Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

30 paź 2007, 10:51

Dzień dobry wszystkim. Kasiu komoda niczego sobie i cena przyzwoita. Gratuluję awansiku na 8 miesiąc!
Marcia, szkoda straszna, że tak się dzieje :ico_noniewiem: z samego faktu, że sie ciągle trzeba zastanawiać czy jest wszystko ok-najważniejsze oczywiście, że dzidzia zdrowa, ale smutno, że kawałek radochy ustępuje lataniu z ciśnieniomierzem :ico_olaboga:
Ja od 8 pracuję troszkę, Kuba jeszcze śpi...pies też :ico_oczko: licytuję ogrodniczki sztruksowe na allegro-zobaczymy, może będę miała spodenki na ten kawałeczek zimy :ico_noniewiem: trzy lata temu Kuba kupił mi bawełniany płaszczyk-taki w stylu wojskowym, ale okazał się nieco za duży i często wisiał w szafie, bo ja lubię dopasowane ciuszki, teraz się dobrze składa, bo na brzuszek jest odpowiedni... :-D a nie da się ukryć, że z dnia na dzień jest coraz zimniej brrr

[ Dodano: 2007-10-30, 10:17 ]
Moje brzucho z wczorajszego wieczoru

Obrazek

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

30 paź 2007, 12:35

Czesc dziewczynki ja juz tez po kawusi moja Julka wstaje ostatnio bardzo wczesnie bo przed 7 wiec o 7-30 jest juz w przedszkolu a ja robie sobie zakupy.Teraz tyle latania z tym swietem zmarlych dzisiaj bylam juz postoic z mama grob od taty , no i wreszcie kupilam znicze wszystko zawsze odkladam na ostatni dzien.Kawusie wypilam u sasiadki a teraz uciekam przygotowac cos na obiad ,na podwieczorek usmaze racuchy z jablkami bo straszna ochota mnie naszla.Czuje sie nawet nawet ,ciesze sie bo nogi mnie przestaly bolec wydaje mi sie ze to przez zylaki bo wlasnie zauwazylam ze niestetty takie male mi sie robia to wszystko chyba przez te stanie za kasa w pracy codziennie 8 godzin jak nie wiecej nawet krzesla tam nie mam. :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

30 paź 2007, 15:49

Hej kochane :-)
Ja dopiero o tej porze bo była u mnie psiapsiółka na pogaduchach i sie zasiedziałyśmy :ico_brawa_01:
Przyniosła mi też ciśnieniomierz żebym n ie musiała latać po przychodniach :-)

Marcia kochana uważaj na siebie,kurczę wiecznie jakieś nerwy mamy :ico_olaboga:
Kasiu komoda śliczna i cena też super,naprawdę warto :one:

Moja kumpela urodziła w 36 tyg i mały też miał już 3 kg,na szczęście wszystko było super i na drugi dzień byli już w domku :ico_brawa_01: Kiedyś Wam o tym pisałam :-)

Fintifluszka brzunio świetny,ale nam rosną te brzuszki hehe :ico_brawa_01: :ico_szoking: Ja w porównaniu do twojego mam strasznie nisko brzuszek :ico_noniewiem:

Teraz uciekam bo mąż wraca,a o z obiadem jestem do tyłu hihi

Do wieczorka
:607:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

30 paź 2007, 17:11

Byłam na zakupach, w końcu kupiłam mamie prezent na urodziny-zamówiłam w czwartek sweter na allegro, ale dziady chyba dopiero wczoraj wysłali :ico_zly: i pewnie do jutra nie dojdzie, dlatego kupiłam drugi prezent, żeby nie było problemu... dla siebie wygrałam ogrodniczki, ale teraz te dni wolne, więc pewnie w przyszłym tygodniu dopiero przyjdą :ico_noniewiem:
monia-może to od płci zależy :ico_oczko: ja mam okrąglutką piłeczkę, na dole tak się śmiesznie równiutko zaczyna -nagle wyrasta równiutki balonik :ico_haha_01: a piersi mam jak dwa dodatkowe brzuchy :-/ straszne to... nie mogę na siebie stanika dla ciężarnych dostać, w piątek przy okazji dzidziusiowych zakupów czegoś poszukam :ico_noniewiem:
dzisiaj jakoś tak tu puściutko... gdzieście się wszystkie podziały :569:

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

30 paź 2007, 17:53

Hej.
Zajrzałam poczytac Wasze posty a tu zaledwie kilka. Pusteczki dzisiaj. :-)
Fintifluszka, ładny brzuszek, wszystkie zaczynamy juz miec pokaźne :ico_oczko: W koncu to juz 3 trymestr :-)

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

30 paź 2007, 18:57

no no naprawde nie ma co czytac cos strajkujemy.Ja wrocilam dopiero teraz z Julka bylam u kolezanki to znaczy Julka tam poszla po przedszkolu a ja poszlam ja odebrac no i wrocilysmy dopiero teraz. Czuje sie swietnie i mam nadzieje ze wy tez. Bardzo bym chciala zeby juz styczen sie zaczol zeby juz odliczac powoli te dni bo strasznie mi sie to ciagnie.

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

30 paź 2007, 19:35

plecy mnie strasznie bolą na dole po prawej stronie :ico_placzek:

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

30 paź 2007, 20:03

Hej,

Fintifluszka, fajny brzusio! :ico_brawa_01: Masz racje, ze ksztalt zalezy od plci dzidziusia! :ico_oczko:

Ja bylam na zakupach! Kupilam nastepne ciuszki dla Malego......... pomalu jakos skompletuje! A poza tym kupilam sobie buty na zime, mialam juz upatrzone tylko czekalam az jakas kasa przyplynie :ico_oczko:

Jutro jedziemy do Tesciowej do Przemysla, ciesze sie, ale jak sobie pomysle o prawie 4 godzinach w pociagu, to troche mi sie odechciewa.... moze jakos przezyje! :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

30 paź 2007, 20:52

Hej Babeczki!!!!
U nas praca wre na całego...ale nie martwcie się Kochane...wszyscy mnie wyręczają jak mogą :-D tak więc nie robię dużo, prawie już wszystko pomalowane :ico_brawa_01: W poniedziałek mamy załatwiony transport do nowej chatki. Jutro mają nam tam podłączyć neta i kablówkę, więc nie wiem czy mi tu odetną...będę ich urabiać żeby mi zostawili do poniedziałku :-D Oczywiście, że będą fotki z nowego domku:)
Marcia pilnuj się Misiu i nie przemęczaj, lepiej żebyś na razie do szpitala nie jechała.
Kobietki macie śliczne brzuszki. Wszystki się ładnie trzymamy :ico_brawa_01: oby tak dalej :-D
Ja szaleństwo zakupów zacznę niebawem. Na razie kupuję ciuszki na szmatkach i mam juz caaałąąą wielką torbę fajnych rzeczy. W sumie tych 56 to też mam malutko, bo coś czuję,że nasz Synek będzie słonikiem :ico_oczko: Sobie dziś znalazłam bardzo fajne spodnie, wygląda na to że poprzednia właścicielka miała je na sobie może kilka razy. Czarne, trochę jak bojówki, z H&M :-D
Gosia jak bedziesz w Kielcach czekam na spotkanie :-D :-D
Kończę na razie. pa!

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

30 paź 2007, 21:16

Gosia miłego pobytu w Przemyślu, odpocznij za wszystkie dni. Fajnie ze szefowie postąpili w ten sposób. Nie ma to jak poczuć się docenionym pracownikiem.

Goonia, czekamy na fotki nowego mieszkanka. Ja tez musze sprawić sobie jakies z dwie pary spodni bo juz przestaje się miescić w swoje,
do tej pory jeszcze jakoś wchodziłam. :-)

mariola, to super ze humor Ci sie poprawił i lepiej sie czujesz :-)

Patryk własnie zasnął, dzisiaj na maksa był niedobry :ico_zly: A moze po prostu ja mniej cierpliwa? :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość