SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

26 paź 2007, 22:22

Jasnie Pani :), mi tez nic na przyspieszenie nie podali wrrr :ico_zly: ale porod jako taki bardzo milo wspominam :ico_brawa_01:
:-D
Emilka_M, Kubus tez czuje sie jak ryba w wodzie :ico_haha_01: musimy sie umowic na kawke bo mamy dzieci w tym samym wieku fajnie bylo by zeby razem poszaleli :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

26 paź 2007, 22:24

Sandrusia Kubis boski :ico_brawa_01: dobrze ze nas odwiedziłąs :ico_brawa_01:
Jasnie Pani no i dobrze ze kupiłas buty :ico_brawa_01:
dziewczyny to nie było tak ze ja " oddałam" Frania obcej babie :ico_nienie: tylko to było tak ze przyszła ta położna co mi ciąże prowadziła i powiedziała ze nie widziała mnie kope lat i czy moze mi wziąźć małego do siebie do gabinetu zeby go zważyć i zmierzyć, a ja mówie tak, ale poczekaj na mnie, i podpisywałam papiery, a one w tym czasie go zaszczepiły, :ico_zly: pomyślałam ze niech sobie Frania potrzyma ta położna czemu nie? a ona mi taki numer idiotka zrobiła :ico_zly: wcale o tym nie myśle bo mnie szlag trafia :ico_zly:
a ja Wam opowiem jaki błąd popełniłam w wychowaniu Frania :ico_szoking: tak, tak kochane juz teraz :ico_olaboga:
dzis pojechałam z młodym do tesco a Jacol został z małym ( miał mu tylko butle podać i uśpić). ja zawsze usypiam małego koło 19.00, mój Jacol wraca z roboty o 18.30 wiec zanim sie wykąpie i naje to jest po siódmej, a mały juz wpada w kime, wiec jacek tylko powie małemu cześć i tyle :ico_olaboga: i dzis pojechałam na zakupy, byłam gdzies 45 min w tesco, a jacol mi dzwoni ze mam naychmiast wracac bo mały sie drze w niebogłosy a on nie moze go uspokoić :ico_placzek: :ico_olaboga: wiec w te pędy lece do chaty, wkraczam a tam: obraz nędzy i rozpaczy: misiek uryczany drze sie spocony, dostał czkawki z nerwów, mój Jacol spocony i mówi zrób coś, no to wzięłam małego powiedziałam mu do uszka ze juz jestem i zaśpiewałam, 7 minut i zasnął jak zabity :ico_olaboga: i dlaczego tak sie stało ze Jacek nie moze małego uśpić???? bo ja go usypiałam zanim Jacek z roboty wrrócił, Franio nie ma mozliwości pobyć z ojcem, oprócz sobót i niedziel :ico_olaboga: wiem moja wina, powinnam go kłaść później, zeby Jacek zdążył "pobyć" z synem, ale od dzis tak bede robic bo widziałam ze Jacolowi łezka sie w oku zakręciła bo powiedział mi " on mnie wcale nie zna" troche mi sie głupio zrobiło bo to przezemnie :ico_placzek:

[ Dodano: 2007-10-26, 22:39 ]
Lucy ja bym jechała bo lubie zmiany ale jak Ci si epodoba w uk to zostancie :ico_oczko:

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

26 paź 2007, 22:48

martuchafrost, moim zdaniem nie robisz zle iwydaje mi sie ze maly zna tate i kocha go powiem ci szczeze ze watpie zeby juz byl az tak przywiazany do ciebie :ico_noniewiem: jest jeszcze malutki kubus np dopiero teraz jak skonczyl 8 mies. to taki sie zrobil ze tylko mama albo tata ale jak mial nawet 6 mies i byl tylko ze nma caly czas i przyjechala moja babcia ktojej na oczy nie widzial i zostawal z nia bez problemu teraz juz by tak nie bylo napewno ale wiesz jaki mogl byc powod takiego zachowania malego poprostu zaczal plakac bo byl zmeczony nie bylo mamusi pewnie by sie uspokoil tylko wyczul ze tatus sie zdenerwowal wiadomo jak to facet nie ma takiego podejscia jak kobieta dla tego wazne jest zeby spedzal duzo czasu z dzieckiem bo faktycznie sie oddala od siebie :ico_placzek: tak ze moim skromnym zdaniem powinnas ustalic sobie czas dla malego i taty ja tak zrobilam i u nas jest tak ja z malym cale dnie ale o 19.30 wkracza tata kapie i kladzie malego spac i nie ma ze sie pali czy wali tak jest i juz oboje to uwielbiaja a i ja mam wolne wieczorki :-D
no i weekendy tez wiecej czasu razem spedzaja musisz o tym pomyslec zrobic tak zebyscie byli zadowoleni wszscy jestescie wspanialymi rodzicami i Franczesko KOCHA WAS NAD ZYCIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_brawa_01: BUZIAKI DLA WAS

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

26 paź 2007, 23:07

NO ja moje dzieciaczki polozylam, tylko ALa ciagle schodzi a Nati juz drugi raz zamarudzil bo tu w sylwestra sie bawia i wala fajerwerkami na calego :ico_zly: juz nie chce myslec co bedzie w sobote :ico_zly: :ico_szoking: :ico_zly:
martuchafrost, jesli jest taka sytuacja ze synus nie chce zasypiac przy Jacku to zmieniaj nawyki i to czym predzej bo ja np sie zgapilam i moj Nati czy to w dzien czy w nocy nie chce spac jesli ja go nie poloze (chyba ze na spacerze w wozku) :ico_oczko: i troche mnie to zlosci ale teraz juz ciezko mi to zmienic i patrzec jak on placze i sie meczy a ja jestem w poblizu :ico_placzek: i tak jest ze to tylko i wylacznie ja robie :ico_puknij:
Jasnie Pani gratuluje trafnosci w kupowaniu na allegro :ico_brawa_01: , ja pamietam jak kupiowalam na swoj slub etole (pelerynke) na allegro a ze slub bralam w Boze Narodzenie to musialam cos miec :ico_oczko: i wiecie ze przyszla mi dopiero w czwartek :ico_szoking: a wiadomo ze przed swietami sklepy pozamykane w piatki i w soboty (bo to juz swieta) takze nerwy byly :-D
A co do Marty to nie wiem czy bedzie chciala bo to odniej jednak kawalek drogi :ico_olaboga: ziobaczymy co nasza Martusia zdecyduje :ico_oczko:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

26 paź 2007, 23:18

Sandrusia własnie chodzi o to ze Jacek ma 100 % wiecej cierpliwości niz ja :ico_szoking: wiec sie dziwie bo Jacol taki spokojny i opanowany a ja sie od razu denerwuje :ico_placzek:

[ Dodano: 2007-10-26, 23:20 ]
Emilka ja juz jazde zrobiłam bachorom bo tu mi fajerwerkami strzelaja debile :ico_zly: a Franio sie stracha :ico_olaboga: porąbańcy :ico_puknij:

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

26 paź 2007, 23:22

no tylko ze tu dwie ulice dalej strzelaja, atyu doskonale slychac :ico_zly:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

26 paź 2007, 23:31

Marta ja tez lubie zmiany....i nie mialabym nic przeciwko Kanadzie,Stanom ,czy Australii....gdzies gdzie mowia po angielsku...wiem,ze w Norwegii tez mowia,ale to nie to samo,to nie jezyk urzedowy :( jedyne co fajne,ze jest czysto,pieknie i mala przestepczosc ...nie wiem,moj tato jest zachwycony,za rok sie przeprowadza na stale z narzeczona i moim bratem ...wiadomo Uk ma swoje plusy i minuse,ale ogolnie wole Anglie niz np Polske....jak widac zaden ze mnie patriota :ico_wstydzioch: wlasnie przemawia do mnie,ze tam jest pieknie i spokoj...gdyby mowili wszyscy po angielsku zamiast norweskiego,to pewnie bym sie nie zastanawiala...wiem glupie he he

a co do spania,ja tez musze Oliverka usypiac :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

27 paź 2007, 00:25

http://www.allegro.pl/item261389051_hit ... _zime.html
takie buty se upatrzyłam te czerwone i musze chyba siore wykorzystac bo ja nie mam konta i nie wiem jak to sie kupuje :ico_wstydzioch:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

27 paź 2007, 00:56

fajne buty.a jaki kolor?czerwony?

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

27 paź 2007, 02:52

hej mamuski
dzieki za pochwaly dla mojego syncia hihi
pokaze wam zaraz drugi filmik dziesiejszy, gdzie leos juz bez stekania pieknie glowke podnosi i fika na plecki
dzis obeszlo sie bez butli... mleka bylo sporo, zjadl dwa cyce i zasnal. sam, wczesniej sie wyciszyl. polezal w lozeczku i cichutko odlecial do krainy snow


kochane dziekuje wam za wsparcie i pomoc

martus zubelku i emilko jestem pewna ze jednak leos nie sprzeciwia sie cycom ze wzgledu na wygode i latwosc jedzenia z butelki
dlatego, ze jego zmagania z cycem trwaja juz dlugo, a butelke dostal dopiero teraz
no i zdarzylo sie to dwa razy, i nie bylo bezposrednim nastepstwem niecheci do piersi
zatem ta opcja odpada
ale wdzieczna wam jestem ze wszelkie wasze przemyslenia na ten trapiacy mnie temat
mam nadzieje ze sie nie gniewacie iz obalam wasza teze :ico_sorki:

moja przyjaciolka wczoraj wkurzyla sie na mnie z takiego powodu
ona z kolei pozwolila sobie wysnuc teze, iz leos miewa kolki (co sama podejrzewalam) i dodala iz szkodzic moze mu ryba jesli takowa zjadam,
ja od razu sie z tym nie zgodzilam ( z ryba hihi)
i pare razy wspomnialam co o was forumowe mamuski, co ja rozzloscilo,
uznala bowiem iz jej zdanie juz niewiele dla mnie znaczy i opieram sie tylko na doswiadczeniach forumowych kolezanek hihi
dobrze ze niedoszla klotnia zostala przeze mnie ujarzmiona hihi
bo ona jest teraz dosc implulsywna hihi
a nie bylo powodu do takiego cisnienia hihi
oj chyba jest o was troszke zazdrosna
bo ja teraz zyje naszym forum na maxa hihi
kazdy kto mnie to wie o tym i slyszy w kolko o tt hihi

a dzien wczesniej mialam kolejny maly konflikt z kumpela tutejsza z kolei hhihi z uk
zalilam sie jej, ze leos nie dojada i ze lzami w oczach podalam butelke
co ona skomentowala haslem :BIEDNY LEOS
potem jeszcze dolowalam sie tym faktem i co? przeczytalam znow: BIEDNY LEOS
bo rozmowa byla pisemna na skypie hihi
tak mnie to wkurwilo... wrrr
ze jej napisalam co mysle...
bo pisala do mnie jak do wyrodnej maatki , ktora dla wygody podala butelke..
zreszta nawet jakby tak bylo to nie jej to oceniac,.
kazda kobieta ma prawo wyboru
i dopoki karmi dziecko i o niego sie troszczy to jest najlepsza mama jaka ten maluch moze miec
a wybor karmienia nalezy do niej i juz
sama mam kolezanki ktore nie karmia z wlasnego wyboru i nie uwazam za gorsze matki ode mnie. sa wspaniale i swietne babki
i wkurzaja mnie dziewczny ktore probuja na sile przekonywac drugie o MUSU karmienia piersia.. owszem jest wazna ale nie jedyna i konieczna....i nic na sile uwazam
ufff
no ale na drugi dzien zadzwonila i juz jest ok
wybaczylam bo sama jestem taka narwana wiec i drugiemu moze sie zdarzyc hihi
ja chce karmic piersia i dlatego sie staram, by pokarm przybywal
ale jak dlugo? nie wiem
poczatkowo mialam plan karmic 6 miesiacy tylko, ale teraz to nie wiem.. chyba pociagne dluzej jesli cyce mi na to pozwola hihi
ale niewazne
zobaczymy jak bedzie dalej

martus prezczytalam twoja przygode ze szczepieniem i jestem zbulwersowana... na maxa... doslownie !!! nie wierze jak moglas trafic na takie kretynki!!! mnie nigdy leosia nikt nie zabral, z oczu go nie spuscilam w szpital badz przychodni...
dobrze im powiedzialas! zasluzyly na to!!1
mam nadzieje ze zarejetsrujesz sie w ludzkiej przychodni i wiecej takich ostrych przygod nie bedzie!!!
napisz jak franus sie czuje po szczepieniu???
a co do usypiana franusia... hmmm moze rzeczywiscie juz sie przyzwyczail do ciebie..
ja tego jeszzce nie czuje u leosia.. on zasypia glownie sam...
a w dzien wiecej marudzi wiec daje mu cycka. zwlaszcza teraz w tych dnia zmniejszonego pokarmu... i wtedy sie wycisza i zasypia..
ale adas bez cycka by sobie nie poradzil, ale za to suszarka tez wiele zdziala hihi

sandrusia zdrowka nasza chudzinko!!! kubus [przeslodki. zwlaszcza jako pan dynia hihi

ilonka mnie podoba sie ten drugi zegarek. a ty juz zdecydowalas?
ilonka z odciagac mleka nawet nie probuje.. robilam to pare razy w ciagu 10dni po porodzie, potem nagle nie wycisnelam ani kropli i tak mnie ten fakt zdenerwowal ze odstawilam laktatro w cholere i nie jest mi juz potrzebny
radze sobie bez i juz
moze jeszzce kiedys sprobuje, ale szczerze watpie by cokolwiek zdzialal hihi

jasnie pani kozaczki po wyjatkowo niskiej cenie.. szkoda nie kupic jak to mawiam hihi
adas tego nie rozumie.. hhi

gosia te figurki bardzo ladne. ja widzialam tutaj.. jest taka siec sklepow z recznymi wyrobami...super na prezenty... niech sobie przypomne jak sie nazywa to ci podam martucha hmmm

lucy norwegia mowisz?? hmmm no wiesz ja tez lubie wyzwania i zmiany... i jesli masz tam lepsza prace, ojca, to mozna dzialac..
ale my myslimy na powaznie o przeprowadzce 100 mil dalej i mi zal...
zal przyjaciol, miasta...
wlasciwie najbardziej to wlasnie ludzi..
bo drugich takich tam nie spotkam..
no i miasto wielkie i nieciekawe...
ale ze wzgledow finasnowych sie przenosimy..
nie chcemy cale zycie wynajmowac
albo kupic mieszkanie i placic kolosalne raty i nie miec szans na jakies beztroskie zycie i wakacje a
a ludzi juz szukam, i pisze na tamtejszym forum mamusiek :ico_oczko:

jutro jedziemy na basen do aquaparku, na kilka godzinek, poplywamy, posiedzimy w jacuzzi. hihihi choc tego nie lubie... wolalabym aktywniej spedzic tam czas

adas natomiast uwielbia moczyc dupke nic nie robiac hihihih
zobaczymy jak leos zareaguje.. chcemy go wyprobowac przed kursem srodowym hihih
zakupilam mu stroj do plywania i zobaczymy jutro jak bedzie

dzis spedzilismy pol dnia u znajomej ( tej od "biedny leos")hihi poszlismy na chwile ale wiadomo.. gadu gadu herbatka ciasto,gadka szmatka, ba. nawet kawalek obiadu hihih i godziny uciekly
poza tym jeszzce z nia ostro dyskutowalam.. bo ona nie rozumie po co basen dla tak malych dzieci. strata kasy, czasu.. i raz w tyg to za malo...i td i wez tu gadaj z taka madra...

http://www.youtube.com/watch?v=AMuANSv5FPU

oto leos z dzisiaj hihi
juz podnosi sie bez takiego wysilku jaki malowal sie na jego twrazy jeszzce w ub tygodniu hhii

a tutaj leos -gadula
http://www.youtube.com/watch?v=hYCmaGIsjlo

ale stac go na wiele wiecej hihi

[ Dodano: 2007-10-27, 03:00 ]
dziewczyny zapomniala wspomniec o kasce.. jak to nas opuszcza??
tak na serio i na zawsze??
nie znajdzie ani chwili by do nas kliknac???
dziwne....
nasz watek nie bedzie tez sam.. bez skaprpety, jej dowcipu, powalajacych hasel.. i tej wyimaginowanej oponki.....
kaska wracaj.. nie rob jaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość