Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

26 paź 2007, 09:12

Czesc dziewczyny ja was dzisiaj poczestuje :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: do tego :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: mam dzisiaj swieto

[ Dodano: 2007-10-26, 12:03 ]
Oj cos nie chcecie swietowac ze mna urodzinek bo juz tyle godzin a was nie ma :ico_nienie: ja ide sie zaraz polozyc bo mialam ciezki poranek nie wiem czy to przez tabletki czy poprostu cos wczoraj zjadlam ale rano wymiotywalam az sie moj piesek mnie przestraszyl i tylko patrzyla na mnie i sie cala czesla jutro ide wkoncu do fryzjera bo juz z tymi wlosami nic nie da sie zrobic to uciekam do lozeczka

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

26 paź 2007, 12:24

oj oj koleżanko co to za wymioty :ico_nienie: a co do urodzinek WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ LEPSZEGO DUŻO ZDRÓWKA I RADOŚCI DLA CIEBIE I DAL DZIDZIUSIA!!!! :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

26 paź 2007, 14:43

Iwonko wszystkiego najlepszego :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_tort: :ico_tort: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ja dzis dziewczyny tylko na chwile bo po tym małym remonciku to mam tyle sprzatania ze ogien :ico_olaboga: ......u mnie z samopoczuciem jest ok tylko mam straszne skurcze łudek i niewiem od czego :ico_olaboga: ...pozdrawiam buziaczki

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

26 paź 2007, 15:05

oj cos dziewczyny moje dzieciatko nie chce mi zrobic prezentu chyba bede musiala jechac na pogotowie bo od wczoraj mnie nie kopie :ico_olaboga: ja rozumiem ze to tez jest czlowieczek malutki i czasami sie meczy ale zeby tak dlugo nie kopac juz ja nawet tatus zaczepial wypilam szklanke mleka i dalej nic jeszcze troche poczekam a jak sie nie odezwie to jade

trzymajcie kciuki zeby bylo wszystko dobrze

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

26 paź 2007, 18:53

Iwonko nie strasz :ico_placzek: 3mam mocno kciuki zeby było wszystko wporządku...
A mnie tez dopadła jakas handra,chodze zła jak osa i płakać mi się chce,do tego mąż mnie poddenerwował eh te chłopy :ico_puknij: .....Buziaczki

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

26 paź 2007, 19:00

juz wszystko dobrze bylam na pogotowiu maja wazy 2440g wzieli mnie na monitoring i jest ok mam tylko sobie kupic pas podtrzymujacy brzuch zeby mnie nie bolal bo majusia juz jest bardzo niziutko ale wedlug dzisiejszego usg to termin wychodzil na 6 grudnia tak jak chce
jedyne co mi sie nie podobalo to nie pozwolili mezowi wejsc ze mna a ja nie zabardzo rozumiem i musialam sie niezle nagimnastykowac zeby sie z nimi dogadac

edzia29
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 45
Rejestracja: 21 cze 2007, 13:08

27 paź 2007, 10:49

witajcie!widze że to nie tylko ja mam problemy z dzidziusiem.u nas ok. kacpunia jak na razie zdrowy z czego bardzo się cieszę. :ico_brawa_01: byłam w środe u lekarza i nie jest najlepiej :ico_placzek: .szyjki już nie ma wcale ale jest na tyle deobrze że nie ma rozwarcia ani skurczy.lekarz powiedzial że zostało mi w najlepszym przypadku tylko 5 tygodni i obym doczekała do 1 grudnia.wtedy zacznie się 9 miesiąc i już będzie ok. zalecił leżenie do końca listopada na kołeczkach.ale jak tu leżeć!!!mój mężuś chodzi na 6 do pracy i wraca na 18 a kacpula chodzi do przedszkola i muszę go zaprowadzić , a gdzie reszta obowiązków :ico_olaboga: mama nie zawsze może przyjechać a teściowa to się nie liczy bo to jest tak jak by jej nie było wcale :ico_zly: .(może to i dobrze!!!)torbe ma już spakowaną i stoi w szafie no i czkamy!pozdrawiam Was bardzo serdecznie i życzę duż zdrówka!!! :ico_brawa_01:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

27 paź 2007, 11:43

edzia29, trzymaj się kochana ja też mam tak nie za ciekawie też mi lekarz powiedział aby jeszcze choć 5 tygodni wytrzymać , wiesz to strasznie żle że nie masz takiej całodziennej opieki teraz to ważne abyś naprawde leżała :ico_olaboga: no ale tak czasem jest. uważaj na siebie!!!! Jak możesz to w przerwach leż!!!iwona83, ale nas na straszyłaś !!! :ico_szoking: ale dobrze że jest ok z maluszkiem i z tobą!!! :ico_brawa_01: Uważaj na siebie bardzo no i mikołaj przyniesie prezent :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-10-27, 11:46 ]
Jola_85, ej ej nie płakać tu bo dzidziuś bedzie płaczliwy jak mama w ciąży!!! Spokojnie jak masz handre zjedz coś słodkiego i uśmiechnij się !!!! Już nie długo :ico_ciezarowka: i maluszki będa z nami!! Mi jest dziś troszke smutno bo moja kolezanka urodziła córeczke dzis o 7 rano i mój mężuś idzie do jej męża na pępkowe a ja sama w domku zostane od 17 więc chyba będe siedzieć przed kompem bo się zanudze :ico_placzek:,

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

27 paź 2007, 12:34

Asikk to wpadnij do mnie na kawke mi wczoraj mezus przyniosl torcik specjalnie dla mnie zrobil :ico_haha_01:

Edzia trzymaj sie mi lekarz powiedzial ze zostalo mi ok 5 tygodni ale to mowil na poczatku pazdziernika wiec juz za niedlugo a wczoraj jak siedzialam na pogotowiu to mezus sie tak przestraszyl ze mnie zostawia ze sie pytaj co ma mi potem przywiez dla majusi
a z tym ze was przestraszylam ja sama w strachu bylam no ale dzisiaj poszlam do fryzjera i majusia tak mnie kopala pewnie sobie wczoraj odpoczela i dzisiaj znowu skacze ze az fryzjerka sie pytala czy kopie ale niech kopie jak najmocniej zebym tylko wiedziala ze z nia wszystko w porzadku

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

27 paź 2007, 12:46

Czesc dziewczyny....Iwonko ciesze sie,ze jest juz ok :ico_brawa_01: .....edzia29 to faktycznie nie za fajnie i ja Cie doskonale rozumiem bo przy dziecku to nie da sie za bardzo polezec a jeszcze gdzie inne obowiazki domowe :ico_olaboga: ,musisz być dzielna :-) Asiu oj biedactwo wiem jak sie czujesz samej to nie fajnie ja wlasnie dlatego wczoraj sie tak denerwowalam bo sama w domu siedze non stop z dzieckiem a maz lata tu i tam..

Ja dzis mialam masakryczna noc,jak nigdy budzilam sie co chwile na siusiu i mialam bóle brzuszka,pozniej mi przeszly a teraz zas czuje takie bole co jakis czas jakby ciągnące w dół,no ale mały sie rusza wiec to raczej nie sa skurcze-dobrze,ze w pon mam lekarza to sie dowiem co i jak.....A teraz uciekam ogarnąć mieszkanko i obiadek robić....Buziaczki

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość