Kamila1982
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 149
Rejestracja: 21 wrz 2007, 15:58

25 paź 2007, 12:41

HEJ DZIEWCZYNY!
DOPIERO DOCHODZĘ JAKOŚ DO SIEBIE PO TEJ WIZYCIE U GINA WE WTOREK...(BARDZO BOLESNE BADANIE). JUŻ WIĘCEJ DO NIEGO NIE PÓJDĘ.
CO DO ZAPARĆ TO MNIE TEŻ MĘCZĄ. ALE MI POMAGA NA WIECZÓR CIEPŁE KAKAO...HMM ZOBACZYMY NA JAK DŁUGO :ico_oczko:
emilia7895 BAW SIĘ DOBRZE NA WESELU! :ico_brawa_01:
A CO DO KUPNA UBRANEK TO JA TEŻ NIE KUPUJE JESZCZE. ALE MOŻE DLATEGO, ŻE NA RAZIE MAMY INNE POWAŻNE WYDATKI I JAK TYLKO SKOŃCZYMY OCIEPLAĆ DOMEK TO WEZMĘ SIĘ ZA ZAKUPY DLA MALUSZKA. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-10-25, 12:43 ]
kamila_torun JA TEŻ SKORZYSTAŁAM Z TWOJEJ PODPOWIEDZI NA SUWACZEK BO COŚ MI NIE WYCHODZIŁO Z JEGO WSTAWIENIEM.

DZIĘKI :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

25 paź 2007, 16:00

Cześć dziewczyny. Mi osobiście na zaparcia pomogły jabłka, a mianowicie: jedno rano na czczo drugie w południe a trzecie i czwarte przed snem. I piję do tego 3 herbatki owocowe w ciągu dnia. Na mnie działa jak tralala :-D .
A co do ciuszek to jeszcze nie kupuję choć jestem już na półmetku. Za to przyszła babcia i dziadziu już nie mogą się doczekać i wiem że potajemnie coś kupują :ico_haha_01: . Pozdrawiam was kochane :ico_ciezarowka: .

Safaryn
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 88
Rejestracja: 14 lip 2007, 17:42

25 paź 2007, 17:25

Zaparcia zrobiły się bardzo dokuczliwe, a hemoroidy to już dopiero smutna historia. Za to się odprężyłam na basenie, a na zajęciach w szkole rodzenia pośmiałam z zaangażowania mojej siostry. Nawet w czasie swojej ciąży nie była tak przejęta. Szkoda tylko, że mój J. nie chodzi na te zajęcia.

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

25 paź 2007, 18:06

hej laski musze sie wam pochwalic dzis przyszła moja sukienka ciazowa która kupilam na allegro jest super wlasnie taka chcialam. Wieczorem poprosze meza zeby mi zrobił zdjecie to wam pokarze :ico_haha_02: a synusiowi kupilam skarpeteczki takie malutkie :ico_brawa_01:

kamila_torun
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1708
Rejestracja: 24 maja 2007, 11:42

25 paź 2007, 23:25

dziewczyny sorki ze tak pozno do was pisze ale spac nie moge. mam do was pytanie. czy puchna wam nogi? jak zaloze jakiekolwiek skarpetki to po prostu am dwie banki nad skarpetka i pod skarpetka. czy to jest cos powaznego? powinnam cos z tym zrobic? jak jestem w domu staram sie chodzic bez skarpetek..ale zima idzie nie wiem co mam zrobic. troche sie boje. poradzcie cos.. pozdrawiam

Awatar użytkownika
Aneta 30
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2137
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:54

26 paź 2007, 08:39

WItam
kamila_torun, mnie nogi jak narazie jeszcze nie puchną ale jak Cie to nie pokoi to zadzwon do ginka :-) lepiej sie upewnic czy jest ok
zirafka pisze: Mi osobiście na zaparcia pomogły jabłka, a mianowicie: jedno rano na czczo drugie w południe a trzecie i czwarte przed snem.

Oj ja nie moge jesc tyle jablek tylko jedno dziennie a to przez diete cukrzycową :-) i znow po nocy mi podskoczyl cukier nie wiem co jest grane :ico_olaboga:
Hemoroidy tez mnie dopadają a do tego juz drugi dzien meczy mnie katra i to taki paskudny :ico_olaboga: Biote krople homeopatyczne ale na mnie to nie dziala :-)
A kupilam sobie plaszczyk no teraz sie juz nie musze martwic o moj brzuszek :-D
Milego dnia :-)

Awatar użytkownika
Madi
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 193
Rejestracja: 17 wrz 2007, 10:49

26 paź 2007, 11:22

Cześć dziewczyny!
Byłam u lekarza, zbadał mi nerki na usg i cukier na czczo wyszedł mi ok, więc powiedział że nie mam się tym cukrem w moczu martwić (no ale wyszło mi aż 1000). Mówiłam mu że czasami puchnę i chce mi się bardzo pić i bardzo często oddaję mocz, ale powiedział że się zdarza. Że mam łożysko z przodu, dwa centymetry od ujścia, więc może uciskać i dlatego mi tak brzuchol przeszkadza. Nie wiem co myśleć o tym, jakoś mnie nie przekonał. Kazał mi zrobić badania obciążeniowe glukozą za miesiąc, mocz i na przeciwciała, ale ja chyba przez ten miesiąc dostanę do głowy. Chyba w poniedziałek powtórzę badania moczu, no i może w środę i jak coś będzie nie tak to pojadę do innego lekarza. Sama nie wiem :ico_olaboga:

Safaryn
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 88
Rejestracja: 14 lip 2007, 17:42

26 paź 2007, 11:33

A któreś z moich dzieciaków dostało wczoraj chyba czkawki. Dotąd jak się ruszały to czułam mniej lub bardziej intensywne łaskotanie, a teraz to było bardziej rytmiczne. :ico_haha_01:
W każdym razie postawiłam na nową metodę relaksu-muzykoterapię. Patrząc na reakcję maluchów, wyraźnie odpowiada im muzyka poważna i ckliwe ballady z lat 80. :ico_noniewiem: Wtedy były najbardziej spokojne. Mi ta muzyka też odpowiada, bo jestem już tak wykończona studiami i ciążą, że potrzebuję trochę relaksu.

Madi, dla własnego spokoju, idź do innego lekarza. Ulży ci, jak sprawdzisz u innego specjalisty co i jak.

Awatar użytkownika
Madi
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 193
Rejestracja: 17 wrz 2007, 10:49

26 paź 2007, 11:39

Safaryn, ja też puszczam mojemu maluszkowi muzyczkę do brzuszka. Bardzo lubi kołysanki z mini mini (taki program dla dzieci) :-) potem jest bardzo spokojniutkie :-)

Awatar użytkownika
Aneta 30
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2137
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:54

26 paź 2007, 16:26

Madi, kochana ja tez sie przylanczam do tego co mowi Safaryn, wiesz nigdy nie zawadzi sprawdzic wszystko jeszcze raz
powodzenia zycze :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], DenAdhele i 1 gość