Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

27 paź 2007, 12:28

hehe mamuki nie wymiekajcie :-D moja cora spi ze mna od urodzenia i ja sie wysypiam :ico_brawa_01:
ajeszcze o slinieniu bylo....moja slini sie tak ze pani konsul wczoraj zamiast dzien dobry to powiedziala"matko,ale ona sie slini :ico_szoking: " :ico_haha_01:

przeprowadzka u nas trwa....3 wozy podjechaly...i sie siluja- moj A.powiedzial ze raz juz sie pytal czy pomoc-i nie chcieli pomcy wiec drugi raz sie nie zapyta,choc siedzi na kanapie i tv oglada a Ci pod oknem noszą i noszą....

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

27 paź 2007, 12:54

a jua czekam na gosci :)

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

27 paź 2007, 13:03

A to my na wczorajszym spacerku :ico_haha_01:

Obrazek

i mina jak na 5-cio miesięczną imprezowiczkę przystało :ico_oczko:

Obrazek

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

27 paź 2007, 13:26

Massumi... :ico_smiechbig: ..Ula misiUla powalila mnie na kolana...niezlą imprezke jej wczoraj wyprawilas co? :ico_oczko:

ach...wiecie ze od wczoraj jest mi niedobrze...cokolwiek zjem albo jak nie jem...i ostatnio bylo mi tak dziwnie jak w :ico_ciezarowka: bylam :ico_oczko: ....ale teraz nie jestem,lykam te tabletki smieszne i za czesto tego nie robimy....wczoraj w Burger Kingu zjadlam frytki i chyba nie swierze byly bo jedna musialam wyrzucic bo byla ohydna w smaku..jakby od smaru...i mysle ze to po tym zarciu....czekam kiedy mi przejdzie :-)

Pogoda u nas daremna...bylismy w sklepie po zakupy a teraz Maya spi...wiec czekamy kiedy wstanie,potem zrobie obiadek....a no i mam te paczke z Ebaya...fajny ten komplecik...ten co Ty Jagodko mialas dla malej...i dotego mam zielone skarpetki i kozaczki w groszki :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

27 paź 2007, 13:29

massumi, piekna parka
ja dzisiaj dogorywam na wykladach
zwialismy ze statystyki i wlasnie utulilam małą do snu

pojechalismy tez po drzwi do naszego nowego domku i 800,- poszlo sie je...

nie wiem jak damy rade do konca mies

a jesli chodzi o ten tekst polityczny to ja tez glosowalam na PO ale to wcale mnie nie obliguje do tego zeby sie nie smiac z polityków :-D

[ Dodano: 2007-10-27, 13:30 ]
GLIZDUNIA, ten komplecik jest boski ale moja mała juz sie nie wcisnie w ta sukienke
najwyzej bluzeczke na jakies body

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

27 paź 2007, 14:48

Dzięki dziewczęta.... :-)

Ja generalnie lubi się śmiać... :ico_haha_01: ba nawet z siebie samej.... czasami :ico_noniewiem: :ico_oczko: :-D

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

27 paź 2007, 15:28

Hejka

Mała jakos dzis marudziła, od 3 jak sie obudziął n mleczko, atk potem jakos ja wzieło i co chwile jej musiałam smoka podawc, a zw koncu zasneła, o 7 znow mleczko i tak spała do 8a potem grzecznie - o dziwo - lzezała obok w łózęczku iczekała az wstane..

Nie mam humoru, chłop mnie tak wkur..maksymalnie..mam go serdecznie dosyc, jak Moniczka pojedzie dzis na jakas impreze to go pierd..i jade z nia, niech wie co to jest siedziec z mała i czuwac..itp
Cały dzien latam jak głupia, to do sklepu, to zmywam, to gotuje ,to podłogi i jeszcze zajecie mała oczywiscie, a on biedactwo kur..miał tylko skonczyc kafelkowac schody - te schody co zaczał juz chyba z 2 tyg i zostawił to w nonono, bo umowił sie ze pojedzie na mecz, bo jego koledzy z pracy graja..i ch..i ani nie rozpalił w piecu, ani nie zapytał czy cos mi pomoc, nawet nie zjadł obiadu, wział sie i pojechał... :ico_zly: ciekawa jestem co wymysli jak wroci, bo jak tylko usłysze cos o jakims piwie, to go chyba z chaty wydupie...

sory za te smutasy.. :ico_sorki: :(

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

27 paź 2007, 15:57

Wróciliśmy od lekarza.

Usg jąder i tarczycy nie wykazało żadnych anomalii.

Jednak musimy zrobić badania :
- morfologię
- usg jamy brzusznej
- poziom hormonu TSH
- poziom testosteronu.

Dwa badania musimy zrobić we Wrocławiu :
- DHEA-S
- 17-OH progesteron.

Jeśli wyniki będą dobre pozostanie obserwacja, gdyż włoski nie rosną już i mogło to być jednorazowe pobudzenie gruczołu.

Nockę dziś miałam okrutną - mały budził się chyba 5 razy ale...chyba wiem dlaczego - zobaczyłam dwie maleńkie białe plamki na dziąsełkach...chyba ząbek się wykluwa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Aha i wiem w koncu ile wzrostu ma mój brzdąc - 69 cm :ico_oczko:

I jeśli chodzi o ślinienie - u nas mozna to okreslić powodzią :-D

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

27 paź 2007, 16:27

kamizela, no t brawa dla prawie uzębionego zięcia :-D

ladybird23, ja też mam nedrwa na mojego lubego... o 16.00 przyjechał z pracy i mi oznajmia, że zabieramy się do jego rodziców.... tak nagle ... aja mam skakać jak mi zagra ooooooo nie... :ico_nienie: nie było takiej umowy...... wolę cisze i spokój w domu... sami .... bo on pojechał ... odwieźć sprzęt.... hmmm i będzie późno a jutro będzie zmęczony a ja to mam wszysto rozumieć....
SIKORKA wytłumacz mi .... bo tracę cierpliwość... :ico_olaboga:

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

27 paź 2007, 16:44

ja nadal sama, ale na wszelki wypadek juz ugadana z psiapsiólką....tego to sie A. na pewno nie spodziewa...jeden krzywy ruch, jedne głupie słowo...nastroj mam bojowy.. :ico_olaboga:

kamizela a ty co tyle badan musisz Wiktorkowi robic, to wszystko z powodu tych włosków??

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość