Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

30 paź 2007, 18:29

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

DELFINA
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 373
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:08

30 paź 2007, 18:31

BEATKO STO caluskow dla nowego dzieciatka, KONIECZNIE wklej zdjecie jak tylko czas Ci pozwoli, trzymaj sie kochna, ale Ci dobrze :ico_haha_01: ja tez chce dzidzie, taka malutka :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

30 paź 2007, 18:34

no dziwwczyny ja juz po zakupkach :ico_haha_02:
gosiu Nathanek jest chyba super grzeczny co
Czy taki grzeczny to nie wiem :ico_noniewiem: ale jeszcze siedzi w wozku sklepowym :-D a z Ala sie bardzo ciezko zakupy robi :ico_szoking: wszystko chce brac i po calym sklepie biega :ico_olaboga: a jak jej nie pozwalam to krzyczy i placze :ico_zly: nie mam do niej sil jesli o to chodzi :ico_olaboga: ogladam super nianie probuje stosowac jej metody ale nie pomagaja (albo ja cos zle robie :ico_placzek: )
Beatka78, super ze do nas zajrzalas :ico_sorki: :ico_brawa_01: :ico_sorki: jak Marcelek bez problemow?? Wklej jakies nowe fotki :ico_sorki:
A co do zazdrosci rodzenstwa to wiem cos o tym :ico_oczko: ale szybko minie :ico_haha_02: teraz to ja musze strasznie uwazac bo ALusia probuje Natiego prowadzac za raczke a ona tez ma problemy z koordynacja ruchowa wiec ciagle podgladam czy sobie krzywdy nie zrobia :ico_olaboga:
Maggie fajnie ze do nas zawitalas :ico_brawa_01: jak po przeprowadzce?? podoba ci sie?? Jak Antos w nowym miejscu sie zaaklimatyzowal?
Nic ja zmykam bo Nati mialczy :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

30 paź 2007, 18:37

zdjecia wkejone

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

30 paź 2007, 18:44

Beatka78, teraz dopiero zauwazylam fotki :ico_wstydzioch:
Marcelek jest boski :ico_brawa_01: a Oscarek super opiekunczy braciszek a tatus jaki dumny :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

30 paź 2007, 18:53

zubelek jednak nie poszlam juz na miasto hihi odechcialo mi sie.. jutro tez jest dzien . i kumpele tez beda hehe
zubelek z tt nie da sie nudzic... hihi

takze siedzie sobie w sypialni na lozku. leos gadal ze mna a teraz zasnal.. w domu juz ciemno buro bleeee czekamy na tatusia hihi
jeszzce godzina

[ Dodano: 2007-10-30, 17:59 ]
beatko sliczny synus!!!! ale masz wspanialych mezczyzn hihi
co do szwow :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: mam nadzieje ze jednak nie trzeba bedzie szyc jeszzce raz

Beatka78 pisze:martuchafrost bardzo ci dziekuje za przemile smski i informowanie dziewczyn na TT , szkoda ze nie mieszkasz w Londynie bo fajna babeczka jestes

ja mieszkam w londynie i tez jestem fajna hehehehehehehe hihihihihhi :-D :-D :-D

ale marta fajniejsza.. to fakt :ico_oczko: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

30 paź 2007, 19:11

madziorka ty to tez jestes fajna na maksa masz szalone pomysly i zawsze dobry humor przynajmniej na TT , i nie tak daleko odemnie mieszkasz. :-)
Jak kupie sobie auto i bede w tym slynnym shoping center to napewno wpadne na sekundke a co. :-D

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

30 paź 2007, 19:58

no wiesz wesola jestem hihi ale nie zawsze taka nawrana itdhihi
generalnie w towrzystwie jestem szczesliwa
lubie jak cos sie kreci hihi
na tt nie da sie smucic jak takie fajne towarzycho

beatko przypomnij.. gdzie ty mieszkasz w londynie?
a przyjedz szybko hihi jak marcelek troszke podrosnie. tzn za ok 1-2 tyg hihi
polazimy po shoppingach.. itd

dziewczyny ktora jeszzce nie ma,. podaje fajny pomysl na prezent dla dziadkow.. i nas samych
kalendarz ze zdjeciami.. http://www.allegro.pl/item261655041_kal ... ieciaczkow hihi
my zamawiamy dla dziadkow hihi

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

30 paź 2007, 20:30

Delfina Antoś ma się dobrze, choć ostatnio coś mi jesc nie chciał...ale dzisiaj juz jest dobrze, pokazuje ze go w buzce boli, myślałam ze to gardło, ale już je dobrze, ładnie łyka, więc to najpewniej ząbki kolejne.
Emilka ano perzeprowadziliśmy się i jest OK, tu więcej się dzieje, chodzę sobie na zajęcia z Antkiem ,mamy tu już nawet znajomych z synkem w wieku Antosia, także jest :one:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

30 paź 2007, 20:59

Beatko Marcelek boski :ico_brawa_01:
Madziorka wcal ni jestem fajniejsza :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie:
aha: nie moge otworzyc tej strony :ico_olaboga:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość