Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

30 paź 2007, 20:38

przykre..bardzo przykre Aguś, nie przejmuj się.. nawet nie wiem co doradzić
U nas po tych plotach K. powiedział, ze siostry więcej na próg nie pusci :ico_noniewiem:

Tu Wanesska wita świat :))
Wasze dzieci tez tak się uśmiechają po przebusdzeniu?

[ Dodano: 2007-10-30, 19:38 ]
a filmik zapomniaa dołączyć :ico_puknij:
<object width="425" height="350"> <param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/HWTlb-WqA64"> </param> <embed src="http://www.youtube.com/v/HWTlb-WqA64" type="application/x-shockwave-flash" width="425" height="350"> </embed> </object>

[ Dodano: 2007-10-30, 19:39 ]
http://www.youtube.com/v/HWTlb-WqA64"> </param> <embed src="http://www.youtube.com/v/HWTlb-WqA64" type="application/x-shockwave-flash" width="425" height="350"> </embed> </object>

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

30 paź 2007, 20:40

Frydza pisze:a tak mi doradzla co i jak z dzidzia a za plecami mowi ze jestem okropna matka i krzywdze dziecko
nie rozumiem Frydza nie znam cie osobiscie tylko z TT i nigdy bym nie powiedziala ze jestes zla matka boze co za idiotka ta twoja bratowa nie przejmuj sie nia to je wg niej to w ogole chyba najgorsza bo Marcinka karmilam 4dni nie rozumiem takich ludzi Aga nawet nie przejmuj sie olej ja :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-10-30, 19:41 ]
Alinko nie mozna strony wyswietlic

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

30 paź 2007, 21:07

http://pl.youtube.com/watch?v=HWTlb-WqA64
a teraz?

Aguś nie przejmuj się! przeciez wiadomo, ze jesteś wspaniałą matką!! Niech sobie gada, bo przeiez mądrzy ludzie w te bzdety nie uwoerzą ;))

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

30 paź 2007, 21:07

dziewczyny wlasnie zaczelam sie interesowac dokarmianiem
zdalam sobie sprawe e musze je rozpoczac miedzy 11 list-11 grudnia.
bede robic to wg tabelki ktora juz tu ktoras podawala http://www.nutricia.com.pl/images/dokum ... iersia.pdf
czyli zaczne od zupek.. kurcze ale fajnie
dopiero teraz jak widze to konkretnie to juz jestem spokojnijesza
bede podwac zupke lyzeczka
wy tez tak robicie ?
aha i nic nie napisali o jabluszku a kazda z was chyba od tego zaczynala wiec nie kumam. hmmmmm

no dobra zmykam
wlasnie gadalam z mama na skypie
babcia nie moze sie doczekac az zacznie gotowac zupki dla wnuczka

aha wy gotujecie zupki same czy gotowe dajecie?

jakie sa lepsze?
ja bym chciala sama.. taka swieza.. hihi
no nie wiem hmmmm

ide do adasia papa

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

30 paź 2007, 21:12

Juli fotki super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A Ty na jesień piekniejesz ;)

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

30 paź 2007, 21:16

frydza strasznie mi przykro.. ale jedza!!!!!!!!1 nie dziwie ci sie ze nie chcesz z nia utrzymywac przyjacielksich kontaktow.. sama bym ja olala.. na maxa.. tez nie znosze falszu i obludy i ciezko jest cos takiego wybaczyc i zapomniec... bo to siedzi w srodku i podle sie zachowala ...
nie przejmuj sie kochana... i nie bierz sibie do serca jej bredni...
dobrze ze juz wiesz jaka jest naprawde i dfluzej ci oczu nie mydli
ja spotkalam sie z hipokryzja wiele razy
i wierz mi nie potrafie z takimi ludzmi zyc i juz
bo ja zawsze kawe ma lawe wystawiam
nawet jak to sie nie podoba
ale szczera jestem i tego wymagam od innych hihihihi
frydza zobaczysz ze jutro poczujesz sie lepiej...
ja zawsze po nocy rano wstaje w lepszym homorze

aniu no wlansie upewnilam sie ze jedst tak jak pisalam od 5 tego miesiaca czyli jak sknczy 4. moja mama to potwierdzila hehe

alinko super waneska... ale fajnie jak uda nam sie spotkac w styczniu hihi w stolicy..

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

30 paź 2007, 21:48

Alinko, Waneska jest rozbrajająca :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

30 paź 2007, 21:52

Madziorka ja tez niedawno zaczelam podawac,jak Oliverek skonczyl 4 miesiace,to 18 mu podalam jabluszko,bo ponoc najmniej uczula ....tutaj jest hipp ..,,first tastes,, takie male sloiczki z jabluszkiem i marchewka z kukurudza....na poczatek zalecaja jedna lyzeczke.pytalam sie hv i powiedziala,zeby po lyzeczce dawac i obserwowac i powoli zwiekszac i ja tak robie i jest ok :ico_brawa_01: i ja tak powoli mu daje...mozna tez ten kleik ryzowy ,no i zupki oczywiscie.ja na razie mam w sloiczku marchewke i ziemniaka to dam za 2 dni,bo jeszcze to jabluszko mu dam ...ale dobrze nam idzie,daje mu na lyzeczce i jest ok...kaszke tez daje na lyzeczce,to i piciu tak podam ....teraz spi...
Frydza to ja jestem zla mama,bo oliverek spi i go dzis chyba nie wykapie... :ico_haha_01: sorka,za glupi zarcik,ale smieszy mnie Twoja bratowa.zachowala sie po chamsku.no szkoda slow.wiem jak ja lubilas.ty, bardziej mi przykro.

[ Dodano: 2007-10-30, 20:53 ]
Alinko synowka mi sie udala,obiecuje byc najlepsza tesciowka i traktowac ja jak wlasna :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
acia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:06

30 paź 2007, 22:15

Madziorka możemy założyć klub "miseczek A" :-D , pisałaś że nie wiesz jak dietę urozmaicać i że Leoś jeszcze 4 miesięcy nie ma a moja Julia jutro 5 skończy :-D . Ten schemat co masz jest bardzo pomocny. Najpierw podawaj pojedyncze składniki a póżniej mieszane(np jabłko z czymś tam) to łatwiej wyłapiesz alergen gdyby małego uczuliło

Juli sama się zastanawiam jak to możliwe ,że o tych malinach nie pomyślałam, mam w lodówce jeszcze dwa słoiczki - misiek się ucieszy :ico_szoking:

Frydza jesteś najlepszą mamą na świecie a tej twojej bratowej tohormony ciążowe w mózgu namieszały.Zgadzam się z Madziorką , aj też nie lubię takiego zakłamania.Trzymaj się słonko

Alinko śliczny filmik :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Juli , Kamila zdjęcia rewelacyjne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wtrącę się w dyskusję o niekapkach , wg mnie nie ma lepszego wynalazku tylko są dla starszych dzieci a ni dla takich jak nasze.Lekarze je polecają żeby nie dawać butli przy karmieniu piersią żeby maluszek nie stracił odruchu ssania , ale podawanie herbatki czy soczku ze zwykłego kubka to bzdura bo takie mało dziecko zachłyśnie się.
Nie wiem próbujcie same.Jaa jestem za niekapkiem.
Szukam czegoś na necie o mięsie bo w 6 m-cu (czyli jak dziecko skończy 5 ) wprowadza się mięso.Teraz Jula będzie miała obiadek jak się należy :-D

Madziorka deserki owocowe kupuję , sama gotuję tylko jabłko a zupki gotuję w takim małym garnuszku na dwa dni.

Zmykam pod prysznic i spać bo ta zmiana czasu i mi dała się we znaki.

Dobranoc.

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

30 paź 2007, 22:19

hej, cóż nie dam rady przeczytać...Tylko weszłam na chwile,zaraz lece pod prysznic, mój A jeszcze nie wrócił,chce za wszelką cene uruchomić dziś to ogrzewanie, nawet Tomek dziś nie miał kąpieli...Ale za to ja sporo zrobiłam, wysprzątałam domek,pranie zrobiłam, trochę poćwiczyłam, na rowerze pokeździłam :ico_brawa_01:
Tomka położyłam o 19:50 do łóżeczka puściłam mu karuzelke to gadał i gadał, nawet jak się skończyło...i tym gadaniem się uśpił...chce obejrzeć "twarzą w twarzę dobranoc...

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość