Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

29 paź 2007, 14:11

hejka :ico_haha_01:
Ale naklikalyscie :ico_olaboga:
Ja juz po gruntownym :ico_prasowanko: :ico_odkurzanie: i myciu podlog :ico_haha_01: jestem w :ico_szoking: ze mi sie to chcialo :ico_oczko: zaraz bede kladla Natusia na drzemke i sobie jakis filmik zapuszcze :ico_haha_01: bo ALa juz mi truje ze chce cbbc a ja zwlekam bo nie chce zeby ciagle tam siedziala :ico_oczko: ale na mlodego drzemke jej wlacze :ico_oczko:
gosiu wlasnie na halowen tu tak "wala" a w sylwestra kilka :ico_szoking: no coz inna kultura i tyle. A co do zamowien na ebay to musisz uzbroic sie w cierpliwosc bo czasem czeka sie 2 tyg a czasem za 2 dni przychodzi , zwlaszcza ze teraz pierszy listopad blisko no i w UK poczty znow strajkuja :ico_olaboga:
zubelku co do pioerwszych krokow w urzadzaniu mieszkania to jest tu troche takich targow ze za grosze kupujesz i czesto nowe rzeczy :ico_oczko: a poscieli nie bierz z PL bo tu sa inne rozmiary kolder i poduszek :ico_oczko:
NO i przy wynajeciu to na "dzien dobry" troszke kasy potrzeba bo tak:
1- depozyt, 2- rent za pierszy miesiac z gory, 3-jesli ogrzewanie olejowe czy gaz ze zbiornika trzeba sobie na pierwsze zaladowac bo zbiorniki sa puste
Takze nie chce cie straszyc ale musicie miec troche na koncie :ico_olaboga: Bo my np na "pierwsze" wydalismy ponad 2 tys f bo depozyt, rent, olej, ubezpieczenie domu (agencja wymagala) 40 f za zaklepanie domu (po zlozeniu aplikacji) garczki taleze posciel, noze itp (z tym ze ja kupowalam tefala i inne dobrej jakosci) jeszcze zalozenie netu :ico_oczko: itd

[ Dodano: 2007-10-29, 13:12 ]
A jeszcze przeczytajcie sobie to :-D
Policja szkocka zatrzymala na jednej z najbardziej niebezpiecznych autostrad 82-letniego mezczyzne, który jechal z niedozwolona predkoscia ciagnac za swoim samochodem przyczepe.
Emeryt, który jak sie wkrótce okazalo jest gluchy i widzi tylko na jedno oko, wyznal, ze nie zwrócil uwagi na scigajacy go patrol policyjny, poniewaz sluchal bardzo glosnej muzyki, a w dodatku pomylil licznik predkosci z obrotomierzem i nie wiedzial, ze przekroczyl dozwolona predkosc.

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

29 paź 2007, 14:27

dobra kobitki to ja wam teraz zapodam znowu zdjecia hihihi sesje zdjeciowa m,lodemu urzadzilam na placu zabaw musialam nadrobic zaleglosci :ico_oczko:
emilka kurcze gdybyscie byli w polsce to ja bym sie chetnie spotkala z wami
fela a wy nadal mieszkacie kolo wimbledon???? umowmy ze sie w koncu kiedys na ta kawe :ico_haha_01:
nathan sie wybiegal za golebiami i psami(wsdzystkie sie go boja w okolicy :ico_haha_01: ) wychustal za wszystkie czasy i spi a ja mam czas na tt
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Images hosted at HoldThatPic.com

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

29 paź 2007, 15:09

julie_377, superasne foteczki :ico_brawa_01: :ico_brawa: :ico_brawa_01: :ico_brawa: :ico_brawa_01:
No ja niestety nie lece do PL na swieta z reszta nie wiem kiedy teraz polece :ico_olaboga: widac nie jestem patriotka :ico_noniewiem: ale jakos mi nie teskno (zwlaszcza jak ma sie nadmiar rodziny meza pod nosem :ico_zly: ) chociaz z drugiej strony fajnie byloby jechac poniewaz moja siostra w grudniu ma rodzic :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

29 paź 2007, 15:49

gosia888wreszcie znalazlam!Ale ze Ciebie tu spotkam to sie nie spodziewalam :-) Twoj synus tez juz spory ciekawe czy Aska podzieli nasz los :ico_oczko:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

29 paź 2007, 16:00

Magda Sz. pisze:Ale ze Ciebie tu spotkam to sie nie spodziewalam

no bo ja tutaj przez przypadek zajrzalam, ale bardzo fajne dziewczyny tu są i jakos zostalam :-D
Magda Sz. pisze:Twoj synus tez juz spory ciekawe czy Aska podzieli nasz los

no bardzo jestem ciekawa, z jednej strony do niej by bardziej pasowala taka grzeczna dziewczynka jak Kamila, ale los bywa przewrotny i moze jej sie trafic taki łobuziak. :-D

Julie ile wazy Twój gigant ? :ico_szoking: Ale on wielki, zdjecia super :ico_brawa_01:

DELFINA
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 373
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:08

29 paź 2007, 17:01

CZESC KOCHANE!!!!
Normalnie sie stesknilam strasznie!!!
Nie moglam wejsc na TT bo internet nagle przestal dzialac, nie moglismy sie doczekac az ktos z bt laskawie cos zrobi, wiec zmienilismy korporacje i juz mam!!!

U nas nic ciekawego, ja i Kuba jestesmy chorzy ale Maya sie uchowala :ico_noniewiem:

Musze Was poczytac, pozniej wpadne!!!

NIE ZAPOMNIALAM O WAS :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2007-10-29, 16:04 ]
KASIK mi w WIZZ AIR zdemolowali walizke, tez kazali kupic nowa i wyslac papiery i mieli oddac i nic nie oddali, zrob xero wszstkiego, karty pokladowej, tej kartyu co ci na lotnisku dali, rachunek itp bo inaczej zostaniesz tak jak ja z niczym. POWODZONKA!!!

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

29 paź 2007, 17:17

Delfina witaj!!!
Dawno Cie nie bylo stesknilysmy sie.

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

29 paź 2007, 21:45

Madziorka dzis bede ogladac.bo wczoraj t zasnal i nie kazal bez niego ogladac :ico_haha_01: powiedz mi jak Leosiowi czyscisz nos ta zassawka ,bo moj sobie nie daje wlozyc ....jak tylko widzi to drze sie w nieboglosy....jak zaczal,tak do teraz marudzi :ico_szoking: a w nosie swiszczy :ico_olaboga: myslalam,ze tylko na gruszke zly,ale i tym nie daje sobie ,,wydmuchac,, ....nie wiem,moze jak zasnie sprobuje.....no i pieknie,spalilam omlety ...mam nadzieje,ze sie alarm nie wlaczy,bo juz mruga :ico_olaboga:


sliczne fotki Nathanka :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

29 paź 2007, 23:54

hej
myslalam ze juz nie wpadnie wieczorkiem... ale adas utknal w korkach, leos spi. tesciowie zaczytani wiec co tam hihihi
bo ostatnio jestem maniak netowy... jak wejde po wstaniu to za pozno wybieram sie z leosiem na spacerki.. i czas umyka hihi
z kolei popoludniu adas wraca i zamiast z nim pogadac to siedze na necie i tt
a jak on sie polozy spac..... to hmmm trace wspolne zasypianie, pogaduchy do poduchy, przytulanki hihi no i ide spac bardzo pozno.. potem spie do poludnia i tak w kolko.. cxyt brak organizacji, czasu itd
wkrotce leos bedzie duzy, i wymagal bedzie wiecej uwagi i moje siedzenie na tt sie ograniczy,. zwlaszcza ze ja do zorganizowanych ospb nie naleze hihi wiec bedzie ciezko
ale nie opuszcze was!!!!!!!!!!!!!! :ico_nienie:
no ale do rzeczy,..

lucy leos raczej nie miga sie przed czyszczeniem noska frida hihi
ale zdarzalo sie ze wpadl w mega placz kiedy trwalo to zbyt dlugo
ale tak to nie... raz ciach wyciagamy hihi a on sie smieje hihi
jak te kozy nie chca wyjsc bo sa za suche to zapusczam sol fizj i za chwile probuje
i nie wkladaj tego do noska tyllko tak przytykaj i ciagnij, hihi
mnie czasem tchu brakuje tak sie natrudze hihi ufff

julie swietny nathanek.. jak zwykle pelen energii hihi


emilka
ale obecne fajerwerki to chyba nie z powodu halloween... przeciez tutaj maja fireworks... hihi chyba w listopadzie.. ale strezlaja juz grubo przed....

kurde napisalam tego posta 3 godziny temu. i skopiowala przed wyslaniem..
dopiero teraz przegladam tt i widze ze cholera nie ma.. hihi
dobrze ze nie kopiowalam nic innego.. ufff i mozna go odzyskac hihi
ja jestem znow na tt, bo leos zasnal wlansie, adam pojechal z ojcem do kolegi po odbior super polskich pysznosci podanych mu przez moja mame
a tesciowa sie prysznicuje hehe

zapomnialam sie pochwalic ze bylam dzis na zakupkach hihi

w h&m jest wiele rzeczy za 1 i 3 funciaki hihi
kupilam rybaczki jeansowe z 20 na 5 f hihi czapke za 1f, chuste na wlosy za 50 penow hihi
takze czad
a leosiowi kapciuszki mikolajki hihi ale juz gdzie indziej hihi
tesciowa tez happy bo ma krotkie palce i udalo jej sie znalezc w h&m skorzane rekawiczki za grosze hihi


delfinko witaj. bidulko ty znow chora :ico_olaboga: kuruj sie kochana

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

30 paź 2007, 00:04

Madziorka moze mu wsadzilam za gleboko :ico_puknij: bo nie chcialam,ale sie wiercil ,a potem pociagnelam to sie darl ,wiec moze cos mu zrobilam :ico_olaboga: ale teraz juz ok,zasnal sobie grzecznie w lozeczku,bez awantury dzisiaj :ico_haha_01:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość