julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

30 paź 2007, 11:26

ja dzis meza godzine wczesniej do pracy wyslalam bo mi sie zdawalo ze budzik mu dzwoni a on poslusznie wstalk zjedl sniadanie wzial prysznic i dopiero patrzy na zegarek a tu 6 a nie 7 hahahahahahahha

Awatar użytkownika
felicity001
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 988
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:25

30 paź 2007, 11:53

hello!
Moja mala sie niestety nie przestawila na nowy czas i robi mi pobudke o 7:30 :-D
U nas nic nowego....Moze poza tym, ze powiedzialam w pracy moim team leaderom,ze spodziewam sie dziecka. Niestety okazuje sie,ze po swietach bozego narodzenia beda 2 zwolnienia - osob ktore pracuja na tymczasowym. U nas w labie sa 3 takie osoby (lacznie ze mna) - choc zwykle zwalniaja te, ktore najpozniej zatrudnili (ja pracuje najdluzej) - to i tak nie wiadomo....Przed swietami konczy mi sie 6-miesieczny kontrakt po ktorym mialam dostac stale. W kazdym razie stwierdzili,zebym do tego czasu nikomu nie mowila,ze jestem w ciazy...
No ale 21.12 bedzie juz 20 tyg. - wiec watpie czy nie bedzie widac :ico_haha_01:
Orientujecie sie moze, czy moga mi nie przedluzyc kontraktu dlatego,ze jestem w ciazy?

Ilonko niestety zdjeciami z urodzin oli sie nie pochwale - bo byly na meza komorce (tzn. na karcie SD) ale cos sie powalilo i nic na niej nie ma :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

30 paź 2007, 11:58

Felicity nie mogą Cie zwolnic bo jestes w ciąży, mi sie kontrakt tez konczył wcześniej, ale nie było problemu :ico_oczko:
Jasnie Pani kochana Ty to ranne ptaszysko jestes :ico_oczko: :ico_brawa_01:
mój włatca much śpi :ico_oczko: on uwielbia ta bajkę więc Jacol na niego Czesiu mówi :ico_puknij: mam w domu dwa dzieciaki :ico_olaboga: :ico_brawa_01: hihihiihihi
a moja sąsiadka juz najeb@@@@@ :ico_szoking: u nas jest 10 rano, a ona juz pobiera :ico_szoking: a taka schorowana (niby) staruszka :ico_oczko:

DELFINA
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 373
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:08

30 paź 2007, 12:08

czesc wszystkim!!!
Maya oglada ELMO wiec mam sekundke
MONIKA SUPER!!! :ico_brawa_01: za synusia!!!

Wczoraj kupilam Mayci buty w NEXT przez int, ale dziwne, bo zarejestrowalam sie itp i nie placilam karta, cos nie tak!!! Cholera, ale na maila przyslali, ze beda w srode :ico_szoking: czyli jutro :ico_szoking: zamawialyscie cos od nich??? A moze przy odbiorze sie placi???

Wczoraj Maya sie wywalila :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: rozwalila sobie dziaslo, krew sie lala, cala rozowa kurteczka stala sie w plamy czerwone :ico_placzek: , myslalam ze umre :ico_olaboga:

Wkleje zdjecie tych butow, nawet nie wiem czy sa dobre, tzn czy stabilizuja noge tam gdzie trzeba i czy sie zginaja tam gdzie trzeba, ale to nic tylko na chwile bede je zakladac albo zamiast kaloszy uzywac hi hi

[ Dodano: 2007-10-30, 11:10 ]
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

[ Dodano: 2007-10-30, 11:12 ]
JESZCZE TAKIE W BARTKU ZNALAZLAM ALE TO JUZ NA LATO, TYLE ZE NIE WIEM JAKI ROZMIAR KUPIC, ILE JEJ NOGA UROSNIE???
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

30 paź 2007, 13:14

Hej kochane :ico_haha_02:
Ja juz po :ico_kawusia: posprzatalam dziciaczki broja :ico_oczko: a ja mam chwilke :ico_oczko:
wlasnie studzi mi sie ryz do salatki (ubzdurala mi sie )
DELFINA, bardzo fajne te butki :ico_haha_01: z NEXT ale te z Bartka to chyba bez usztywnien :ico_noniewiem:
martuchafrost, o ktorej ty kobieto wstajesz?? bo ja teraz jak Alusia ma wolne to o 9 z lozka zlaze (bo Nati wstaje :ico_oczko: :ico_sorki: )
felicity001,
felicity001 pisze: W kazdym razie stwierdzili,zebym do tego czasu nikomu nie mowila,ze jestem w ciazy...

maja racje , a 20 tydz :ico_noniewiem: moze nie bedzie widac :ico_oczko: a jak cos to luzniej sie ubiezesz i tyle :ico_oczko:
felicity001 pisze:Orientujecie sie moze, czy moga mi nie przedluzyc kontraktu dlatego,ze jestem w ciazy

nie sodze zeby cos takiego bylo, takze nie martw sie mamuska :ico_haha_01:
julie_377,
julie_377 pisze:ja dzis meza godzine wczesniej do pracy
wyslalam bo mi sie zdawalo ze budzik mu dzwoni a on poslusznie wstal

ja bylam lepsza :-D swojego w sobote wyslalam do pracy :ico_smiechbig: zrobilam mu kanapki , kawke i biedak poszedl na autobus , ale sie wrocil bo sie skapnol (on w soboty nie pracuje) ale chyba wybaczyl mi te sytuacje bo bylam jeszcze w ciazy :ico_smiechbig:
Jasnie Pani :), oj ta Luska to ranny ptaszek :ico_oczko: nie da ci pospac :ico_oczko: ale z drugiej strony nie masz problemow jak Madziorka i na wszystko masz czas bo wczesnie wstajesz :ico_oczko:

A teraz jak juz wszystkie tak o Kasi to ja tez cos powiem od siebie :ico_oczko: (zeby nie bylo ze sie nie interesuje)
Mnie sie wydaje ze dziewczyna faktycznie tracila kontakt z corka ale czy przez TT watpie :ico_noniewiem: . Sami pamietacie jak to wyszlo w tym roku ze Lenka byla odwozona wieczorem do dziadkow do spania :ico_noniewiem: a Kasiula po prostu za duzo pracuje :ico_noniewiem: bo przedszkole, swietlica jeszcze kurs jezykowy :ico_olaboga: to dziewczyna nier ma czasu na nic nie mowiac o TT

[ Dodano: 2007-10-30, 12:17 ]
A co do czasu na TT to ja mam dwojke dzieciaczkow i jestem tu "sama" i jakos znajduje czas na 1 czy 2 posciki dziennie (pomijajac weekend)

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

30 paź 2007, 13:24

hej dziewczyny
Emilka_M pisze:Sami pamietacie jak to wyszlo w tym roku ze Lenka byla odwozona wieczorem do dziadkow do spania

ostatnio siostra sie pyta w zartach po czym Tomek bedzie wiedzial ze jestem jego mamą, no bo w ciagu dnia siedzi z nim i moja mama i siostra i nianka, a ja mowie bo z nim codziennie spie i usypiam go. Tez mam ten problem co Kasia ze malo czasu z Tomkiem spedzam dlatego w zyciu bym sie nie zgodzila na spanie u dziadkow.
Emilka_M pisze:Mnie sie wydaje ze dziewczyna faktycznie tracila kontakt z corka ale czy przez TT watpie

zgadzam sie z Tobą

delfina super buciki nexta, te bartki mnie nie zachwycaja jak te nexta.

Julie to fajna historyjka, widze ze zakrecona jestes jak madziorka.

[ Dodano: 2007-10-30 ]
Fela idziemy 8 listopada na bilans dwulatka to ci powiem ile wazy i mierzy. Ale mysle ze mniejszy od Konrada.

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

30 paź 2007, 13:48

Delfina te pierwsze buty przesliczne,no tk mi sie podobaja,ze szok....a Maycia jako motylek boska :ico_brawa_01: usmialam sie z tego jak wysylacie mezow do pracy :ico_haha_01: :ico_haha_01: wiecej juz nie pamietam :ico_wstydzioch: lece sie myc,bo t na popoludnie i musze korzystac,a potem kumpela wpadnie,ale dopiero kolo 17,musze posprzatac .....

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

30 paź 2007, 13:54

halo.
Jakoś sobie poradzimy,nie boję się aż tak o wyposażenie,nie jestem zbyt wymagajaca :ico_haha_01:
Oby tylko już być z M :ico_noniewiem:
Zuzia ma anginę ropną :ico_placzek: bez komentarza :ico_noniewiem:
:ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

30 paź 2007, 15:00

kochane ja tylko na chwilke bo nie mam czasu
delfinanext tak dziala ze za dwa tyg od dostarczenia przyjdzie ci rachunek do oplacenia i wtedy przez neta albo telefonicznie albo jeszcze inna droga to wszystko bedzie na statmencie ktory otrzymasz od nich.
tak wiec jak buciki beda za male to zawsze mozesz oddac,albo przez kuriera albo odwie dz do sklepu.

[ Dodano: 2007-10-30, 14:04 ]
jasnie paniz tym zlobkiem to u mnie tak mieszanie jak konrad mnie wkurzy to mysle sobie ze dobrze ze idzie :-D bo odsapne i zatesknie :ico_haha_01: no ale jednak cos takiego jest ze sie martwisz czy mu tam bedzie dobrze i czy nie bedzie czul sie zle i samotnie itp.no wiesz taka matczyna troska :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

30 paź 2007, 16:02

no ja juz salateczke zrobilam :-) Nati spi :-) ALusie znajoma zabrala do 5 :ico_brawa_01: takze sie na zakupki do Lidla wybiore z Natim :-)
zubelek, szkoda dziewczynek :ico_olaboga: No i ta angina :ico_olaboga: miejmy nadzieje ze zbytnio sie nie ucierpi :ico_olaboga:
fela, co do zlobka to dobrze myslisz bo on ciagle z toba wiec wyrosnie na "mamisynka" ale najwazniejsze jest to aby wiedziec ze nie traci sie kontaktu a tylko pomaga dziecku zlapac kontakt z rowiesnikami

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość