Safaryn
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 88
Rejestracja: 14 lip 2007, 17:42

30 paź 2007, 21:50

Ja jeszcze dumam nad imionami, chociaż teraz problemem numer jeden jest remont mojego mieszkania, zorganizowanie małej parapetówy, studia i oczywiście zdrowie moich smyków. Ta anemia mnie wykańcza, jak i wiele innych ciążowych dolegliwości. :ico_olaboga: Mam czasami wrażenie, że ta ciąża trwa z kilka lat. Nie mogłabym być słoniem, naprawdę. :ico_oczko:

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

31 paź 2007, 09:39

Czesc dziewczyny ja nie mogłam spac całą noc wczoraj sie dowiedziałam bardzo tragicznej wiadomosci moja koleżanka przedwczoraj urodziła w 38 tc martwa dziewczynke :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: nie moge w to uwierzyc cała ciąze czula sie fantastycznie wszystko przebiegało książkowo dlaczego to sie stało nie wiem. Tak strasznie mnie to zabolało życie jest bardzo niesprawiedliwe kobiety niedbaja o siebie pija alkohol w ciazy i wszystko ok a jak ktos bardzo pragnie dziecka :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_placzek: :ico_placzek:. Postanowiłam ze nic nie bede kupować naprzud ona juz miała cały pokoik urzadzony łuzeczko wózek itp. Mój mąż łuzeczko postawi dopiero jak bedziemy z maluszkiem w domu. Przepraszam ze to opisałam ale musiałam sie wyżalić jest mi cieżko boje sie.

Awatar użytkownika
Madi
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 193
Rejestracja: 17 wrz 2007, 10:49

31 paź 2007, 12:05

Asiab, to naprawdę przykre :ico_placzek: Ale nie możesz się tak martwić, bo Twoja dzidzia to czuje i też będzie smutna. Nie zakładaj, że u Ciebie też może coś pójść nie tak i ciesz się rosnącą fasolką :-) Nie smuć się proszę :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Aneta 30
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2137
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:54

31 paź 2007, 16:03

Witam
ja jakos nie mam cos dzis na nic ochoty i natchnienia :ico_olaboga:
Moj dzidzius tez dzisziaj cos sie bardzo malo rusza juz sie zaczynam martwic :ico_olaboga:
asiab, kochana nie mysl o tym
rozumie twoja kolezanke bo ja to samo przeszlam w 31tc :ico_placzek: :ico_placzek:
Dlatego moze pomyslicie ze to nie normalne ale ja tez nic predzej nie kupuje :ico_olaboga:
A najgorsze jest to ze mam ogrodniczki z poprzedniej ciazy,ale mam takie zachamowania aby jej ubrac bo wszystko mi to przypomina poprzednia ciaze. :ico_placzek:
Przepraszam Was ze to napisalam mam nadzieje ze sie nie gniewacie i mi wybaczycie :-)

kamila_torun
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1708
Rejestracja: 24 maja 2007, 11:42

31 paź 2007, 19:02

Aneta 30, przestan..nie gniewamy sie..prosze glowa do gory. Ty masz juz za duzo zmartwien. mysl cieplo i pozytywnie. domyslam sie ze ciezko po stracie maluszka jest myslec pozytywnie..ale prosze sprobuj.

nie martwcie sie dziewczynki prosze.

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

31 paź 2007, 19:13

Ale mnie dziś zgaga pali olosie ...... :ico_szoking:

Synuś mnie dzis skopał jakby karate cwiczył ale ja to lubie cudowne uczucie :ico_brawa_01:

Safaryn
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 88
Rejestracja: 14 lip 2007, 17:42

31 paź 2007, 21:43

Dziewczyny, głowy do góry, piersi do przodu i idziemy śmiało razem do przodu! Damy radę! Nie dajmy się złym myślom! Nie jesteśmy teraz same i musimy myśleć pozytywnie! :ico_brawa_01:

monika83
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 22 wrz 2007, 22:13

01 lis 2007, 00:00

ja tez trzymam kciuki za nas wszystkie marcoweczki z tt
dziewczyny zobaczycie jeszcze kilka miesiecy i wszystkie po kolei bedziemy sie chwalic ze urodzilysmy sliczne zdrowe maluszki naprawde gleboko w to wierze
i naprawde nie ma co sie przejmowac bo i tak co ma byc to bedzie,wiec prosze o usmiech moje ciezarowki :-D :ico_ciezarowka:

[ Dodano: 2007-10-31, 23:01 ]
asiab moze nie uwierzysz ale my z mezem tez rozwazamy frania niezle zbiegi okolicznosci :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

01 lis 2007, 10:03

monika83, fajnie Franuś my jesteś w 100 % pewni ze tak nazwiemy naszego synka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Safaryn
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 88
Rejestracja: 14 lip 2007, 17:42

01 lis 2007, 15:27

Zdarza mi się myśleć o kolejnej ciąży, ale jak tak patrzę na siebie w lustrze, to się zastanawiam czy się do tego nadaję. Wyglądam jak Chodzące Nieszczęście. Coś mi nie służą te hormony, huśtawki nastrojów. Jeszcze nadal mam problemy z nieprzyswajaniem żelaza, a dodatkowo okazało się, że ma za wysokie ciśnienie i białko w moczu. Lekarz kazał mi więcej wypoczywać i zapisał mi milion jakiś innych badań. Mam nadzieję, że to nie jest cukrzyca ciążowa. :ico_olaboga: No, ale tak jak wcześniej pisałam-głowa do góry i do przodu. Jutro idę na basen, trochę odreagować. Mogę nie pisać przez kilka dni w ramach odpoczynku robię sobie przerwę od komputera.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], DenAdhele i 1 gość