Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

30 paź 2007, 19:50

ML, kliknij sobie na moje zdjęcie i otworzy ci się ten program

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

30 paź 2007, 20:24

Kajunia25, zastanawiam się właśnie nad zakupem tego telefonu w Biedronce. Widziałam w ulotce. Wygląda fajnie. Tylko pewnie 'made in China' a jak robiony dla biedronki to nie wiadomo jak to z atestami.


A od jutra w Lidlu są śpiworki do spania za 29zł. Pójdę jutro zobaczyć i jak okażą się fajne to kupie.
http://www.lidl.pl/pl/home.nsf/pages/c.o.20071031.index

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

30 paź 2007, 20:53

Magdzinka
Jejku my też już czekamy na ząbki bo również ani jednego jak na razie nie ma, boję się w związku z tym że jak pójdą to wszystkie na raz :ico_olaboga: A czy Twoja niunia jest jakoś szczególnie marudna?? Moja dzisiaj dosłownie non stop płacz, ten żel na ząbkowanie nie pomagał więc musiałam dać jej Panadol dla dzieci :ico_haha_02: Też widzę zarysy ząbków, dziąsełka są opuchnięte i cieplutkie :ico_haha_02:

Olala
Ja w poniedziałek atakuję Biedronkę z zamiaram kupna tego telefonu mimo że atestu może nie mieć, mała będzie miała niezłą frajdę (i swój telefon hihi) bo jak na razie atakuje dziąsełkami nasze telefony :ico_haha_02:

Olala, Lulu
Piszę do Was z takim malutkim zapytankiem, bo wiem że mieliście co nieco wspólnego z Turcją. A więc jak byliśmy w tym roku na wakacjach (w Polsce) to zaszliśmy do takiego baru tureckiego i tam na dużym telebimie leciało coś bardzo ekscytującego - nie wiedziałam co to ale któregoś dnia znalazłam "to" na Internecie i okazało się że to największe taneczne show świata "Fire of Alantia" (nie wiem czy dobrze napisałam), czyli około 65 tancerzy występujących na scenie w róznych aranżacjach, do bardzo ekspresyjnej muzyki, i to właśnie zespół tureckich tancerzy i tancerek prezentujący w rozmaitych sceneriach elementy nowoczesności ale i elementy kultury (Turcji). Czy słyszałyście o tym? Bardzo mi się to spodobało :ico_haha_02:

[ Dodano: 2007-10-30, 19:57 ]
ML
Fajnie że jesteś znowu z nami, pisz co u Ciebie jak najczęściej. Przyłączam się do prośby dziewczyn o umieszczenie jakiś fotek syncia :ico_haha_02: :ico_haha_01: :ico_haha_02:

Czy ktoś wie co u Justyny?? Dawno jej tu nie było.

Awatar użytkownika
Iza@
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 424
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:22

30 paź 2007, 21:46

Dziewczyny ja znowu tylko na chwike Mirelka ma dwa zabki u nas wszysko dobrze imternetu jeszc ze nie mam ale juz nie dlugo jesli wszystko dobrze pojdzie.

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

30 paź 2007, 21:56

Iza@, witaj kochana!! Cieszę się ze u was wszystko dobrze!! Ucałowanka dla Mirelki!!
olala ale swietnie musi być w Egipcie, tak bardzo chciałabym kiedys tam pojechac. W Turcji byłam ale jeszcze w podstawówce. Bardzo mi sie podobało. A najbarzdiej to że tak sie tam lubi Polaków!!
Mama po wizycie u chirurga okazało się że ten pierwszy paliczek nie jest już do uratowania. Ale nie kazal sie spieszyc lekarz z obcinaniem. Powiedział żeby przyszła dopiero w poniedzialek. Powiedział ze mama miała szczęscie ze nie poszło zakażenie w ścięgna( na szczęście rusza tym palcem) bo jkby poszło w ścięgna to mogłaby stracić cala rękę... :ico_placzek:
Ale jak wychodziłąm od mamy to powiedziała że ja coś swędzi ten palec i zapytała czy nie bede mieć przeciwoko że ściągnie opatrunek. Oczywiście że nie mialam a Bartuś i tak nie zerkal w tę stronę, wiec ok. I tak patrzyłyśmy na ten palec i powiem Wam ze byłam w szoku., W niedziele opuszek był zzupełnie czarny ( martwica tak wygląda) a tu dziś jakby ta czerń stała się słabsz i jakby delikatnie spod niej wychylał się bledszy kolor... mam nadzieje ze nasze modlitwy się sprawdzają. Popłakałysmy sie z mamą i doszłysmy do wniosku że to zaczyna troszkę lepiej wyglądać. Mimo iż wygląda upiornie ciągle... Powiem Wam ze to jest straszne jak przez taka głupote można cierpieć... MAma ciagle robi sobie zastrzyki w brzuch i bierze 3 antybiotyk, jest strasznie oslabiona ale mam nadzieję że Bóg nas wysłuchał i powoli leczy ten palec. W końcu nie takie cuda się zdarzają, nie takie rzeczy organizm ppotrafi zregenerować!!!

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

30 paź 2007, 22:07

Katelajdka
:ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel:
Oj to macie zmartwienie, kurcze no jak piszesz czasem z byle czego jakaś bida wyjdzie ajajaj gdyby Twoja mamka wiedziała że tak będzie to na pewno by tego nie zbagatelizowała, ale trudno stało się, myślę że będzie dobrze, musi być dobrze!!! Jak palec swędzi to może znaczyć że się goi :ico_haha_02: Zobaczysz, wszystko się pięknie wykuruje, skoro lekarz nie podjął od razu decyzji o obcięciu ( :ico_placzek: ) to wiedział co robi, widocznie nie jest tak tragicznie!! Jestem z Tobą :ico_haha_02:

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

30 paź 2007, 22:36

katelajdka Oj kurcze, no to się porobiło ale jak mówisz, że jest lepiej to widocznie jest...Będę się modliła i trzymała kciuki. Buzi dla mamy i powiedz jej, że trzymamy wszytski paliczki za jej paliczek!

Magdzinka Mojemu Wojtusiowi to smakowała ta pasta...bardzo! czyli ząbki rosną ... :-D

Izuś :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Ale się ciesze, że jesteś, brakowało mi Ciebie i Mirelki! GRATULACJE z okazji pojawiania się ząbków...!

Kajunia25 My wypatrujemy dalej górnych zębów ...na razie tylko opuchnięcie i białe punkciki...!

MamaJulci Za 3 lata albo i wcześniej ..myślę, że długo na Wasze brzusie nie będę czekać :-D Przesyłam wszystkim zainteresowanym ciążowe fluidy :ico_ciezarowka:
:ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: :ico_urodzinki: :ico_respekt: :ico_zdrowko: :ico_brawa: :569: :564: :562: :562: :562: :562: :sylwester: :sindbad: :064: :064: g:) :509: :516: :523: :520:

Dorotko :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: Jaka ja tam wielka ... :ico_wstydzioch:
Co do nocnych pobudek to na ile mój tomek może mi pomóc to pomaga, ale pracuje na nocne zmiany również i wtedy jestem zdana sama na siebie. Mam tez mamę, która mi tez pomaga ale ja sobie zawsze mówię, że ona swoje już odchowała dzieci ( trójkę zresztą i pomiędzy moją siostrą a moim bratem jest tyle samo identycznie miesięcy różnicy co będzie pomiędzy Wojtusiem i dzidzi bo 16 miesięcy) i nie chce jej zamęczać bo przecież chodzi do pracy, zajmuje się domem i ogrodem ...po co jej jeszcze Wojtuś na głowie, choć nie mogę powiedzieć złego słowa, jak tylko ma czas to mi bardzo pomaga na swoje możliwości, ale wiesz jak to jest.

Grysik Dziś podałam Wojtusiowi pierwszy raz grysik z Bobovity z mlekiem modyfikowanym alei chyba w przyszłym miesiącu ugotuje już mu na nocy na zwykłym mleku...kiedyś podawali od 6 miesiąca mleko i nic nie było dzieciom ..ja tez dam i zobaczymy co będzie!

Hekkate Fajne zdjęcie Danielka!

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

30 paź 2007, 22:55

Małgorzatka pisze:Przesyłam wszystkim zainteresowanym ciążowe fluidy

Może ja złapię te fluidy i nie wypuszczę :ico_oczko: ???

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

30 paź 2007, 22:56

MAGDZINKA no ja tez w szoku jestem ze niektore lutowki tyle mleka jeszcze podają hhhhhhhhhhmmmmmm lae wymądrzac sie nie chce bo kazda kieruje sie swoim pediatrą takze i ja hi hi hi moja twierdzi ze 2-3 razy dziennie juz wystarczy w zupełności ;)
A mam prośbe do cibie jeszcze kochana czy mogłabys mi przesłac na maila albo tu ale na maila raczej te wiadomosci co kiedys podawał maż kelly chyba odnonie domkow roznych z balii z drewna itp itd.? ja nie zdązyłam jakos tego skopiowac a potrzebowałabym te informacje z góry dziekuję.
Acha język geograficzny no no słyszałm o tym juz u kogos hhmmmmmmmm no to widzisz pokarmisz małą dłuzej byle kochana nie za długo bo mowie ci potem jest problem hi hi 1,5roczku max hi hi hi :)
EVA1977,AGA04 dzieki z ainformacje co do kupna kompa no wałsnie sami nie wiemy włąsnie no bo teraz to ciezko trafic w tych media markcie np albo gdzies na kompa co by spełniał nasze zachcianki hi hi. I trudno tez dostac z taka mozliwoscia ze mozna sobie podokładać lepiej własnie w sklepie komputerowym albo u nas takie punkty sa niby komisy ale to nie tylko komis no jakos tak sie zwą ze tam składaja z nowych czesci i daja na nie gwarancje i to pewnie u nas przejdzie tylko troszke sianka potrzeba ;)
OLALA a czy ty przypadkiem nie byłas ostattnio na tym spacerku co foteczki nam tu wkleiłas na Starym Rynku? cio?
KATELAJDKA no widzisz wszystko bedzie gites zobaczysz modlitwy zostaną wysłuchane tylko juz tak sie nie martw mysl ze bartus to wyczuje kochana,bedzie dobrze :)
LUTOWECZKI zapomniałam wam napisac od 3 dni Amelcia robi KOSI-KOSI całymi dłońmi otartymi ale słodko hi hi ;),bo robiła ale jedną raczke miała w piasteczkę i jeszcze nieraz tak robi ale coraz czesciej raczej obie ma otwarte hahahahahahaaa.
MAGDZINKA a wiesz to nasze panny ida łeb w łeb jesli chodzi o ząbeczki,Amelci tez juz stuka ale minimalnie jest schowana dolna jedyneczka pod taką cieńką warstwą skórki-dziasełka hahahah-opowiadam z takimi szczególikami bo juz nie moge sie doczekac kiedy sie w koncu przebije bo przeciez 1 listopada skończy 9 miesiecy i bezzębna jest hi hi hi

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

30 paź 2007, 23:28

No to wkleję zdjęcia brzuszka ...jest już niestety dość taki w porównaniu z 8tc z Wojtusiem...same oceńcie :-D

Z Wojtusiem 8tc: Obrazek

A to Dzidziuś teraz w brzuszku też 8tc:
Obrazek

[ Dodano: 2007-10-30, 22:30 ]
I na pierwszym zdjęciu nie mam paskudnych rozstępów jeszcze :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: taka zgrabna byłam... :ico_placzek:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość