ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

25 paź 2007, 16:56

Marta jak to Ci go wziely,tak bez pytania??????????????????????
Przepisz sie tak jak Emilka mowi,mam nadzieje,ze tam bedzie o niebo lepiej..ufff
A jak Franio zniosl szczepienie???

[ Dodano: 2007-10-25, 17:25 ]
Dziewczyny a ja ogladam sobie zegarki,Vinee spi a mi sie nudzi :-D ,chcialam kupic jakis na bransolecie,bo na skorzanym pasku juz mam..

Takie mi sie najbardziej spodobaly,ale jeszcze nie wiem..!!!Spojdzcie co myslicie o nich???

http://www.argos.co.uk/static/Product/p ... 2Bsets.htm

http://www.fhinds.co.uk/Watches/Ladies_ ... 9645_.html

A ja dalej ide z nudow szukac..hihih

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

25 paź 2007, 18:09

Ilonka no wzięły mi go bo mówiły ze idą go ważyć i mierzyć a nie zrobiły tego :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: głupie cizie :ico_zly: jeszcze je zjebałam ze mi go wzięły samego na szcepienie :ico_zly: :ico_puknij: kłamczuchy :ico_zly: Franio troche mruczy
kochana zegarki obydwa mi sie podobają :ico_brawa_01: ten pierwszy jest bardziej elangcki myslę a ten drugi elegancko - sportowy ale widzą mi sie oba :ico_brawa_01:

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

25 paź 2007, 18:15

Co za durne baby,jak mogly tak oklamac,przeciez to zawsze ktorys z rodzicow trzyma dziecko jak szczepia!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_zly: nie jestem w stanie zrozumiec takich debilek!!!!!!!
A zegarki chyba kupie 2,,,nie no zartuje oczywiscie...ihihih :-D :ico_oczko:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

25 paź 2007, 20:38

Jasnie Pani pieknie sie Luska podnosi,a ja dzis mowie znow do kumpeli,ze moj sie nie podnosi i jak go przewijalam w sklepie ona go za raczki siup,a on do gory :ico_brawa_01: kolezanka do mnie ,,no ,jak to sie nie podnosi,zobacz ,, :ico_szoking: nie wiem,moze ja go zle lapalam za raczki,bo jak ona go podniosla,to on dzis caly dzien sam i tylko do siadu chce :ico_brawa_01: jednak dzieciaczki z dnia na dzien sie czegos naucza ,a czasem z godziny na godzine :ico_szoking: a tak nam ognia daje od 2 dni,ze T juz nie mowi,ze chce 2 dzieci...dzis mi powiedzial,ze juz chyba nie chce wiecej :ico_haha_01: :ico_haha_01: a ja mu mowie,ze ja tez nie :ico_oczko: ale to oczywiscie nie prawda,bo my bardzo dzieci lubimy hi hi :ico_oczko:

BEATKO SERDECZNIE GRATULUJE.TWOJ SYNUS JEST PIEKNY I PODOBNY DO OSKARKA :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


Gosiasuper te figurki :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-10-25, 20:40 ]
Marta wtej przychodni to jakies chore baby pracuje :ico_zly:
Madziorka nie przejmuj sie,wazne.ze Leos najedzony ,a mnie Oliver nie raz tak ugryzie ,ze mi sie plakac chce....a tak sie cieszylam z tych zabkow :ico_oczko: i teraz T sie ze mnie smieje,ze sie cieszylam to tera mam :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-10-25, 20:41 ]
Ilonkaoba zegarki bardzo ladne...mialabym problem

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

25 paź 2007, 21:17

Witajcie kochane :ico_haha_01:
Beatko :ico_buziaczki_big: :509: :ico_buziaczki_big: :509: :ico_buziaczki_big:
Kochana wielkie gratulacje i dobrze ze juz masz Marcelka ze soba :ico_brawa_01: a synus naprawde duzy :-D :ico_szoking: :-D chyba go niezle przenosilas :ico_oczko:
martuchafrost, nie moge sie nadziwic jak tak mogli ci zrobic :ico_szoking: :ico_zly: :ico_szoking: ja nawet na wazenie jestem z synusiem i sama go klade na wage i do szczepienia trzymam wiec jakim prawem te k@@@y tak same bez pytania :ico_olaboga: no brak slow :ico_olaboga: Kochana tak jak mowilysmy zapisuj sie do innej przychodni zanim znow bedziesz miec wizyte u lekarza
ilonakk9, co do zegarkow to ja wybralabym ten drugi :ico_oczko:
gosia888, :ico_brawa_01: za samodzielna transakcje

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

25 paź 2007, 23:09

witam na szybko
naklikane ze hoho hihi

jutro odpisze
bo nie biore dzis laptopa do lozka
obiecalam obudzic adasia przed spaniem hihi taki napalony....
hihi

moja kumpela podejrzewa ze leos moze cierpiec na kolke
on przy cycku tak sie wije i krzyczy... i moze to z powodu brzuszka co?
tyllko dziwne ze on od razu jak pociagnie to tak sie wkurza i ja jak naciskam piers to nic nie leci
natomiast wieczorem dzis mleczko lecialo a on tez sie wkirzal. wiec sama nie wiem..
zwykle denerwuje sie na puste cycki... hmmm
dalam mu butle dzis wieczorem jak plakal.. i jadl spokojnie i zadowolone dziecko...
o co wiec chodzi???
ktos mnie oswieci??
jutro do was napisze
sorki
papa

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

25 paź 2007, 23:35

madziorka hihi pisze:dalam mu butle dzis wieczorem jak plakal.. i jadl spokojnie i zadowolone dziecko...
o co wiec chodzi???
ktos mnie oswieci??

Kochana ja cie "oswiece" pokarm w piersiach masz? tak? i wije sie przy piersi?tak?dalas mu sprobowac z butli tak? wiec odpowiedz jest prosta :ico_oczko: :ico_oczko: zauwazyl ze jak pomarudzi to dostanie butle, a tam szybko leci i sie nie meczy :ico_oczko: takze mozesz miec problemy z karmieniem bo on juz poniekad wybral :ico_noniewiem:

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

25 paź 2007, 23:39

hey wieczorowa pora!!!
Dzieki kobietki za zegarkowa opinie :-D :ico_haha_01:
Marta tak jak Emilka mowila,ja jestem w szoku,ja sama rozbieram Vinee do wazenia,daje ja na wage,to samo ze szczepieniem,mamy zaprzyjazniona pielegniarke i nawet ona od poczatku mi powiedziala,ze rodzice powinni trzymac dziecko do szczepienia,zeby czulo sie bezpiecznie,inna wersja nie w wchodzi w rachube nawet...ja jestem bardzo zadowolona z mojej hv i szkoda mi bardzo,ze sie przeprowadzamy pod tym wzgledem...mam nadzieje,ze tam tez nam sie poszczesci w tej kwestii.. :-D
Madziorka nie wiem co Ci poradzic kochana,mi Vinee tez sie strasznie wiercila przy cycku i nie wiedzialam co jest grane,ale u nas bylo troszke inaczej,bo ewidentnie nie dojadala,zreszta zaraz po porodzie jak sie rzucila na moje cycorki to polozne pierwsze co powiedzialy,ze to bedzie wyjatkowo glodne dziecko :ico_szoking: i tak rzeczywiscie bylo,bo od malego jadla niesamowicie wielkie porcje jak na swoj wiek....hihi,...no w koncu ma to po rodzicach..hihih. ale Twoj Leos przeciez przybiera ladnie na wadze,takze moze to co innego...tak jak wspominalas,to moze byc ten skok rozwojowy,jest tez bardziej ciekawszy swiata i moze sie irytuje jak mu wolno leci..juz sama nie wiem...ja slyszalam,ze tez jakos w tym okresie po porodzie zdarza sie kryzys laktacyjny i z tego co czytalam to jedynym wyjsciem jest jak najczestsze przystawianie do piersi i relaks z maluszkiem tak jak Lucy wczesniej wspominala...wiem,ze czasam te wszystkie madrosci to jedno a praktyka co innego...a wiadomo,ze mama sie tylko denerwuje i jak tu byc zrelaksowanym jak maluszek sie wierci a my nie wiemy co jest grane..Kochana jakkolwiek by nie bylo,czy bedziesz karmic piersia czy Leos bedzie ciagnal w butelki to i tak dla niego jestes najukochansza mamuska na swiecie i kropka!!!!
Lucy wielgachne brawa dla Oliverka za podciaganie sie,widzisz jak Cie zaskoczyl synek!!!

[ Dodano: 2007-10-25, 23:44 ]
Madziorka jezeli wiesz,ze masz pokarm,to moze sprobuj odciagnac i mu podac swoje mleczko z butelki

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

26 paź 2007, 00:22

dziewczyny moj dopiero usypia w foteliku....jak on dal nam dzis popalic :ico_haha_01: a jak rozmawiam z dziadkiem na skypie to usnal :ico_haha_01: takie mam towarzyskie dziecko,ze jak wszyscy spia ,to dopiero sie polozy,a ze mi sie nie chce ,to siedzi he he ale juz mu sie oczka zamykaja he he ja jak odciagalam do butelki,to dawalam z takiej dla noworodkow,zeby mu wolno lecialo,dlatego on woli cycka ,bo tam szybciej leci....z reszta on w ogole butelki nie lubi,wiec bylby problem jakby mleka zabraklo....a z tym wazeniem i szczepieniem to skandal normalnie....

[ Dodano: 2007-10-26, 00:23 ]
a teraz go na zabawe wzielo :ico_puknij:

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

26 paź 2007, 00:45

lucy23, no to masz wesole dzieciatko :ico_haha_01:
ilonakk9, ja nie mam "zaprzyjaznionych"lekarzy czy HV a jestem traktowana tak jak "byc powinno"

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość