Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

26 paź 2007, 12:34

lucy23, najpierw ogormne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za karmienie piersią
Nie znam tej miejscowości, a nie wiesz gdzie ona mniej wiecej leży?? Bo ja mieszkam na samym południu Norwegii, a Dominika w Oslo
Co do języka, to naprawde spokojnie wystarczy na początku angielski, bo jak narazie to tylko w takim jezyku sie porozumiewamy. Ja sie uczyłam Norweskiego, ale ostatnio przestałam bo za bardzo sie rozleniwilam no i przy mMilanie troche ciezko,a zwlaszcza ze nie mailam mozliwosci pojscia na kurs.
No faktycznie szkoda dostawiac dzidzie w domu taka małą, szkoda że twoj maz nie ma zadnego zawodu (znaczy fachu) bo tu najbradziej widziane są osoby z konkretynym zawodem .Ale jak ma jakies doswiadczeenie z fabryki, to tez bardzo sie przyda.




Wiecie co??
Ostatnio Marlena oglądałą program na temat karmienia piersią i jestem przerażona.
Dane statystyczne wykazują za:
8 na 10 matek wyraża swoją chęć na karmienie dziecko (od początku jego urodzenie)
z czego 2 tylko wytzrymuja do 6 miesięcy dziecka albo do roku

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

26 paź 2007, 18:38

lucy23 angielski wam wystarczy na poczatku. Pewno ze dobrze znac norweski, ale jezeli macie angielski opanowany w stopniu komunikatywnym to dogadacie sie prawie wszedzie! Ja nigdy nie mialam z tym problemu, w sklepie, urzedzie czy szpitalu...

Siunia wiesz powody tego moga byc rozne, ze tylko dwie kobiety wytrzymuja, pewno czesc kieruje sie wygoda, ale czasami kobiety chca a nie moga tak jak ja :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

26 paź 2007, 20:49

Dominisia, pewnie, tak, ja wiem, że ty byś bardzo chciała karmić Jasia, a z reszta masz czym, :-D ,ale najbardziej boli jak kobiety nie karmią bo ich to wkurza lub nie chcą sobie piersi zepsuc

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

26 paź 2007, 21:05

Dominisia, ty to nawet nie miałaś szansy karmienia, bo praktycznie bardzo szybko nic nie miałaś pokarmu, wiec cos musiało byc nie tak, ja tez wiem ze ty bardzo ciałaś karmic. Bo znam naprawde duzo dziewczyn ktore patrza na siebie a nie na malenstwo. ty do tej grupy napewno nie nalezysz

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

27 paź 2007, 12:07

dziewczyny mi tez sie nie podoba,jak matka nie karmi,bo sobie piersi zepsuje :ico_puknij: a dziecko na drugi plan :ico_olaboga: Dominisia Ty masz inna sytuacje,nie ma sie co obwiniac....na watku czerwcowe dzieciaczki jest kilka przypadkow i dziewczyny strasznie przezywaly,ze nie moga karmic,ale nic na to nie poradza,sa super mamami :ico_brawa_01: ale jak matka ma pokarm,a nie chce ,to tego juz nie rozumiem :ico_puknij: moja kumpela woli piwko i papieroski,a dla nie to skandal ....jak mozna wlasna przyjemnosc nad dziecko przekladac...mam nadzieje,ze nikogo nie urazilam :ico_sorki:

[ Dodano: 2007-10-27, 12:36 ]
dziewczyny a jak Wy sie czujecie w norweskim klimacie? bo slyszalam,ze niby mozna depresji dostac itp nie wiem czy to glupie gadanie ,czy moze prawda? macie jakiegos linka z fotkami,bo nie moge nic konkretnego znalezc :ico_noniewiem: chcialabym zobaczyc jak miasta wygladaja ...zaraz jeszcze poszukam ...moj tato mieszka kolo Alesundu ...

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

27 paź 2007, 13:57

lucy23, gdzie tam to nieprawda, ja deprechy to chyba w posce moge dostac, tam sie wiedzie bardzo spokojne i bezstresowe życie

A kilka fotek z krajobrazu jest na watku turystyka czy cos takiego

No i mozesz troche na moim blogu zobaczyc, tylko wejdz w archiwum, maj, polecam

[ Dodano: 2007-10-27, 13:58 ]
http://www.tik-tak.pl/forum_dla_rodzico ... php?t=2955
o tu masz zdjecia ode mnie z wioski i z fiordów

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

27 paź 2007, 14:27

zdjecia super :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

28 paź 2007, 21:39

Obrazek
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2007-10-28, 20:37 ]
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

28 paź 2007, 21:50

lucy23, no widzisz jak u nas ładnie, zapraszamy :ico_oczko:

Dominisia, super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: normalnie rewelacja, Jasio jaki przystojniak, ale ty jak super wyglądasz :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ale widze że Jasio na jednym zdjeciu ma najlepsze skarpoetki na swiecie, ja je nazywam kaczorkami, normanie Milan prawie cały czas na poczatku w nich chodzil bo to jedyne ktore nie spadały

A co tam u was??

U mnie kompletne nudyyyy, zanudziac sie idzie, jak ja juz chce do domu!!!!!!
No ale jutro pierwsza jazda :-D

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

29 paź 2007, 01:35

siunia powodzenia na jazdach...ja tez musze isc w koncu,bo zdaje w uk,a tu inaczej i testy mam zdane,tylko na praktyczny musze isc,ale na jazdy koniecznie,bo kiepsko jezdze...boje sie jeszcze :ico_olaboga:

dominisia ladne fotki....a ja mam dylemat,boje sie ,ze bede tesknic za anglia...fajnie by bylo pogadac z kims ,kto byl w anglii i w norwegii,ale jak taka osobe znalezc :ico_noniewiem: poki co nie bede sie dreczyc,do grudnia troche czasu ...moj to sie juz na ta norwegie napalil :ico_haha_01:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość