kolezanka jest w szpitalu na podrzymaniu... mama dwóch aniołków achh - modle sie zeby wszystko sie udało...

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

25 paź 2007, 19:24

Ja niestety jakoś nie mogę ściągnąć tego filmu. A możecie w wielkim skrócie napisać co się stało z syneczkiem Elviski?

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

25 paź 2007, 19:41

Jas urodził sie z zespołem edward'sa - całe swoje króciutki zycie spedził w szpitalu ze swoja mama...

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

25 paź 2007, 19:43

qunick pisze:mamcia, eva ja juz widziałam ten film i tez ryczałam. a wczoraj był program o tej kobiecie z Czeczenii której po drodze przez zielona granice zmarły trzy córk i - na jej oczach , i o tym opowiadała - straszne, okropnie ryczałam az przełaczyłam...


tez go ogladalam... to straszne co ich spotkało :ico_placzek:

qunick pisze:moja kolezanka jest w szpitalu na podrzymaniu... mama dwóch aniołków achh - modle sie zeby wszystko sie udało...


qunick i ja pomodle sie za nia i jej malenstwo...


a wiecie co... wlasnie kapałam małego i przy myciu zabkow okazało sie, że Dominisiowi wyszedl jeszcze jeden:
GÓRNA, PRAWA DWÓJECZKA :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

25 paź 2007, 20:12

qunick, Magdzinka, Kajunia25, Eva_1977, dzięki za odpowiedz. Z tego co zrozumiałam jeśli chodzi o butlę to przygotowujecie tą kaszkę na wodzie na półpłynno?? Ostatnio miałam próbeczkę tej kaszki "smaczny sen" i jakoś Bartuś nie chciał jeść łyżeczką, ssał sobie kciuczka i popłakiwał, jakby chciał wypić to mleczko... biedulek, takze na wieczór to chyba nie dam rady mu podac w miseczce.

[ Dodano: 2007-10-25, 20:13 ]
Eva_1977, gratuluję kolejnego ząbka!!

Awatar użytkownika
Dorota.M.
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 651
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:33

25 paź 2007, 20:18

hej, na początku może przekażę informacje, że Karolas ma posputego kompa, rozmawiałam z nią przez telefon już wczoraj, więc wybaczcie że dopiero teraz o tym piszę :ico_sorki:

Właśnie teściowa moja od nas odjechała, przyjechała z całą reklamówką pysznych mandarynek i winogron oraz paczką pampersów i reklamówką obiadków :ico_brawa_01: Dobrze nam się rozmawiało, Agatka się z nią bawiła, wszystko wróciło do normy.
Zabieram się za czytanie waszych postów

[ Dodano: 2007-10-25, 20:36 ]
mamcia ja leciałam samolotem, nie ma sie czego bać, oczywiście teraz tak mówie, ale wtedy gdy lecieliśmy do Paryża do mojej ciotki, to miałam niezłego stracha, wiele się w końcu czyta i ogląda w telewizji na filmach o katastofach czy porwaniach, więc po prostu ciśnienie miałam 500 na 900 :-)
Najgorsze jest wybicie w górę, trochę mnie głowa bolała i uszy sie zatkały :-) Potem jest przyjemnie, nawet to kołysanie usypiające jest :ico_haha_01:
No i najgorsze lądowanie, często samolot wpada w małe turbulencje, ze strachu chciałam krzyczeć, ale to ponoć normalne, zobaczysz będzie dobrze, ogólnie jest super, a jakie widoki piękne, mówię CI miodzik, dasz radę :ico_brawa_01: Ja taka bojaczka dałam, to Ty na pewno :-)
Eva_1977 również gratuluję kolejnego ząbka :ico_brawa_01:
lulu nic straconego, może porozmawiasz kiedyś jeszcze z swoim byłym mężem, może i on chciałby naprawić to, co wymknęło się Wam spod kontroli... ja jestem pewna że będziesz w życiu szczęśliwa, masz wspaniałego synka, jesteś dobrą kobietką, wspaniałą matką, kto jak kto, ale Ty zasługujesz na bycie szczęśliwą :ico_brawa_01:

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

25 paź 2007, 21:15

dziekujemy kochane Lutóweczki...
nawet sie nie spodziewalam, ze wychodzi mu kolejny zabek
a na dodatek z drugiej strony tez mu idzie
wiec te zabki mu wychodza jak grzybki po deszczu

a zobaczcie tutaj na fotce mozna zobaczyc te dwa zabeczki na gorze:

Obrazek
Obrazek

i jeszcze kilka foteczek:
Dominis jak smiesznie przymyka oczka jak chce mu zrobic zdjecie
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
kelly
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 846
Rejestracja: 16 mar 2007, 14:26

25 paź 2007, 21:32

nigdy nie pytalam co sie stalo z ś.p.Jasiem. dolaczylam do was chyba dzien po tym jak juz byl Aniolkiem i jak teraz przeczytalam na czym polega zespol edwardsa to sie poryczalam. mam nadzieje ze elviska bezie miala jeszcze swoje male-wielkie szczescie...



Eve Dominis wyglada bosko:)

Magdzinka jasno opislalas. TYmek tez rzadko sie podnosi i moze zaczne z nim cwiczyc. no i gratulujemy Joasi doroslego jedzenia

Katelajdka
Tymek zarazpo przebudzeniu dostaje mleko, a na drugie sniadanie kaszke, czasem dodaje mu owoce

Witam nowa Lutowke i wojtusia

Qunick jedz gdzie masz jechac i wcale sie nie martw na zapas. no itez sie dzis pomodle za Twoja kolezanke

Mamcia co prawda ja nigdy nie lecialam samolotem ale pewnie ani sie obejrzysz a bedziesz na swoich wymarzonych wakacjach

ania0807
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 20 mar 2007, 18:18

25 paź 2007, 22:15

aga0406
Witaj
qunick
Nie zastanawiaj sie kochana nad wyjazdem sama wiesz jaki to relaks i napewno bardzo sie odprężysz i wrócisz do swoich dziewczynek jak nowa przyda sie mała odskocznia dzięki której nabrać można energi a teraz jej dużo potrzeba
Moja Monia by nie odpuściła
Eva
Ząbolki sie sypią jeden po drugim gratulacje
Katelajdka
Ja kaszke kupiłam z mlekiem modyfikowanym żeby Oliwie przyzwyczajać pomału bo ona też jeszcze na mamusi mleczku ale podaje na gęsto łyżeczką

Awatar użytkownika
madzia22
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1124
Rejestracja: 11 kwie 2007, 20:14

25 paź 2007, 23:05

:ico_tort: Eva gratulacje dla synka za ząbka :ico_brawa_01:
katelajdka oj biedna jestes z tym wstawanie
Ja zagęszczam zawsze mleczko 3 miarkami takimi od mleka (no ale my mamy wstretne mleko w smaku )
Dobranoc

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość