małolata
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 852
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:36

19 mar 2007, 21:08

Wróciłam! :-D Meble już zamówione, teraz tylko je przywieźć muszą :ico_brawa_01: A ten wózeczek to prawdziwe marzenie! Szkoda tylko, że 4000zł :ico_szoking:

A ja miałam dzisiaj na obiadek zupkę pomidorową z ryżem, a na drugie danie boczniaki w panierce! :ico_brawa_01:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

19 mar 2007, 21:24

ale pyszności sobie zajadałyście
a ja na stołóweczce też dziś całkiem nieźle sobie podjadłam (choć z utęsknieniem czekam na ich pyszne gołąbki) dziś był barszczyk czerwony z jajeczkie i ziemniaczkami, a na drugie zrazik w sosiku grzybowym z ziemniaczkami lub kaszką i surówka

wiecie jakis dziwny ten dzień dzisiaj i padam wprost z nóg
jutro mam rundkę po urzędach, więc zajrzę do was pewnie dopiero wieczorkiem
miłego dzionka i słodkich snów dzisiaj

P.S.
martuchafrost - zlokalizowana na odliczaniu od 120 dni

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

19 mar 2007, 21:40

UFF jeden dzień a ile czytania..... Dopiero teraz skończyłam czyli 20 minut od zalogowania. Co ja bym wieczorem czytała jak bym was nie miała...??? :-D :-D
U mnie jakiś męczący dzień, jestem ap kompletny...
Zakupy odkładam na później i mam nadzieję że z nimi zdążę przed Natalią...
Aktualnie oglądam łóżeczka i mam dylemat turystyczne z kojcem czy tardycyjne drewniane...???
Wózek już zamówiony odbiór na począteczku lipca....

basik334
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 974
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:15

19 mar 2007, 21:49

to ja ponownie. Dziewczyny pomóżcie mi, bo zaraz oszaleję . Kilka razy dziennie przy wchodzeniu na forum widzę tekst:


Twoje konto przekroczyło maksymalną ilość nieprzeczytanych postów: 1000 Zostały usunięte informacje o nieczytanych postach z wyjątkiem postów napisanych przez ostatnie: 3 dni
Ilość usuniętych nieczytanych postów: 338

Codziennie oznaczam wszystkie fora jako przeczytane i nie pomaga. Wkurza mnie ten komunikat - jak się go pozbyć?? :ico_szoking:

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

19 mar 2007, 21:52

basik ja też się wkurzam ale nie mam pomysłu cio z tym zrobić...Olewam to po prostu i klikam nowe forum i już albo odśwież... :-D

basik334
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 974
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:15

19 mar 2007, 22:00

A to widzę że nie jestem sama... Ze mnie jest drewno komputerowe i myślałam, że coś robię nie tak. Ale tym razem system jest nieszczelny.

Pozdrawiam Was Kochane, myślę o wieczornych już rytuałach (mycie, kolacja itd...) Dobrej nocki!

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

19 mar 2007, 22:09

Czesc dziewczyny :ico_haha_02: ale widze nikogo nie ma .Jak widze dobrze minal nam kolejny dzionek :ico_brawa_01: i aby tak do przodu :ico_ciezarowka: Bardzo fajnie dzis sie z Wami dyskutowalo i jak nikogo nie ma to zycze Wam milej nocki i do jutra.
A basiu 334 ja tez tak mam.Nie przejmuje sie tym i wchodze dalej.Nie denerwuj sie :ico_nienie: to szkodzi dzidzi :ico_ciezarowka:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

19 mar 2007, 23:12

napisałam się a on mnie wyrzucił do logowania i wszystko diabli wzięli :ico_zly:

no teraz to w skrócie
też mam to samo z nieprzeczytanymi i się nieźle nawkurzałam, a teraz robię to automatycznie

abegano masz 3 opcje:
kołyska (jeśli chcecie z dzidzią w 1 pokoju)
łóżeczko turystyczne (dla często wyjeżdżających lub mających domek lub piętrowe mieszkanko lub po dokupieniu dodatkowego sztywnego materacyka pełniące rolę "drewniaka" za to z możliwością wyjścia dla starszaka)
drewniane łóżeczko np. 140x70 rozwojowe
niestety sama musisz podjąć decyzję

dobrej nocki drogie mamusie i do jutra, piszcie dużo cobym wieczorkiem miała co czytac :ico_brawa_01:

sandra16
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 212
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:14

20 mar 2007, 08:38

cześć dziewczyny,przeglądałam forum i zauważyłam że się pytacie dlaczego niekturych z nas nie ma na forum, to wcale nie znaczy że nie śledzimy wszystkiego na bierząco.Chciałam wstawić sobie suwaczek ale coś nie wychodzi.Jutro ide na badania, musze zrobić krew, mocz itp. a za tydzień mam wizyte u ginekologa.Chyba zrobie płatne USG bo chciałabym znowu zobaczyć swego synusia (w 26 tyg)ostatnie miałam robione w 18tyg. więc troche czasu mineło

[ Dodano: 2007-03-20 ]
nigdy nie moge trafić żeby akurat był ktoś na forum, dlatego mnie nie widać.

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

20 mar 2007, 09:07

wszystkim śpioszkom pobudka, a tym nie spiącym dzień dobry

sandra czasem też ktoś śledzi tak jak ty z ukrycia, więc pisz a napewno za niedługo ktoś się odezwie
czy chcesz się pobawić z nami w średnią naszego temaciku, jeśli tak to wpisz swoje wiosenki, a ja potem zaktualizuje i przelicze

no lecę w trasę urzędową, do napisania wieczorkiem :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: maximllCeap i 1 gość