Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

26 paź 2007, 22:19

[size=150][shadow=darkred]K@tk@ życzę Ci kochana aby jutrzejszy dzień był tym najpiękniejszym i wymarzonym, a Wasze wspólne życie - usłane różami. Kochajcie się zawsze tak jak teraz i w każdej sytuacji, szczególnie tej ciężkiej bądźcie da siebie podporą. Buziaczki ogromne dla Ciebie i mężusia :-) [/shadow][/size]

[ Dodano: 2007-10-26, 22:22 ]
Monia fajnie razem wyglądacie, no i wreszcie zobaczyłysmy Cię w całej okazałości :ico_brawa_01:

Marcia trzymam kciuki za Wasz poniedziałkowy powrót ze szpitala. Na pewno wszystko będzie dobrze i szybciutko do nas napiszesz :-)

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

26 paź 2007, 22:23

Uciekam spać. :-) Dobranoc :-)

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

26 paź 2007, 22:24

Dobry wieczór i dobranoc madziarka :-D

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

26 paź 2007, 23:48

K@tk@ wszystkiego najlepsiejszego! :ico_brawa_01: kochajcie się jak szaleni! :ico_haha_01:
ja przesiedziałam wieczór z psiapsiółką... z tego wszystkiego nie poodkurzałam :ico_noniewiem: a dzisiaj na noc sama jestem, bo Kuba rozstawia jakiś koncert kultu, mama też pracuje...
zmykam się kąpać-dzisiaj pierwszy raz od dawna zamierzam się wcześniej położyć :ico_oczko:

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

27 paź 2007, 02:07

Hej.

Tak mnie zassało z głodu ze musiałam wstac i cos przekąsić :-D I teraz jestem w trakcie jedzenia późnej kolacji :ico_haha_01: Nie wytzrymałabym do rana :-)

Dobranoc :-)

Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

27 paź 2007, 10:37

Dzień dobry kochane :-)
Widzę,że zNas nocne marki hehe,ja wczoraj szłam spać o 2 w nocy ,mieliśmy gości i tak jakoś zeszło.Dobrze ,że to był wczoraj piątek i jeszcze 2 dni weekendu to można odpocząć :ico_brawa_01:
madziarka81 pisze:Monia :ico_szoking: ale śliczna z Ciebie dziewczyna :-) A z męzem wyglądacie super :-) :ico_brawa_01:


Madziu dziękuję :-)
Jak przyjrzałam sie temu zdjęciu to dopiero zobaczyłam jak się zmieniłam w ciąży :ico_szoking: ,całkiem inna ze mnie dziewczyna :-)

madziarka81 pisze:Tak mnie zassało z głodu ze musiałam wstac i cos przekąsić :-D I teraz jestem w trakcie jedzenia późnej kolacji :ico_haha_01: Nie wytzrymałabym do rana :-)

Nio to rzeczywiście późna kolacja :-D ,a ja dzisiaj miałam jajecznicę z 18 jaj :ico_olaboga: :ico_wstydzioch:

Pozdrawiam i życzę miłego dnia :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2007-10-27, 10:43 ]
A tu jestem z małym Olkiem,synkiem naszych przyjaciół i w tym dniu dowiedziałam się,że jestem w ciąży :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
http://images31.fotosik.pl/21/b10eed552aad1160med.jpg

Awatar użytkownika
villemo
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 63
Rejestracja: 11 cze 2007, 11:01

27 paź 2007, 11:25

Kurde tak bardzo chciałabym powstawiać parę zdjęć, a nie mam jak bo coś nie chcą się wgrywać!!!! Macie jakieś pomysły?? Bo może coś źle robie...

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

27 paź 2007, 11:53

villemo używasz fotosika?? jeśli zdjęcia mają duży rozmiar to długo się "wgrywają" :ico_noniewiem:
wczoraj wystawiłam wózek z pokoju, bo sprzątałam szczurowi klatkę, a Ona się zawsze pcha do wózka jak się ją wypuści... wystawiłam go więc do drugiego pokoju, wchodzę tam dzisiaj rano, a w wózku śpi kot! :ico_zly: Zwariuje z tymi zwierzętami cholernymi za przeproszeniem... tęsknie przez to jeszcze bardziej do mojego Majora-jedyne mądre zwierze jakie miałam, grzeczny i usłuchany piesio :ico_placzek:
kuba wrócił po 9-tej, teraz śpi i tak już pewnie zostanie do późnego popołudnia, a o 23 znowu wychodzi, bo scenę po koncercie muszą zwinąć... Idę coś zjeść i zabieram się do pracy

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

27 paź 2007, 14:37

mary, mój kot jest już stary-ma 11 lat, choć trzyma się rewelacyjnie jak na swój wiek :ico_noniewiem: regularnie go odrobaczam i nosi obroże na pchły, raczej nie jest agresywny już od dawna-chyba, że mój pies go zaczepia, to w końcu traci cierpliwość... ale sam fakt, że gubi sierść i przynosi różne brudy do domu-jak czasami się wyśpi w mojej pościeli, to później jakąś ziemię z niej muszę wybierać... generalnie wolno mu dużo-jak wszystkim naszym zwierzętom i ubolewam tylko nad tym, że nie rozumieją tego, że wolno dużo i wszędzie OPRÓCZ miejsc zakazanych-takich jak wózek chociażby :ico_nienie: a co jak będzie właził dziecku do łóżeczka? A nie chciałabym mu zabraniać teraz nagle wszystkiego, po 11 latach przyzwyczajeń nie wiem jakby to zniósł... :ico_noniewiem: no, ale zrobię co będzie trzeba...

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

27 paź 2007, 15:04

Cześć dziewczyny.

My nie mamy zwierząt oprócz dwóch psów na podwórku, rodzice niedawno przywieźli kotka do domu ale nie ma wstępu na górę tzn. jak wejdzie to go nie wyrzucam ale sama od siebie nie zapraszam :ico_oczko:

Dopiero udało mi sie usiąść spokojnie. Wczesniej było sprząanie no i gotowanie obiadku. Teraz juz obiad zjedzony, gary pomyte tak więc chwilka relaksu. Maciek jest w garazu a Patryk siedzi i ogląda bajkę. Mógłby sie zdrzemnąć to bym sie położyła koło niego ale jak na razie nie zapowiada się na to. :-)

Monia fajnie ze w koncu się nam ujawniłaś :ico_oczko: :ico_brawa_01:

Dzisiaj nie dosc ze nie mogłam w nocy spac to jeszcze nad ranem jak zasnęłam to śniły mi sie straszne głupoty :ico_olaboga: Że byłam u lekarza i on przy badaniu wyjął dzidzię z brzucha zeby zobaczyc czy rośnie prawidłowo i włożył z powrotem :ico_puknij: To była dziewczynka i do tego była ubrana w niebieski komplecik :ico_puknij: Wam tez się śnią czasami takie głupoty czy tylko mnie?????? :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], KylieTab, Semrush [Bot] i 1 gość