sandra16
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 212
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:14

30 paź 2007, 09:49

co do biegunki w aptece można kupić bodajże z hipa przecier z marchwi on jest specjalnie zagęszczany. Mój mały od urodzenia w dzień nie śpi a noce przesypia ładnie od 18- 20 do 5.30- 6.30 rano później godzinka przerwy i jeszcze godzinka snu. Oczywiście są dni że potrafi obudzić się o 2 w nocy i już wogle nie zasnąć

[ Dodano: 2007-10-30, 08:57 ]
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

[ Dodano: 2007-10-30, 08:59 ]
ide dzisiaj do gina, bo chyba oszaleje od porodu mam okrs który trwa tydzień, następnie tydzień przerwy i znów okres

[ Dodano: 2007-10-30, 08:59 ]
zmykam bo urwis się obudził

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

30 paź 2007, 10:49

Witajcie :)
Aagaa moja Milena praktycznie od 2 miesiąca spi ładnie w nocy....
nocki są lux, Milenka się wysypia... i ja jestem wypoczęta :-D
moi chłopcy w nocy też tak ładnie spali.... :ico_brawa_01:

Dziewczyny dostałam dziś sms-a od Justyny:

Cześć. My juz w kraju. Podróż minęła dobrze. Veronika spała całą drogę. Niestety dzisiaj od 3 nie śpimy bo mała się rozchorowała jest przeziębiona, a ja załapałam grypę żołądkową ale już lepiej. Pozdrawiam wszystkich buziaki dla dzieciaczków.
Ostatnio zmieniony 30 paź 2007, 11:19 przez Viola, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

30 paź 2007, 11:03

hej dziewczyny !!!!
Aagaa zapraszam do mnie, nieprawda ze maluchy powinny spać od trzeciego miesiąca, kazdy dzieciaczek jest indywidualny , mój sie budzi trzy razy w nocy wiec sie nie przejmuj, po czym o 2 w nocy zbiera mu sie na zabawy :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Aagaa
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 376
Rejestracja: 06 cze 2007, 21:33

30 paź 2007, 11:20

No to fakt ze kazdy dzieciaczek jest inny ... teraz moj Kubus dla odmiany spi juz 2ga godzine :ico_szoking:
Szkoda mi justynki , nie dosc ze taka dluga droga pokonali to jeszcze sie rozchorowali :ico_olaboga: 3mam kciuki za ozdrowienie szybciutkie

[ Dodano: 2007-10-30, 10:21 ]
Viola a co robilas i robisz ze tak Ci maluchy super spia?

[ Dodano: 2007-10-30, 10:23 ]
Bo ja juz probowalam roznych trikow typu karmienie po kapieli ... plus budzenie na karmienie o 22 i dalej nic tak samo sie budzi w nocy...

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

30 paź 2007, 11:33

Aagaa ale moi za to w dzień słabiutko.... po 10,15 minut :ico_szoking:
jedynie jeszcze na spacerku...

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

30 paź 2007, 11:42

Witajcie !! powiedzcie mi doswiadczone mamy od kiedy mozna zaczac sadzac maluszka?? jestem bardzo ciekawa... prosze o odpowiedz !! :-)

zdjecia nowe :-)
Obrazek
Obrazek
a tu kubus mowi ciiiiiiii
Obrazek
a tu po kapieli
Obrazek
Obrazek
hihi golasek
Obrazek
tutaj testujemy uczesanie..moze tak ??
Obrazek
a moze tak ??
Obrazek

podrozuje sobie samochodem....kocham to :-)

Obrazek
poduszka najlepsza zabawka
Obrazek

zalotny usmiech ;-) ktora z was chce byc moją ??

Obrazek
Obrazek
a tu troche smieszne zdjecia !!
Obrazek
Obrazek
Obrazek

I jak sie podobaja nasze foteczki ?? pozdrawiamy ..napiszcie na temat siadania...
My dzis idzemy na szczepienie,jednak wstrzymamy sie z pneumokokami..

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

30 paź 2007, 12:03

Aagaa jak chcesz zeby Ci spał w nocy to kup kleik i dodaj mu do wieczornego mleka to maluszek sie nasyci i bedzie dłuzej spać :ico_oczko: jak ja raz mojemu dałam to po 6 godzinach patrzyłąm czy oddycha :ico_szoking: bo mi sie cos za długo wydawało :ico_szoking:
Sylwiu co do siadania Ci nie pomogę bo nie mam pojęcia :ico_wstydzioch:
a foteczki superowe :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Kubuś boski :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

30 paź 2007, 12:12

hello, a mój maluszek to wogóle jest inny, bo on od pierwszego dnia ładnie spał w nocy i budził sie jedynie na karminie, a teraz to już przesypia całe nocki :-D
a rady, najlepiej nie przewijać malucha w nocy, no chyba ze kupka w gaciach :-D trzeba maluszka wziasc pocichu i nakarmic, za duzo do niego nie mówić i po karminiu odłożyć do łózeczka i uspać, trzeba być konsekwentym i nie rozbaiwać malucha, bo niby są malutkie a już madrutkie i jak raz sie z nimi pobawi w nocy to trudno bedzie go tego oduczyć :ico_noniewiem:

Sylwia zdjecia Kubusia pierwsza klasa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: przystojniacha a niego :-D

A u nas dzis w koncu jakaś normalna pogoda, bo nawet słoneczko czasami zza chmurki wychodzi :-D

[ Dodano: 2007-10-30, 11:17 ]
co do siadania to oczywiście osobista kwestia każdego maluszka, moj juz sie zabiera do siadnia a czytałam ze pod koniec 5 miesiaca niektóre maluszki juz moga same siedzieć :ico_szoking: ciekawe kiedy mój bedzie siedział :-D bedziemy się musieli rozejrzec za jakimś krzesełkiem :-D

serafinka
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 319
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:19

30 paź 2007, 12:46

czesć dziewczyny!!!!!!!!!!!!!!!!
strasznie długo mnie nie było ale ......problemy z komputerkiem, chrzciny itp.....


ale się poprawię SORKI!!!!!!!
zobaczyłam zdjęcia waszych skarbów i jestem w szkoku!!!!!!!!!!!!!!!!!! albo mnie tak długo tu nie byłoalbo karmicie je drożdżami....jak one urosły!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ULA Pawełka nie poznaję!!!!! ale to już facet!!!!!

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

30 paź 2007, 12:54

hej Serafinko, ale sie za toba stęskniłam :ico_buziaczki_big: to nasze dzieciaczki to strasznie szybciutko rosną, ale pewnie twój Bronuś tez już spory chłopak :-D moze byś nam jakieś foteczki wkleiła :-D a jak tam po chrzcinach, wszystko się udało :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość