Awatar użytkownika
nella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 410
Rejestracja: 30 lip 2007, 10:54

26 paź 2007, 22:33

Elu wracaj szybko!!! Jak pojedziemy do SPA to się wyśpisz :ico_oczko:

Asiu,dobry pomysł - jestem za :-D , mam kila propozycji :ico_oczko:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

ja rezerwuję dla siebie Brada Pitt'a do wachlowania :ico_oczko: raz,dwa , trzy ... zaklepane :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-10-26, 22:55 ]
Cieszę, że się Iwciu że z chłopakom też zdrówko wraca. Ucałuj ich od ciotki :-D

Zapraszam również do rezerwacji :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Kasiulka28
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 721
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:34

26 paź 2007, 23:17

Hej

U nas znów dzisiaj ciężko było a zębów nie widać :ico_placzek: Boję się pójść spać bo pewno co chwila będzie pobudka :ico_zly:

ASIU, NELLU dziękuję za pamięć :ico_prezent:

Jestem w konflikcie z mężem bo na pytanie czy zrobi mi kanapkę odpowiedział: "Nie bo umyłem naczynia" :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: A układ mamy taki że zmywa ten kto nie robił kolacji, tylko że ja miałam dziś cały dzień jazdę więc powinien był to zrobić bez pytania, mam rację???? :ico_haha_01:


A czy dla mnie kogoś też znajdziecie do wachlowania?????? :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

27 paź 2007, 10:03

Dzień dobry

Ja do wachlowania biorę Edwarda Notona

Kasieńko na kanapeczki wpadnji do mnie.

U nas Wiki znów cos taki mały katarek ma, ale nie dziwne mąz wczoraj mi nagrzał chałupę i chyba ze 24 stopnie były :ico_zly: Kurcze dziewczyny to nie przypadej że oni sa tacy wszyscy :ico_zly: Jak nic SPA!!!!

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

27 paź 2007, 13:11

Witam

Ja tez się piszę do tego SPA,z wachlującym przystojniakiem :ico_oczko: .Chyba cały dzień bym tak leżała i kazała sobie dogadzać :ico_haha_01:

Nellu doceń wreszcie tego swojego faceta i daj mu odpocząć :ico_oczko: ,leżysz całe dnie nic nie robisz i jeszcze od niego wymagasz pomocy :ico_oczko: ,oj nie ładna dziewczynka z ciebie :ico_nienie: .Faceci niektórzy tylko mają jakieś dziwne zaniki,ze my w domu też pracujemy.Oni tak ,zmeczeni ,zapracowani i tylko oni sa tak wykorzystani przez życie :ico_puknij: Ach szkoda gadać.Ja na swojego bardzo rzadko narzekam,bo bym chyba zgrzeszyła,ale też ma swoje...muchy w nosie czasami :ico_olaboga:

Ja tu tak przynudzam a tu weekend i nikt i tak tego nie przeczyta :ico_placzek:

[ Dodano: 2007-10-27, 13:14 ]
Asiu -zdrówka dla Wiki,niech się nie da katarkowi :-?

Awatar użytkownika
chloe2
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 568
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:27

27 paź 2007, 13:37

Hej!! Wpadłam tylko na moment.
Weźmiecie mnie do tego SPA??
Co do sezonu na kłótnie to mam nadzieję, że już minął :-)
Jutro jedziemy do mojego brata na urodziny, zobaczę moją zaciążoną bratową, do tej pory się ukrywała, bo "jest gruba" :ico_haha_01: a to już połowa ciąży. W brzuszku bratowej rośnie mój bratanek :-) :-) :-) , będzie półtora roku młodszy od Macieja :-)
A u anetki wszystko w porządku??
Miłego dnia, odezwę się jak tylko będę mogła

Awatar użytkownika
akna
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1267
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:42

27 paź 2007, 14:03

Hej .
Wieki mnie tu nie było i nie wiem co u Was :ico_olaboga:
Ale jakoś ostatnio nie miałam ani humoru ani czasu na pisanie.
Już drugi tydzień mój mąż choruje i musi chory chodzic do pracy.Zaczęło się od gardła,potem ucho go bolało a teraz ma straszny katar. Tomek ze mną jakoś się trzyma a dzisiaj Michał się rozchorował.Rano miał ponad 38 stopni gorączki.Teraz już trochę lepiej.
Przepraszam ale nie zdołam nadrobic zaległości :ico_sorki:

Wysyłam wszystkim maluchom zaległe życzenia :ico_tort: buziaczki dla Was.

Postaram się częściej zaglądac :ico_oczko:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

27 paź 2007, 16:23

Anuś dużo zdrówka dl arodzinki, Wiki też znów ma katarek :ico_zly: ale dałam jej dziś ten syropek co Chloe polecała i zobaczymy :-D Ale wtedy był i kaszel, a teraz całe szczęście go nie ma. Moi rodzice już sopojechali :ico_placzek:
Chloe miejsce do SPA zarezerwoane, tylko jeszcze pana z wachlarzem brak :ico_oczko:
Iwciu ja przeczytałam :-D wiesz z twoim starzem to już mąż wychowany :ico_oczko:

Awatar użytkownika
akna
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1267
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:42

27 paź 2007, 18:31

Asiu Tomek też ma katar już ponad tydzień ale zazwyczaj z rana a w ciągu dnia mniej.
Michał dalej gorączkuje - gardło go nie boli,kataru ani kaszlu nie ma -za bardzo nie wiem co mu jest.Daje mu leki na obniżenie gorączki i na jakiś czas spokój a potem znowu gorączka.

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

27 paź 2007, 19:28

Kurcze to skąd ta tempka hmmm, taka pora że każdy choruje i nie wiadomo kiedy i juz bumm choroba, myśmy się wyleczyli oscylococinum chyba tak się to pisze, do tego inne bajery, ale to zawsze stawia nas na nogi. Dużo zdrówka dla chłopaków Aniu

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

27 paź 2007, 21:25

Aniu buziaki dla chłopaków-niech szybko zdrowieją :532:

Asiu i jak tata się spisał , załozył Ci wreszcie okap ,czy odłożył na potem :586:

Ależ dziś u nas pustki ,a ja siedzę w domku i się nudzę :660: ,mielismy jechac do rodziców ale jakos nie wyszło :712: .Zagladam na TT a tu nikogo niet :506: -pobuszuję po necie wobec tego :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość