Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

25 wrz 2007, 22:03

I ja się cieszę ale nie przestaję się modlić...będzie dobrze!

[ Dodano: 2007-10-14, 11:20 ]
O rany tyle czasu i żadnych nowych wieści????Co tam u Stasia?Ja wciąż się modlę za Ciebie kochany,s każda modlitwą o zdrówko moich córeczek proszę i o Twoje ...

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

23 paź 2007, 16:49

dziewczyny wiecie moze co u Stasia?

lilo

24 paź 2007, 19:36

gosia888 wklejam ostatnie wiadomości jakie przekazywała jedna z dziewczyn która się kontaktuje z Izą:
stas walsnie zaczyna radioterapie planowo ma trwac okolo 3 tygodni,ogolnie jest niezle ale ciagle bezsilnosc i niepewnosc...narazie bez operacji wiec to juz sukces:)nic wieecej nie wiem,tyle iza mi napisala wczoraj ma sie odezwac w trakcie radioterapii to dam znac...ma chwile zwatpienia i d;atego tak rzadko odzywa sie

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

25 paź 2007, 16:22

lilo, dzieki za info i oczywiscie zyczymy Stasiowi zdrowia jak nikomu bardziej na swiecie ,a i Izy brak wizyt jest jak najbardziej usprawiedliwione ,takze niech sie nie martwi ,jeszcze bedzie miala czas na tt :-)

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

25 paź 2007, 16:26

dzieki lilo za informacje.
Stasiu dużo zdrówka dla Ciebie :ico_buziaczki_big: Trzymaj sie mały skarbie, wiem że szybko przepedzisz tą chorobe.

kicia
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 23 paź 2007, 22:28

25 paź 2007, 22:28

napiszcie prosze co jest Stasiowi? mam nadzieje ze bedzie dobrze!!!! trzeba miec nadzieje!!! wiem jak to jest miec chore dziecko...i jak to jest gdy sie walczy z okropna choroba!!!!! ( moj syn urodzil sie z wada genetyczna i od urodzenia walczylismy o jego zycie a gdy juz mialo byc dobrze.....stalo sie najgorsze.....Bialaczka!!!! )trzymam kciuki i czekam na wiesci!!!! :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-10-25, 23:14 ]
aha! mialam kontakt z kardiologia, hematologia, karmieniem przez sonde, powracajacymi katarami a takze choroba genatyczna albo wada genetyczna jak kto woli bo dla mnie to nie choroba, chromosomem 21!!!!!opowiedzcie cos o sobie!!!!

[ Dodano: 2007-10-25, 23:16 ]
aha zapomnialam jeszcze dodac ze byla jeszcze rehabilitacja Voytą! jak cos to chetnie pomoge!

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

26 paź 2007, 11:57

Stasieńku życzę ci szybciutkiego powrotu do zdrówka nadal ściskam kciuki i bardzo wierzę że będzie dobrze!!!!

kicia, przykro mi bardzo nie wiem co naisac :(

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

29 paź 2007, 15:33

kicia pisze:napiszcie prosze co jest Stasiowi?

Stasio choruje na neuroblastome

kicia
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 23 paź 2007, 22:28

30 paź 2007, 15:08

kurcze ile tych chorobsków jest na świecie- masakra!!! i dlaczego niewinne dzieci muszą tak cierpieć!! :ico_placzek: nie ma sprawiedliwości na tym świecie! mozecie mi wytlumaczyc na czym polega choroba Stasia? moge sie jedynie domyślać a nie chce zyc w błędzie!!!! czy mozna mu jakos pomoc?

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

30 paź 2007, 17:12

kicia, tak w telegraficznym skrocie

Nerwiak płodowy (łac. neuroblastoma, ang. neuroblastoma) - guz neuroendokrynny, złośliwy nowotwór wywodzący się z komórek cewy nerwowej (neuroblastów), może się rozwinąć w każdej części pnia współczulnego oraz w rdzeniu nadnerczy. Jest najczęstszym nowotworem u dzieci poniżej 1 roku życia. Blisko 50% przypadków neuroblastoma występuje u dzieci poniżej 2 roku życia.[


zrodlo http://pl.wikipedia.org/wiki/Nerwiak_p%C5%82odowy

duzo wiadomosci o Stasiu bylo jeszcze na starym forum tt,dla nas wiadomosc o chorobie Stasia spadla jak grom z jasnego nieba ,juz wogole nie wspomne o jego rodzicach czy rodzinie ....Stasiu chlopczyk ma troche ponad 3 latka a z choroba walczy od pazdziernika zeszlego roku ...... tzn w tym czasie poszedl juz do szpitala i dopiero tam byla zdignozowana choroba ,ale objawy mial juz wczesniej i nic juz nie bede mowic o postawach lekarzy w przychodni.........jego mama byla na naszym forum i zreszta nadal jest ,ale wiadomo ,ze teraz czas spedza miedzy domem a szpitalem ........Iza mama Stasia doskonale wie ze jak tylko bedzie cokolwiek z naszej mocy aby pomoc jej synkowi to na pewno da nam znac ,tak tez bylo ze zbiorka krwi ,.czy byla prosba o spotkanie z jedym z lekarzem poprzez jedna z forumianek tt ...... wiem ze byly osoby co pisaly do niej na gg........

to tak w bardzo okrojonym skrocie o Stasiu i jego chorobie .....

Wróć do „Zdrowie dziecka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość