Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

26 paź 2007, 14:27

To ja ostatnia z życzeniami dla Zuzolka - wybaczcie :ico_sorki:
:ico_urodzinki: spełnienia marzeń, zdrówka, pociechy z rodziców, zyczy Zuzi Jaś z mamą! :ico_prezent:

Nellu, to super, że Maksik zdrowiutki! :ico_brawa_01:

Mery, żczę Wam miłego spacerku!

U nas dziś nie ma słonka, ale na spacerku byliśmy, nie odpoczęłam, bo przecież Jaś musi odbywać pół spaceru na własnych nogach :-) a ja Jasia jedną ręką trzymam a drugą targam wózek.

Maritko, a jakbyś wstawała tak jak my razem z Jasiem o godz 5 :ico_olaboga: Żeby Jaś tyle spał to też bym si ę szybciej zdecydowała :ico_ciezarowka: A w nocy też zawsze są ze 2 do 4 pobudek, dziś o 1 w nocy obudził się, z 10 min połaził w łózeczku i poszedł spać, na szczęście nie płakał!

[ Dodano: 2007-10-26, 14:33 ]
zapomniałam napisać, że dziś na spacerku niejaki 2,5 letni Staś mojego Jasia niczym ruski tawariś ucałował w usta, tfu! :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Reeni
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 468
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:45

26 paź 2007, 14:47

Ja to łasuch jestem ale jak dieta NŻT to obejdę się smakiem :)

Elu przed imprezką było już tylko 2,5 do upragnionych 57, po już znowu więcej, trzeba zacisnąć pasa, uśmiałam się z tego rosyjskiego całusa i współczuję pobudek.

Nelu super że Maks zdrowy :)

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

26 paź 2007, 15:26

No chyba padnę musiałam nadrabiać

Sosna dawaj torta a na zdjęcia czekamy nie odpuszczę :-D

Nellu super, że Maksio zdrów :ico_brawa_01:

U nas taakie piękne słonko

a dziś mam dzień lenia, mąż w domu a ja odpoczywam :-D

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

26 paź 2007, 16:01

zaraz mnie trafi,zeżarło mi posta :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

26 paź 2007, 16:02

A dziś Kondradek kończy 13 m-cy :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
nella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 410
Rejestracja: 30 lip 2007, 10:54

26 paź 2007, 18:15

No to my też przyłączamy się do życzonek dla Konradka :-D

Iwciu, wyrzuć :ico_zly: w kąt i napisz od nowa - czekam na wieści co u chłopaków, czy zdrowi :-D

Asiu ale Ci dobrze, u mnie dokładnie odwrotnie. Przyjechał z firmy i położył się bo miał ciężki dzień :ico_zly: a ja to niby cały dzień leżałam i byłam wachlowana przez jakiś przystojniaków :ico_noniewiem: Wkurza mnie ten mój facet! :ico_zly:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

26 paź 2007, 19:10

Oj tak mam dziś dobrze, posprzątał troszkę, normalnie chyba te leki na grypę tak działają :-D
A z tymi przystojnakami, przydałoby się kilku w tym naszym SPA :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

26 paź 2007, 20:07

u nas z wieczora były straszne płacze, nie wiem czy zęby czy nie humor :(

ja wpadnę dopiero za tydzień bo wyjeżdzam jutro do rodziców, mój mąż się cieszy,bo się wreszcie wyśpi, a kiedy ja się wyśpię? :ico_placzek:

trzymajcie się i tęsknijcie za mną troszkę ;)

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

26 paź 2007, 20:53

Eluś będziemy tęskniochać jak zawsze, ucałowanka dla synusia

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

26 paź 2007, 22:23

to jeszcze raz ja,mam nadzieję,ze tym razem się uda

Zuzanno-zdróweczka i 100lat :ico_prezent:

Nellu -cieszę się,że Maks juz zdrowiutki i już rozrabia na całego .U nas też lepiej,Dominik TYLKO PRZYTARGAŁ to świnstwo i szybciutko mu przeszło a Bartek ma kolejne zapalenie gardła,ale też juz jest lepiej.Też juz rozrabia,więc widać ,że wraca do zdrowia.Nie dostał żadnego antybiotyku,bo do niedzieli ma mu przejść jeśli nie to wtedy końska dawka i po sparwie :ico_oczko:

Elu to się Jasiowi udało buziaka dostać :ico_haha_01: a fe.Bardzo dzięki za fotki,strasznie się Jas zmienił,coraz ładniejszy chłopanio z niego i wygląda na bardzo grzeczniutkiego :-)
i Reni również dzieki ,Erni ma faktycznie chochlika w oczkach i cuuudny uśmiech :-)

Golfiki super ,te co Asia wyszukała,bardzo praktyczne w użytkowaniu :ico_haha_01:

Jeszcze chciałam tyle napisać,ale przecież cały dzień tego posta piszę i juz nie wiele pamiętam :ico_wstydzioch: Postaram sie doczytać ,to jeszcze cos skrobnę :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość