Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

29 paź 2007, 22:26

Zborra...no to faktycznie szkoda z ta kapusta :ico_noniewiem: a kiedy bedzie cos wiecej wiadomo?
a no dziewczyny dajcie spokoj z tymi rocznicami...Gosia kupi majty na papierowych szelkach i tez sie nada :ico_oczko: :ico_haha_02:

a ja lyknelam te tablete i tak sie zastanawiam.....brac je czy nie brac?ale nie chcialabym zeby sie okazalo ze zaraz w ciazy jestem....jeszcze nie jestem na to gotowa :ico_oczko: :ico_szoking: :ico_wstydzioch:

Foty foty i jeszcze raz foty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ja juz po prysznicu....i tylko wyprawic A. do pracy i isc spac :ico_spanko:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

29 paź 2007, 22:42

http://www.tik-tak.pl/forum_dla_rodzico ... start=1260
znalazłam... :-D

Mi się też zdaje że 1 papierowa...papierowe kalesony :ico_brawa_01:


A ja nie po prysznicu,...jakoś dziś mi się nie chce...ciekawe jak się jutro rano wyrobię do roboty...będzie ciężko...szczególnie się obudzić...

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

29 paź 2007, 22:45

GLIZDUNIA pisze:ale nie chcialabym zeby sie okazalo ze zaraz w ciazy jestem....jeszcze nie jestem na to gotowa
ja wcale nie jestem na to gotowa.... a ostatnio tak się poczułam .... tzn. zemdliło mnie ... a raczej mdli mnie czasem... o różnych porach.... :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: a mój gin nie odbiera tel... tzn. ni emój tylko noe\wy do którego chciałam się zapisac..... mmmmmmmmmmmm nie wiem aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa nie nawidze tego...

Zbora przykro mi, zę takie masz wieści od J. .... może coś się jeszcze wyklaruje...

Sikorka ... juz lepiej dzieci nafaszerowałam homeopa\tią.... Janusz pewnie bardziej potrzebował odpoczynku... ale ja... to zatoki mam zawalone cały czas.... i nic nie pomaga... więc narazie... inhaluję się ziołami... w naiwności, że będzie OK

I gruba jestem.... i motywacja mi uciekaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa... :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

29 paź 2007, 22:51

massumi, próbuj z amolem, ja jak mnie ostatnio do ucha sobie na noc watkę z amolem włożyłam, to ucho sobie spaliłam :-D , strupy mi schodziły, ale wyleczyłam i już nie boli, ani głowa, ani zatoki, ani ucho.

Oj jakby nie te finanse to ja już bym chciała być znowu w ciąży, a tak to przystanę na dwóch Budrysach :-D

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

29 paź 2007, 23:28

wrrr- napisałam, wkleiłam zdjecia i nonono ..no dobra raz jeszcze
mały w kapieli - o tak siedze
Obrazek
ja
Obrazek
i my\
Obrazek
aa massumi - 3 ???? dzieciaczki ??? hmm ..no ....brawo brawo!!!!

zbora - wspołczuje ...miejmy nadzieje, zebedzie dobrze

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

29 paź 2007, 23:33

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: świetne!!!! Hubercik jakie ma oczka tu zalotne!!! grzywka super!!! :ico_brawa_01:

Massumi :ico_szoking: weź Ty się opanuj!!! :ico_nienie:

Sikorka no wiesz...może się coś zmieni i znów będizesz :ico_ciezarowka: ?

Ja uciekam powoli, myju i spać...Właśnie mała coś marudziła, wchodzę, a ona w poprzek łóżeczka...Jutro muszę obniżyć, bo już czasem się tak poderwie to siadania i potem łbem w szczebelki...I troszkę strach, że wyleci jakoś...Bo dziś po macie tak zasuwała, z pleców na brzuch i z brzucha na plecy, że wylądawała na glebie! :ico_olaboga: a mata nie na dywanie...więc :ico_szoking:

Ok, lecę...buziaki! do jutra!

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

29 paź 2007, 23:35

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Gosia cudnie Ci z grzywką, a tam Tobie to cudnie w każdej fryzurce i jakbym była facetem to nie wiedziałabym na którą się zdecydować na Ciebie, czy na GLIZDUNIE, no bo ja to lubię brunetki :ico_oczko: :-D
A to zdjęcie z Hubertusem, no to wymiękam jak je widzę. Ale macie oczyska!!!!!!!!

[ Dodano: 2007-10-29, 22:38 ]
Zbora ja tą nadzieję na zmiany miałam przez dziewięć lat, no teraz jest trosszkę lepiej więc pojawił się Karol, ale kolejne dziewięć lat......... to już będę za stara :-D

[ Dodano: 2007-10-29, 22:42 ]
Ja też już lecę do mojego Sikora. Wiecie zapytałam go co on na to jakbym ja została jednak w domu, nie jechała do teściowej, a on, "No a co niby miałbym mówić, zostaniesz i już, smutno, ale z małym faktycznie nie trzeba ryzykować". No i co ten mójk Sikor to jednak jest na medal facet. Dziś kupił wykładzinę i Kacprowi buty na zimę i wogóle go KOCHAM.
No miałam już lecieć, a nie tu na zwierzenia mi się jeszcze zebrało :-D

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

29 paź 2007, 23:46

:-D ja nie planuję 3 błagam :ico_sorki:

[ Dodano: 2007-10-29, 22:51 ]
Sikorka pisze: Gosia cudnie Ci z grzywką, a tam Tobie to cudnie w każdej fryzurce i jakbym była facetem to nie wiedziałabym na którą się zdecydować na Ciebie, czy na GLIZDUNIE, no bo ja to lubię brunetki
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ja też!!! :-D kocham czarnule :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
mama_Dominika
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 545
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:04

30 paź 2007, 09:16

Hejki z rana i zapraszam na pierwszą :ico_kawa:

Gosia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za zmiane image-u bo zupełnie inaczej - ŚWIETNIE i Hubert przesłodki pycholek :ico_brawa_01:

Co do rocznic to my zazwyczaj świętowaliśmy je wychodząc z domu aby pobyć samemu bez dziecka i zazwyczaj szliśmy do restauracji na jakąś kolację :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

30 paź 2007, 09:49

Witam i ja :ico_haha_02:

Obrazek

U nas nocka dziwna... :ico_noniewiem: Urszula budziła sie kilka razy na cyco-flaczka... rano dostala flachę i jej nie chciała.... teraz ucina sobie drzemkę... :ico_noniewiem: może to ona jest na diecie... za mnie :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość