Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

30 paź 2007, 12:50

Mery ja lepiej, ale takie bóle jak ty masz to może być wyrostek, nie lekceważ niczego..

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

30 paź 2007, 14:46

Hej! Witajcie ponownie, u mnie znów problem z logowaniem :ico_zly: Musiałam zmienić nick :ico_nienie: ale przynajmniej się odświeżyłam :-D
STO LATEK dla Kylie :ico_buziaczki_big: !! Olivko, pamiętam twoje smsy z porodu jak dziś. Odezwij się i napisz co u was?! Jak wygląda Kylie? Jak się wam żyje w nowym mieszkanku??????
:ico_brawa_01: dla Oli za pierwsze kroczki

[ Dodano: 2007-10-30, 14:09 ]
O czytam, że "mówienie" dzieci jest na tapecie. Maciej mówi niewiele: "mama", "tata", "baba", "dziadzia", "ne". No i robi "wrrrrrr", efekt ocieplania bloku i ciągłego wiercenia w ścianach :ico_haha_01: , naśladuje też jazdę samochodem, jak się nim bawi.

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

30 paź 2007, 15:32

My już po wizycie u lekarza, wszystko oki obędzie się bez antybiotyku, tylko syropki :-D

Chloe super zmiana wizerunku :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

30 paź 2007, 16:29

Heloł :-D . Wczoraj się wpieniłam, że mi tego posta zżarło i mi się pisać odechciało :ico_noniewiem:

A teraz też jestem zła, bo Hubi popołudniu spał niecałą godzinę i mi du*ę o wszystko zawraca. Ooooooooooo musż ekończyć, bo znowu szaleje :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

30 paź 2007, 16:50

Jola grunt, że żyjesz :-P i meldujesz nam ;-)

my wróciłyśmy ze wsi ;-) zakupki dokończone - ostatnie (kocyk dla Różyczki, pajac do spania dla Lili, dla mnie ręcznik do szpitala + kosmetyki) oczywiście moje koszule, szlafrok, kapcie, kosmetyki, myjka, ręcznik, gumka do włosów, skarpetki i inne są niebieskie - jak z Lilą - kosmetyczka też :-p durna jestem wiem, ale taka jestem :-/

ale się zmęczyłam... ładnej czapeczki szukałam dla Lilci, jedna fajna była - ale za duża :ico_zly: idę na allegro... :ico_puknij:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

30 paź 2007, 20:24

No Maritko widzę szykowanie pełną parą :ico_brawa_01: ale fajnie już nie mogę się doczekać, na świeta będziesz miec już dwie córy w domu :-D

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

30 paź 2007, 22:04

Buziaczek dla Kylie z okazji roczku :ico_tort:
i wszystkie zaległe też :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
właśnie przez własną głupotę gości sobie zaprosiłam do domu, a ja ledwo co wyrabiam z Jaśkiem :ico_szoking: normalnie ostatnio mi Mały chyba jakieś prochy podjada jest tak nakręcony, że szok wczoraj zrobił sobie 1 drzemkę i przez pół dnia wył, normalnie miałam ochotę się powiesić :ico_puknij:
dzisiaj nauczona doświadczeniem o 8.30 zabrałam Go na spacer, żeby się zmęczył i na szczęście poskutkowała o i ledwo co zdążyłam mleko zrobić bo padł jak kawka
ostatnio opitoliłam Jaśka ścianałam go nożyczkami, ale z tyłu mi się nie chciał da opitolic to jak się wkurzyłam i przejechałam go maszynką i teraz wygląda tak:
Obrazek
co do umiejętności to Jaś rewelacyjnie pluje mnie się to nie podoba, ale Jaś ma przednią zabawę, pokazuje jakie ma kłopoty, i różne inne rzeczy :ico_oczko:
normalnie padam na twarz
Marittka ale fajnie za chwilkę rozwiązanie, wszystko kupione wow coś mi tu ochotę robisz na moją Lenkę :ico_olaboga:
sorki, że ja jak przeciąg ale ostatnio nie wyrabiam
buziaki dla wszystkich

[ Dodano: 2007-10-30, 21:08 ]
teraz dojrzałam Chloe ale Maciuś ślicznie wygląda :ico_brawa_01:
a na tej fotce Jaś pokazuje jakie ma kłopoty
i jeszcze super robi cacy, daje buzi i ukocha i jak widzi wrony to woła ny ny i od tego nazywamy go nynek :-D

Awatar użytkownika
nella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 410
Rejestracja: 30 lip 2007, 10:54

30 paź 2007, 22:57

No co wy :-D ..... ale miałam do nadrobienia :ico_szoking:

Zacznę od początku (mam notatki :ico_oczko: ) :-D

Reeni, już 4 kilo mniej :-D Ta dieta to kopenhaska. Duży reżim i wiele osób odpada ale efekty są. Wrzuć w necie kopenhaska to wyskoczy Ci menu Warto :ico_oczko:

Marittko,jak masz fajnie :-D Nie zapomnę przygotowań do szpitala, prasowania tych maleńkich ciuszków .... eh...na samo wspomnienie łezka mi się w oku kręci a Ty zobaczysz Różyczkę już za 40 dni - szok :ico_szoking:

Brawa dla Oleńki za pierwsze kroczki :ico_brawa_01:

Agatko, bardzo obrazowo się pochwaliłaś Dawidkiem :ico_oczko: Buziaczki dla niego za takie zdolności :-)

Też się pochwalę a co :-D Maks mówi mama, tata,baba na wrony koko,idealnie mu wychodzi -nieeee :ico_oczko: , mówi też daj , pokazuje jak głowa boli, pokazuje jak mnie kocha i mówi jak robi krówka muuu, piesek hau hau i kotek. Myślę, że jeszcze o wielu zdolnościach zapomniałam :ico_oczko:

Chloe, zdjęcia Macieja śliczne :-D

Masz jeszcze jakieś ukryte talenty Riterko oprócz fryzjerskiego ? :ico_oczko:

Oczywiście przyłączam się do życzeń dla małej Kylie - pamiętam jej mamusię jeszcze z kafe. Ciekawe co u niej ze zdrowiem ?

Wszystkiego naj maleńka z okazji skończenia roczku :ico_urodzinki:

:ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:

Mam nadzieję,że nikogo nie pominęłam jeśli tak to :ico_sorki: i mam nadzieję,że mi nie zeżre posta jak ostatnio :ico_nienie:

[ Dodano: 2007-10-30, 22:20 ]
Riterko zapomniałam podziękować za umieszczenie zdjęć na blogu :-D

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

30 paź 2007, 23:22

ufff usiadła w końcu

Riterko Jaś w nowej fryz jest super, taki fajny chłopak

Nellu no prosze 4 kg :ico_brawa_01:

A ja spadam chyba poleżeć....

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

31 paź 2007, 07:18

Cześć
Fajnie, że podoba się wam mój nowy wizerunek :-)
riterko, ja lubię takich opitolonych chłopców :ico_haha_01: Mam takiego w łóżku :ico_oczko: a Jasiek świetny facet
maritta, torbę już spakowałaś?? Małe, płaczące i budzi się w nocy :ico_noniewiem:
Miłego dnia, ja już zgłodniałam. Śniadanko, kawka i do pracy trza iść :ico_brawa_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość