fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

30 paź 2007, 00:12

witam sliczne panie :ico_oczko:
ja dzisiaj mialam dzien sprzatania...niby pawel mowi ze spraztal ale ja musialam wszystko poswojemu :ico_puknij: taki glupi charakter mam :ico_wstydzioch:

jutro idziemy do zlobka z kondziem na 40 min tak zeby zapoznal otoczenie i opiekunki, a od srody juz normalnie na 5 godz...z jednej strony jest mi zal a z drugiej w koncu bede miala troche czasu dla siebie..no i w koncu krzywda mu sie tam nie stanie,wrecz przeciwnie bedzie mial kontakt z dziecmi i pobawi,pouczy itp...tak se tlumacze bo mam lekkie wyrzuty sumienia... :ico_noniewiem: :ico_olaboga:

julie chetnie spotkam sie z toba na kawke ,musimy sie jakos zebrac bo naprawde tak blisko mieszkamy a ciezko nam dupki ruszyc :ico_haha_01: daj mi sie zorganizowac z tym zlobkiem i wtopic w w zycie londynskie po powrocie i napewno umowimy sie gdzies na ta kawke z mocniejsza wkladka,a co... :-D :-D i przyokazji licze na znizke na biletach lotniczych :-D :-D no wiesz powiesz ze rodzina .....i cos sie zalatwi :-D
nathan wyrosl nie do poznania,widac ze figle mu tylko w glowie ...no i fajnie bo od tego jest dziecinstwo :ico_brawa_01:

gosia ale kosciotrup z tomcia..... :-D fajowo w sam raz na hallowean :ico_brawa_01: ile on ma wzrostu???a i buziale dla tomusia z okazji ukonczenia 2 lat,pozno ale szczerze...gosiu wiesz ze mnie nie bylo.organizowalas jakies przyjecie???

kasikno wlasnie jak tam twoja ksiezniczka i jej alergia??? ogromne buziaki z okazji 6 mcy :ico_brawa_01:

kasiamoze jednak zajrzysz tu do nas..niedlugo urodzinki naszych szkrabow.rozumiem cie co masz na mysli...ale w weekendzik moglabys wpasc do nas na tt,naprwde bedzie nam cie tu brakowalo i twoich tekstow,ktore powalaly wszystkich :-D no i kondzio jest zawiedziony ze tesciowka tak go zostawila i zaprzepuscila plany zaslubin i ogromnego posagu.... :-D

i wiecej nie pamietam co kto napisal :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

o odzyskalam pamiec i cos mi swita jeszcze w glowie.....

a sandrusia fajna fryzurka,zreszta w kazdej ci do twarzy....ladna buzia to i wszystko pasuje :ico_brawa_01:

madzia mam nadzieje ze my tez sie spotkamy przed twoim wyjazdem do pl, a kiedy ty jedziesz ,bo zapomnialam :ico_wstydzioch:
kurcze u nas ostatnio weekendy jakies busy, w ten robimy urodziny dla kondzia w nastepny chyba do niemic jedziemy....i tak jakos szybko leci :ico_olaboga:
mama pewnie czeka juz na was z utesknieniem,dlugo bedziecie w pl????

ilonka wyczytalam gdzies ze sie przeprowadzacie,a gdzie ????? ale dla Vinee urosly wloski :ico_brawa_01: i jakos rzadko tu do nas zagladasz czyzby z braku czasu czy tak jak kasia czujesz ze zaniedbujesz coreczke???

reszte dziewczyn pozdrawiam :-D

DELFINA
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 373
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:08

30 paź 2007, 00:28

Dziewczyny KASIA juz nigdy nie wpadnie na TT??????? :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Rozumiem ja, nie ma czasu, ale chociaz raz na jakis czas... :ico_placzek: :ico_placzek:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

30 paź 2007, 00:31

cześć dziewczynki, mnie to juz tu całe wieki nie było, ale dopiero dzisiaj nas do świata podłączyli :-D

DELFINA
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 373
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:08

30 paź 2007, 00:32

Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

[ Dodano: 2007-10-29, 23:36 ]
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

[ Dodano: 2007-10-29, 23:38 ]
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

[ Dodano: 2007-10-29, 23:40 ]
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

[ Dodano: 2007-10-29, 23:43 ]
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

monika83
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 22 wrz 2007, 22:13

30 paź 2007, 00:45

delfinko masz slicznego motylka w domu :-D zdjecia super :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-10-29, 23:50 ]
musze sie wam pochwalic bylism dzis u gina i bedziemy mieli synka :ico_brawa_01:
mezus szczesliwy ,caly czas mowil ze czuje ze bedzie chlopak ja zreszta tez i mielismy dobre przeczucia :-D

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

30 paź 2007, 09:41

dzien dobry dziewczyny !!!!
Monika gratulacje synka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ja jak byłam w ciąży tez czułąm ze bedzie syn :ico_brawa_01:
Delfinko Maycia słodka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Maggie witaj :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a mojemu synowi sie godziny wczoraj poprzestawiały i zamiast o 19.00 poszedł spać o 18.00 :ico_brawa_01: tak ze miałąm czas na " M jak Miłość" :ico_brawa_01: no ale za to dzisiaj juz nie śpi i wariuje, śpiewa, gaworzy, moze mi zaśnie koło 11.00 :ico_oczko:
Jasnie Pani dzis nie idziesz na szcepienie wiec sie pojawiaj :ico_oczko: a gdzie Ty jeszcze jestes????????????????????????????????????? helloł!!!!!!!!!!!!!!!! dzien doberek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! srelek morelek !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! obudź sie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

30 paź 2007, 09:56

madziorka hihi pisze:wkrotce leos bedzie duzy, i wymagal bedzie wiecej uwagi i moje siedzenie na tt sie ograniczy,. zwlaszcza ze ja do zorganizowanych ospb nie naleze hihi wiec bedzie ciezko
ale nie opuszcze was!!!!!!!!!!!!!!

Cholerka, laski, ja tez chyba powoli wypadam :ico_olaboga: nie mam czasu :ico_olaboga: albo nie umiem go sobie zorganizowac :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: Luska coraz wiecej uwagi zajmuje, teraz ja oszukalam, bo podnoszenie glowy cwiczy, ale juz skuczy i prawie spelzla juz z lozka :ico_olaboga: ale tata idzie i mowi, ze moge posta dokonczyc :-D dzis w nocy 4 godziny tylko spalam, bo do 2 filmy ogladalismy, a akurat dzis sie Lusce wymyslilo, ze o 5.30 wstanie :ico_noniewiem:
Wczoraj bylismy na szczepieniu, ale nie zwazyli Mlodej, nie mam pojecia dlaczego?? Za to ma takie grube udka, ze wogole nie zauwazyla jak ja pielegniarka zaszczepila. ani jednego jeku nie bylo. szczerzyla sie tylko do wszystkich w zasiegu. Moj D jak wychodzilismy to powiedzial, ze teraz sie Luska pewnie zastanawia po co tam bylismy :-D
Lucy ja czyszcze Lusce nos taka zwykla gruszka i ona to po prostu uwielbia :ico_oczko: nawet jak marudzi to guszka dobry uspokajacz na nia jest :ico_oczko:
Delfinka super Motylki ci po domu lataja
monika83, gratulujemy SYNKA!!!
Maggie, juz sie zastanawialam, czemu sie nie pokazujesz, ale wlasnie tak myslalam, ze nie masz jeszcze netka, ale teraz juz bedziesz normalnie nas odwiedzac? bo tu nam ludzie znikaja bez wiesci :ico_olaboga:
fela, nie wiem, dlaczego masz wyrzuty sumienia???? przeciez kiedys bedzie musial isc do przedszkola, szkoly, na studia, do pracy... wtedy tez bedziesz miala wyrzuty sumienia??? :-D :-D :ico_oczko: :ico_oczko:
Marta wstawaj - szkoda dnia!!!!

[ Dodano: 2007-10-30, 08:59 ]
martuchafrost pisze:a jak byłam w ciąży tez czułąm ze bedzie syn

ja tez tak czulam :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
ale cos w tym jest, bo wczoraj do przychodni specjalnie Mloda na rozowo ubralam, a i tak wszyscy ja za chlopczyka brali :-D
martuchafrost pisze:Jasnie Pani dzis nie idziesz na szcepienie wiec sie pojawiaj a gdzie Ty jeszcze jestes????????????????????????????????????? helloł!!!!!!!!!!!!!!!! dzien doberek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! srelek morelek !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! obudź sie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

no i wlasnie! tak z nonono pisalam, bo do Luski caly czas dochodzilam, ze Marta mnie wyprzedziła

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

30 paź 2007, 10:45

dzien dobry dzien dobry!

fela trzymam za slowo ale jak tylko sie zorganizujesz to kawka i wkladka koniecznie :ico_oczko: :ico_haha_01:
no tak to jest ze dzieciaczki coraz wiecej czasu wymagaja u mnie teraz to jest wielki ryk jk za malo uwagi poswiecam hihihih
musze dzis posprzatc gruntownie mieszkanko bo w piatek przyjezdzaja do nas znajomi z poltorarocznym synkiem na kilka dni ehhhhhhhhhh a ja bede pracowac bleee no coz takie zycie moze zachoruje jeszcze :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-10-30, 09:46 ]
i cos wam jeszcze mialam napisac ale mlody mnie tu za myszke ciagnie i sie drze i tyle...zapomnialam

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

30 paź 2007, 10:58

Julie a Ty niedługo Nathankowi roczek robisz?????????? :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Jasnie Pani nie tłumacz sie Luśką :ico_puknij: po prostu przyznaj sie ze później niż ja wstałaś :-D
a gdzie Zubelek????

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

30 paź 2007, 11:21

martuchafrost pisze:po prostu przyznaj sie ze później niż ja wstałaś

no jesli wstajesz o 4.30 czasu angielskiego to przyznam, ze pozniej wstalam :ico_oczko:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość