Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

27 paź 2007, 21:29

Mam okap i wisi :-D Ach kochany tatuś :-D mój mąż pomagał. Najbardziej mnie cieszy w nim to światełko, nie wiemczemu ale jest takie nastrojowe :ico_oczko:

idę dac kaszkę, kąpiel i lulu tnz Wiki, bo z mężem planujemy wieczór we dwoje :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

27 paź 2007, 21:35

hej.Wpadam na momencik bo z czasem u mnie troszkę nie bardzo.

Co u Was?Mogłabym malutkie streszczenie dostać? :ico_oczko:

Aniu życzymy zdrówka.A nie zastanawiałaś się,że czasem podwyższona temeraturka bez katarku i kaszelku może świadczyć o zakażeniu pęcherza moczowego?Może warto to sprawdzić?

Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
nella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 410
Rejestracja: 30 lip 2007, 10:54

27 paź 2007, 21:35

ja byłam Iwciu ale mi posta zeżarło :ico_zly:

[ Dodano: 2007-10-27, 21:47 ]
Cieszę się,że chłopakom już lepiej Iwciu :-) Jak coś znajdziesz fajnego w necie daj cynk :ico_oczko:

Witaj Aniu, czemu tak długo Cię nie było :ico_nienie: Zdrówka dla szkrabów. Napisz co było jak Cię nie było :ico_oczko:

Asiu, jakieś inne stwory z tych tatusiów - jak poprosisz to zrobią :-D
Ucałuj Wikunię w zasmarkany nosek, po lekach na pewno jej przejdzie :-)

Anetko, nie ma tak łatwo.... streszczenie, streszczenie :ico_nienie: - trzeba się wgłębić i wczuć :ico_oczko:

Uciekam bo dzionek miałam do du... ,chociaż Maks dał mi dziś tyle śmiechu , ech kochane to moje dziecko :-D

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

27 paź 2007, 22:31

coś to nasze forum nienażarte ostatnio-połyka posty jeden za drugim :ico_oczko:

Anetko co ty tak rzadko zaglądasz,żadna nie ma czasu,no nie bądź taka :-D .Ni e daj się prosić,tylko bierz sie za lekturę i gadaj coś wreszcie :ico_oczko:

Asiu wreszcie się doczekałś,mężowi pewnie było troszkę wstyd,że sam sie nie zabrał za robotę :ico_wstydzioch:

uciekam spaś,bo jakos strasznie mi się paszczak drze :ico_spanko:

Dobrej nocki :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

27 paź 2007, 22:37

Ja tak na dobranoc

Anetko ze streszczenia to: był to tydzień kłótni z płcią "brzydką" a skutkiem tego jest nasza ucieczka do SPA z przystojniakami- specialiści od wachlowania :ico_oczko:

Iwciu jedyne co usłyszłam od męża to "Ach ten twój tata to się wymądrza" :ico_oczko: Ale ważne, że okap nie leży już na meblach :ico_brawa_01:

Uciekam bo mnie boli mój kręgosłup, chyba coś dodatkow sobie naderwałam jak chodziłam z Wiki na barana. Ale romantyczny wieczór będzie, tym razem ja poleżę :ico_oczko:

Uciekam papapapapa

[ Dodano: 2007-10-27, 23:29 ]
Ale mi romantycznie, po kolejnej kłótni i tak postawił na swoim i smaży o tej godzinie placki :ico_zly: Super jest już po 23 a on smrodzi mi smażonym, egoista pieprzony :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

28 paź 2007, 00:16

Asia dzięki za krótkie streszczenie :ico_oczko:,jak ja chętnie skorzystałabym z takiego wachlowania.Normalnie marzy mi się taki wypoczynek w SPA.

A widzisz Iwciu urzędy mnie gonią,mąż narobił problemów i odkręcać trzeba wszystko bedzię.Szkoda gadać...Może innym razem...Teraz uciekam spać.Dobranoc :-D :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-10-28, 00:18 ]
Asiu nie mów,że nie lubisz placków ziemniaczanych?? :-D

Okap pewnie z wiatraczkiem to i smrodek smażonego szybko zniknie :-D

Awatar użytkownika
nella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 410
Rejestracja: 30 lip 2007, 10:54

28 paź 2007, 10:01

Moje dziecko ma chyba zegar w głowie a w dodatku też przestawił czas :ico_szoking:
Wstał dziś o 8.30 czyli starego o 9.30 - nie muszę go nawet przestawiać :-D a tak się martwiłam, że mi będzie o 6-7 wstawał :ico_olaboga: Mam nadzieję,że tak zostanie.

Placki smakowały Asiu? :ico_oczko:

Anetko widzę, że u Ciebie też nie bylo ostatnio słodko z mężem - witaj w klubie :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-10-28, 09:07 ]
A Sosna dzisiaj chyba wpadnie z ciastem po imprezce, ma nadzieję że da więcej niż ostatnio :ico_oczko: Czekamy na zdjęcia :-D

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

28 paź 2007, 10:51

Witam

U nas Wiki punkt 9 pobudka czyi wg starego czasu o 10 co mnie cieszy, będzie dłuższy dzień. Katar znikął chyba faktycznie ten syropek od Chloe działa :ico_brawa_01:

Anetko wpisana jesteś na listę SPA

A na placki skusiłam się a jak, ale i tak byłam zla o ten zapach w nocy :ico_noniewiem:

Sosna foty i ciacho dawaj :-D

Idę na kawę, ale gdyby co dla Agatki herbatkę temam gdyby co :-D

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

28 paź 2007, 12:15

Hejka w niedzielkę!!!

Widzę ,ze po zmianie czasu mamy zadowolone,a my jak wariaty wstaliśmy o 6.10.Mi sie godziny poprzestawiały ale w druga stronę,nie przestawilismy wczoaraj zagarków i wstaliśmy niby o 7.10,czyli normlnie a tu d....W każdym razie się wyspaliśmy :ico_oczko:

Asiu my placki ziemniaczane mamy dzis na obiad z sosem grzybowym,ja uwielbiam ,na słodko też lubię.Menio przyszykowal wszystko tylko trzeba usmażyć :-D

Nellu jak dietka-chyba juz koniec tego katowania się :ico_szoking: ,starczy zrzucania kg :ico_nienie:

A my dziś znów w domku,bo nie wolno nam na razie na spacerki i do tego brzydko na dworzu,chociaż ciepło o i bezwietrznie :ico_noniewiem:

Idę skończyć sosik,zajzrę później :-)

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

28 paź 2007, 12:53

My dziś prosty obiadek, kurczaczek z papryką i serem zapiekany w piekarniku :-D
U nas pochmurno, ale wyganiam męża z małą na spacer, coś tam jeszcze z tego katarku tam jest, ale uważam że spacer dobrze jej zrobi :-D

Ale ja śpiąca jestem,zasnęłam przed TV okoó 2 obudziłam się i znów była druga :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość