lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

29 paź 2007, 09:58

fajnie Juli,no szkoda Kasi ,ale co zrobic....lepiej tak,niz ma Lenke zaniedbywac .....

:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: Dla Vikusi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Marta podziwiam Cie ,skowronku :ico_oczko: ja z musu wstalam :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

29 paź 2007, 10:52

Lucy jak mój Franio nie śpi to co mam zrobić????? musze wstać :ico_oczko: a wczoraj mi nie spał od 12 w południe do 19.00 :ico_szoking: nic a nic, rozumiecie???????? jestem w szoku :ico_szoking: ale powiedziałam Jacolowi ze wczoraj małego usypia i zasnął mój Franczesko :ico_brawa_01: moze wtedy w piątek czuł ze mnie nie ma, albo go zastrzyk dopiero " kopnął" :ico_oczko:
co do Kaśki to ja z jednej strony rozumiem, ale z drugiej chodziaż na weekendy by mogła do nas na 10 min wpadać :ico_placzek: taka zajebista laska i sie z nami rozstała :ico_placzek: :ico_olaboga:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

29 paź 2007, 11:48

martuchafrost pisze:taka zajebista laska i sie z nami rozstała
mi tez jest strasznie szkoda,fajne poczucie humoru ma :ico_placzek: :ico_placzek:

a moj spi do 11,a czasem i 12 :ico_haha_01: taki spioch.,...i dzis do lekarza,wiec o 7.30 go budze,a on nie za bardzo zadowolony :ico_haha_01: i teraz dalej spi :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-10-29, 10:49 ]
a ja musz sie za porzadki brac,bo kumpela ma wpasc ,a tutaj jak zwykle sajgon :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

29 paź 2007, 11:58

Hej kochane :ico_haha_01:
My dzis sobie pospalismy do 9 nowego czasu :ico_haha_01: bo ALa ma aly tydzien wolne :509: takze sobie odespie :ico_haha_02: teraz :ico_kawusia: na ktora zapraszam :ico_haha_02:
julie_377, ja mieszkalam w okolicach Czestochowy :ico_haha_01: (tzn na pograniczu łódzkiego i slaskiego wojewodztwa :ico_haha_01: a przed podzialami bylismy czestochowskie :ico_haha_01: )
lucy23, nie zazdroszcze podejmowania decyzji :ico_oczko:
martuchafrost, Franczesko ranny ptaszek jak mamusia :-D
kasi.k wszystkiego co najlepsze dla Vikusi , aby te wszystkie alergie poszlu sobie precz :ico_buziaczki_big: :ico_urodzinki: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_urodzinki: :ico_prezent:

Awatar użytkownika
felicity001
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 988
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:25

29 paź 2007, 12:10

Wszystkiego najlepszego dla Viki :ico_urodzinki: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

29 paź 2007, 12:32

Felicity no to źeś sie rozpisała :ico_smiechbig:

[ Dodano: 2007-10-29, 11:32 ]
Jasnie Pani wstawaj szkoda dnia :ico_brawa_01:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

29 paź 2007, 12:45

Hej dziewczyny

Zobaczcie na Gosie i Julie mimo pracy i wychowywania dzieci mają czas na TT, oczywiście rzadko tu wpadają i ja to rozumiem, ale jednak pamiętają o nas i zaglądaja raz na jakiś czas

ale zapominacie dziewczyny ze ja siedze na tt kosztem pracy a nie dziecka. :-D Ja ją rozumiem calkowicie bo gdybym w pracy nie mogla pisac to w domu tez by mi bylo ciezko znalezc czas. Wracam o 19 i caly czas z Tomkiem o 22:30 idziemy razem spac. Nawet nie mam czasu na telewizje a co dopiero na tt. A co do weekendu dobrze wiecie ze nie da sie wpasc na 10 minut. Najpierw chociaz po glowkach chce sie przeczytac co u ktorej slychac. Ale przykro bo super dziewczyna.

Fela witaj :ico_brawa_01: troche cie nie bylo. Fajnie ze odpoczelas. Wklejaj nowe zdjecia.

Magda Sz. dlugo szukalas nas az w koncu zajrzalas :ico_brawa_01: na kwietniowkach Olka widzialam. Ale masz duzego syna juz :ico_szoking:

Sandrusia fryzurka super :ico_brawa_01:

Kasik brawa dla Vikuli :ico_brawa_01: z okazji ząbka i na pół rocznice :ico_tort: :ico_tort: A z tą spacerówką w3am sie udalo :-D

Lucy Ja to straszny domator jestem i nawet do anglii nie chcialam jechac. Ale gdybym byla juz w anglii to zdaje mi sie ze bym chciala sprobowac norwegie. Mi to chyba pogoda by jedynie nieodpowiadala tam. Ja to bym wolala hiszpanie lub grecje bo ja zmarzluch jestem. Ale sprobowac zawsze mozna przeciez zawsze mozecie wrocic do uk prawda?

Marta wiesz to nie kwestia ze Franio nie zna ojca tylko ze przyzwyczail sie ze ty go usypiasz w konkretny sposob. Pawel do tej pory na noc Tomka nie usypia. W dzien i owszem ale na noc to moje zadanie. Znaczy kladziemy sie spac on w lozeczku ja w lozku i spi. A pawlowi to ciagle wylazi.
Aha i ktoras napisala ze nie powinien dzwonic do Marty ze maly taką mial histerie. Ja to panikara jestem i wole by Pawel dzwonil do mnie z kazdym problemem.

Madziorka super Leos sie przewraca. :ico_brawa_01: A usmiech bomba. On w ogole takie zwariowane minki po mamusi robi co?

Julie super zdjecia :ico_brawa_01: Ja myslalam ze Nathanek jest ciemny ale przy jubilatce on bialutki ze szok. :ico_szoking: On taki przystojnaik ze napewno będzie wyrywal i zmienial laski :-D

Ilonka a gdzie ty sie podziewasz? Psychicznie do przeprowadzki sie przygotowujesz?

Zubelek zdjecie bomba, a moze bys wyslala na jakis konkurs? Czasem w gazetach dzieciecych oglaszaja konkurs na np spanie dzieci w dziwnych pozycjach

Jasnie Pani ty to jestes chustomaniaczką :ico_szoking: A ty na ebayu zamowilas? Ile juz czekasz? Bo ja sie zastanawiam kiedy mi figurki przyjda.

Emilka a na co te fajerwerki? Na haloween? U mnie zawsze psy sie boją jak tak z petard strzelają.


pokaze wam mojego urwisa w nowej pizamce od cioci (odzwierciedla jego charakter :-D )
Obrazek
nieodłączny smok
Obrazek

oraz wspaniały pomocnik
Obrazek

a tą czapke to sam chcial zalozyc.

Ale mi post wyszedl :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

29 paź 2007, 12:49

1000000000000000 lat w zdrówku i bez alergii dla Vikuli z okazji PÓŁROCZNICY!!!!!!!!! :ico_tort: :ico_tort: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_tort: :ico_tort:
martuchafrost pisze:Jasnie Pani wstawaj szkoda dnia

nie spie juz dawno, tylko nie mam weny, bo na szczepienie idziemy zaraz :ico_noniewiem:
gosia888 pisze: A ty na ebayu zamowilas? Ile juz czekasz?

ja zamowilam po prostu z angielskiego sklepu internetowego. w tym tyg ma przyjsc, chyba, ze poczta juz zaczela obchody swieta zmarlych :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

29 paź 2007, 13:04

hej mamuski

dla wikusi :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

a ja na chwile hihi tesciowie juz wyszli do centrum a ja za niedlugo dolaczam do nich z leosiem hihi
poki co maly lezy na macie i gada do pluszakow i jak zerkne to za kazdym razem jest w innej czesci maty
ale sie przemieszzcza skubany hihi

gosia swietna pizamka hihi i tomus wyglada super :ico_brawa_01:

zubelek pomysl gosi super. wyslij fotke gabi hihi

[ Dodano: 2007-10-29, 12:05 ]
lucy ogladnelas mr brooks? i jak? bo kolega mi nie polecal.. a mnie sie podobal hihi

jasnie pani powodzenia na szzcepieniu...

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

29 paź 2007, 13:24

Gosia ja rozumiem ze kosztem pracy tu wpadasz, ale jednak..... nas odwiedzasz
Tomuś boski w tej piżamce :ico_brawa_01:
Zubelek nie wiem dlaczego, ale śniłaś mi sie dzisiaj :ico_oczko:
Jasnie Pani Luska odważna jest wiec na szczepieniu sobie poradzi :ico_oczko:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość