Awatar użytkownika
Aga_fr
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 860
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

27 paź 2007, 22:30

Hej kolezanki

a u nas ocieplenie hi hi moze lato wroci :ico_oczko:
a my wlasie wrociliosmy od znajomych ( jednej z forumowiczek Monikifr nie wiem czy znacie :-) =
maja yorka Pelusia taki fajny piesio Davidek byl zachwycony uwielbia zwierzaki a Pelusia do tego stopnia ze podniosl go za ucho :ico_szoking: na co piesek zareagowal strasznym piskiem ( juz muslalam ze przydepnelam go obcasem)
kurcze jeszcze troche bedziemy musieli poczekac z zakupem czworonoga :ico_oczko:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

28 paź 2007, 10:57

Witam

Życzę miłego dzionka :-D

Awatar użytkownika
Edyta K
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 308
Rejestracja: 12 mar 2007, 21:25

28 paź 2007, 14:03

Wieki mnie u was nie bylo,i pewnie znowu wieki nie bedzie ale was nie zapomnialam :-)
Widze ze dzieciaki bardzo ladnie wam rosna i oby wszystkie zdrowe sie chowaly :-)
U nas nic nowego ,noce dalej nie przespane....Dwa tygodnie temu Alexander mial operacje na kolanku pod narkoza... nic powaznego nie bylo ale sama ta narkoza,ech mowie wam dziewczyna co za uczucie jak sie trzyma dziecko za raczke i glaszcze a tu nagle dzicko raczke puszcze tego momentu chyba nigdy nie zapomne...ale na szczescie maly dobrze wszystko zniosl i we wtorek bedzie mial wyciagane szwy.

[ Dodano: 2007-10-28, 13:12 ]
Takie cos mu wyciagneli z kolanka byla to krew zbita w kolke i skrzepy takie cos sie nazbieralo :ico_noniewiem:
Obrazek

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

28 paź 2007, 15:10

oj Edytko to tez nie mieliscie sie za wesoło. Oby wszystko już było dobrze z kolankiem Alexa :ico_sorki:

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

28 paź 2007, 16:14

witam.
Ja na chwilke bo musze zaraz iśc do pracy sie szykować :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Edyta K witaj i buziaki dla Alexa :ico_buziaczki_big:

Ja odkryłam u Ady wczoraj ze ma już 10 zębów :-D czekałam na 2 na dole a jej wyszły najpier 4 i 4 u góry :ico_szoking:
Takze mamy już 1,2 i 4 u góry i 1 i 4 na dole :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ostatnio zmieniony 28 paź 2007, 16:16 przez justyna25, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
justysia30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:09

28 paź 2007, 16:14

Witam ja tylko na chwilke bo nawet nie mam sily siedziec przy kompie, wlasnie wrocilam ze szpitala bo jeszcze do tego wszystkiego przytrafilo mi sie zapalenie pecherza :ico_olaboga: mam nadzieje ze Wiktoria sie odemnie nie zarazi :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

28 paź 2007, 16:18

justysia30 dużo zdrówka ci życze :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
justysia30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:09

28 paź 2007, 16:19

Justysiu :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
dorotex83
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 669
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:43

28 paź 2007, 18:33

dużo zdrówka dla chorowitków

ja zaraz uciekam na korepetycje z rachunkowości do chłopaka z liceum

poza tym Oliwka usnęła wczoraj o 23 i tez cały czas pojękiwała wrzeszczała, krzyczała płakała ehhh wszystko razem
mam tylko nadzieje że jej to przejdzie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

28 paź 2007, 19:24

haj laseczki
ja po weekendzie w szkole
zmeczona bo niewsypana przez 2 dni, a dzis po 4 zegnalam jeszcze braciszka :ico_placzek:
maly niewiarygodnie wprost go uwielbia, przytulal sie wciaz, chodzil za nim wciaz, jak zamykal drzwi od pokoju to robil w nie puk puk :ico_haha_01:
nawet jak byl u mnie an rekach to jak moj brat stawal obok to zacyznal do niego wyviagacv rece i jak go juz bral to sie tak slodko przytulal... :-D az zazdrosna sie czulam :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Justynko duzo zdroweczka dla Ciebie-kuruj sie kochana

Edytko ojeju to sie mieliscie :ico_olaboga: a skad taki zakrzep w kolanku malego? jak lekarze to stwierdzili??

Ewelinko ja tez bym prosila abys chociaz na "ptaszku" swojego malego slodziaka zrobila cos, tzn zakryla go jakos , chociaz w paintcie bo nawet regulamin TT zabrania pokazywania dzieciaczkow na golaska jesli ich czesci intymne sa widoczne
i to nie absolutnie aby zrobic przykrosc ammom, ale wlasnie aby jacys wstretni zboczency nie mogli sie tych zdjec doszukac :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-10-28, 18:24 ]
haj laseczki
ja po weekendzie w szkole
zmeczona bo niewsypana przez 2 dni, a dzis po 4 zegnalam jeszcze braciszka :ico_placzek:
maly niewiarygodnie wprost go uwielbia, przytulal sie wciaz, chodzil za nim wciaz, jak zamykal drzwi od pokoju to robil w nie puk puk :ico_haha_01:
nawet jak byl u mnie an rekach to jak moj brat stawal obok to zacyznal do niego wyviagacv rece i jak go juz bral to sie tak slodko przytulal... :-D az zazdrosna sie czulam :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Justynko duzo zdroweczka dla Ciebie-kuruj sie kochana

Edytko ojeju to sie mieliscie :ico_olaboga: a skad taki zakrzep w kolanku malego? jak lekarze to stwierdzili??

Ewelinko ja tez bym prosila abys chociaz na "ptaszku" swojego malego slodziaka zrobila cos, tzn zakryla go jakos , chociaz w paintcie bo nawet regulamin TT zabrania pokazywania dzieciaczkow na golaska jesli ich czesci intymne sa widoczne
i to nie absolutnie aby zrobic przykrosc ammom, ale wlasnie aby jacys wstretni zboczency nie mogli sie tych zdjec doszukac :ico_noniewiem:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość