Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

29 paź 2007, 15:55

Małgorzatka, ojej, jak mi przykro, że Wpojtuś taki chorusiany!!
Oby minęło już niebawem. Powiem Ci że jest super mieć siostre farmaceutkę, bo o każdej porze dnia i nocy mam pomoc fachowa i dostep do każdych leków.
Najwazniejsze ze z Dzidzią ok i teraz że juz mniej wymiotujesz!! Wiadomo ile jest pracy przy dziecku, ale minmo to staraj sie jak najwięcej wypoczywać i odżywiać się dobrze!!

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

29 paź 2007, 16:00

Małgorzatka, fajnie, że dobrze już się czujesz i mdłości coraj rzadziej.To bardzo dobre wieści. A moja siostra (też czerwcówka 2008) niestety poroniła w zeszłym tygodniu. :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Mam do was pytanie o wasze okresy po porodzie. 31 dni temu miałam pierwszy okres. Był okropny, długi (6dni) i obfity. Przed ciążą zawsze miałam co 28 dni. W ostatni piątek, sobite i niedziele brzuch bolał mnie jak na okres ale tylko śluz był nieco podbarwiony na czerwono a wczoraj minimalnie mocniej ale tylko przed południem i od tamtej pory spokój. Zastanawiam się czy takie 'anomalia' po porodzie są normalne.

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

29 paź 2007, 16:24

olala pisze:niestety poroniła w zeszłym tygodniu


:ico_placzek: :ico_placzek: Tak mi przykro! Nie wiem co napisać ... :ico_placzek: :ico_placzek:

olala pisze:Mam do was pytanie o wasze okresy po porodzie


Ja tam nie wiem za bardzo, bo miałam tylko jeden okres :ico_noniewiem:

katelajdka pisze:super mieć siostre farmaceutkę, bo o każdej porze dnia i nocy mam pomoc fachowa i dostep do każdych leków.


No dokładnie!

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

29 paź 2007, 16:44

Pokaże Wam kilka zdjęć z dzisiaj:

młoda znów dorwała pore w kuchni
Obrazek


A to nasz spacerek:
1) Obrazek

2) Obrazek

3) Obrazek

4) Obrazek

5) Obrazek

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

29 paź 2007, 17:25

olala, to niesamowite jak mała lubi porę :ico_brawa_01: Asia wygląda kapitalnie na tym spacerze!
Ja Ninie dałam dziś kisiel i baaaardzo jej smakował a jak spróbowała grapefruita to wypluła :ico_haha_01:

A ja byłam u tej mojej koleżanki w szpitalu w odwiedziny (pisałam Wam o niej - mama dwóch aniołków[*]) okazało się ze miła refluks spowodowany naciskiem główki dziecka na pęcherz moczowy i przez to infekcję nerek. To spowodowało u niej przedwczesne skurcze. teraz jest na obserwacji i czekają - tylko nie wie czy jej zrobią cesarke czy będą wywoływać poród - tak trochę mało kompetentni Ci lekarze mówią jej sprzeczne informacje...A ona cała w stresie. Niby mówi że stara się myśleć pozytywnie ale wiecie jak to jest. Pierwszą ciążę donosiła do końca i urodziła martwe dziecko...
Ach...

A moje dziewczynki znowu katarki mają...
bleeee

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

29 paź 2007, 19:28

Hekkate, kapitalne zdjęcie w podpisie! :ico_brawa_01:

Pochwalę się Wam abstrakcją jaką dziś Zuzia stworzyłą:
Obrazek

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

29 paź 2007, 19:35

CZESC LUTOWECZKI jeny ale sie za wami steskniłam normalnie szok!!!!! :ico_placzek:
Jak wiecie mam popsutego kompa,najprawdopodobniej poszedł nam twardy dysk więc maz mowi ze lepiej uzbierac sianko na nowy bo ładowanie pieniedzy w to padło to bez sensu niedawno kupilismy nowy dysk jakos w lipcu i co? na długo nie starczył :(.
Teraz mamy pozyczonego kompa od szwagierki bo ona poprosiła meza zeby jej jakies programy powgrywał do ogladania filmow a ze oni narazie nie maja internetu podciagnietego do mieskania to moze jakos ja zagadam zeby nam pozyczyli tego kompa na czas az nie uzbieramy na nowego sianka a jak oni podciągną sobie internet to im oddamy od razu zobaczymy co powie bo ona filmy chce ogladac to najwyzej jej nasze dvdv pozyczymy hi hi hi, no normalnie bez kompa jak bez ręki dosłownie taki nałog ze szok teraz to dostrzeglismy z mezem :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
Jak Amelcia spała, kacpi w przedszkolu był i ja wszystko miałm porobione to az mi sie ryczec chcialao bo chciałam was poczytac napisac to i owo i nonono nie było jak. Teraz mam do nadrobienia 25 stron hahahahahahaha-JASNE WIECEJ NIE MOGLYSCIE NAKLIKAC HI HI HI HI nie no fajnie, napewno sporo tematow nowych poruszyłyscie ale mam lekturke no no no.
U nas tak wam w wielkim skrocie narazie napisze bo teraz ide sprzatac w kuchni i nieługo dzieci do spanka to zajrze jeszcze wieczorkiem i napisze więcej a teraz to napisze tyle ze:
Jestesmy wszyscy zdrowi, Kacpi chodzi do przedszkola,kaszelek mu minał po syropku samym bo antybotyku jk pamietacie zadnego nie chce mi brac ale jakos mu kaszel minąl cudowne ozdrowienie hahahahaha.
Amelcia jest kochana z dnia na dzień coraz zabawniejsza z niej dziewczynka,bawi sie raczkuje chodzi przy wsystkim przesuwa sie wzduz mebli, wczoraj DOROCIE.M. mowiłam ze cos przystopowała z gadaniem ale dzis sie tak rozkręciła ze szok. Cały dzien gada jak najeta namiętnie-tata,tata, dada,dada nieraz mowi mama mama.
Ale o najwazniejsze to to ze pojawiaja sie slady białe na dolnych dziąsekach takze wydaje mi sie ze to kwestia dni i bedzie jdyneczka dolna lewa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Jednak zdecydowały sie ząbeczki pokazac wczesniej niz na gwiazdke hahahahaha moze w polowie listopada wyjdzie zobaczymy, Amelcia znosi to ząbkowanie dobrze w dzień jest tak jak było jest pogodna od czasu do czasu jak cos mocniej przygryzie to pomarudzi a tak to spoko.
Nic zmykam robic porzadeczki w kuchni do miłego wieczorkiem.
dzi ekuje wszystkim ze o mnie myslałyscie jesteście kochane :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

29 paź 2007, 19:37

witajcie wieczorkiem
dzieki dziewczynki za mile slowa
no ale dzisiejsza sesyjka odwolana
niestety nie dowezli zamowionego domku, kotry mial byc w katalogu i czekamy na jego dowoz i taki przypuszczalny termin focenia bedzie w pn
no ale bylo superowo bo znajomi przyjechali do nas na kawke z synusiem

a Dominis ma podwyzszoną tempke i biegunkę dostał :ico_olaboga:
ale cos mi sie zdaje, ze to przez tego zebulka wychodzącego u góry :/
a terazsmigam kapać malego bo juz zaczyna marudzic
ach ta zmiana czasu...

Hekkate sliczne zdjecie w podpisie!!!!!

[ Dodano: 2007-10-29, 18:40 ]
[size=150]Karolciu jak ja sie ciesze, ze jestes!!!!!![/size]
mam nadzieje, ze szwagierka da sie namowic i pozyczy wam kompika
bo bez ciebie jakos tutaj jest bardzo pustawo
ja wyslalam ci na mailika foteczki nie wiem czy juz je widzialas
daj znac czy cosik takiego ci pasuje :))

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

29 paź 2007, 20:54

Hej!

Karolas
Jak milutko że jesteś! Choć na chwilkę!! :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02:

Hekkate
Za zdjęcia Danielka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Olala
Fajowe zdjęcia!! Twoja córcia ma super czapuszkę z tymi "kiteczkami" :ico_brawa_01:

Katelajdko
Cieszę się że i Tobie imprezka się udała, zawsze to jakaś odskocznia no nie??

Qunick
Ulala mała artystka Ci rośnie - po mamuńci chyba hihi. A ten opis co gdzie i jak to według córci czy Twoja interpretacja??
A propos kisielu - czy dałaś Nince taki swojskiej roboty czy z torebki??

Małgorzatko
Cudownie że zajrzałaś :ico_haha_02: Może wykorzystam Twój przepis na pastę szynkowo - jajeczną, brzmi apetycznie a ja mam w domu małego łakomczuszka :ico_haha_02:

Przepisy kulinarne - dziewczyny ostatnio natrafiłam na taką stronkę www.babyonline.pl i tam jest masa przepisów dla dzieciaczków w różnym wieku, mają nawet podział na miesiące i wybiera się produkty i na podstawie tego wyskakuje przepis :ico_haha_02:
A i oprócz tego rozwój dzidzi miesiąc po miesiącu (rozróżnienie na fizyczny, intelektualny i społeczny).
Warto poczytać!!

Żółtko jaja - czy dajecie regularnie zgodnie z planem żywienia co drugi dzień? Bo ja się przyznam że nie i nie jestem pewna czy powinnam :ico_wstydzioch: ?

Dziękuję za komplement dla Milki :ico_oczko:

Moc pozytywnej energii dla naszych chorowitków :gitara:

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

29 paź 2007, 21:10

karolas pisze:Qunick
Ulala mała artystka Ci rośnie - po mamuńci chyba hihi. A ten opis co gdzie i jak to według córci czy Twoja interpretacja??
A propos kisielu - czy dałaś Nince taki swojskiej roboty czy z torebki??

dzięki ale pojechałam ponajmniejszej lini oporu z torebki
Spadam usypiać dziewczynki papa!
Karolas - fajnie że jesteś!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość