Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

30 paź 2007, 21:26

martuchafrost pisze:Madziorka wcal ni jestem fajniejsza

oczywiscie, ze nie, bo ja jestem NAJFAJNIEJSZA :-D :-D :-D
Foty Marcelka mnie zabily!!!!!!!!!! Jest SUPER!!!!!!!!! kiedy moja Luska byla takim slodziaczkiem???? :ico_noniewiem: chyba sie mezowi podloze na powtoreczke :-D
madziorka hihi, mi tez sie nie otwiera stronka

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

30 paź 2007, 22:18

Jasnie Pani :) pisze:chyba sie mezowi podloze na powtoreczke

nie ma jak drugi poród 50 godzinny, jestes pewna ze tego chcesz???? chyba ze Ci chodzi o tą część przyjemniejszą :ico_oczko:


Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

30 paź 2007, 22:22

madziorka hihi, świetna ta fotka leosia w liściach, domniemam że to dzieło rodziców :one:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

30 paź 2007, 22:24

martuchafrost pisze:nie ma jak drugi poród 50 godzinny

a kto rodzil 50 godzin??? :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

[ Dodano: 2007-10-30, 22:05 ]
i ku@$a mialam dobry chumor i se je^&#c poszedl. na razie nie napisze wam dlaczego, bo musze z mezem na ten temat pogadac, ale dotyczy to niestety naszego wyjazdu do UK :ico_zly:

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

30 paź 2007, 23:28

madziorka ja mieszkam na Northolt zaraz kolo Harrow

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

30 paź 2007, 23:33

dziewczyny wszystkie macie racje co do zlobka i ja sama tez tak mysle ze bedzie ok.i tez nie chce mamisynka :ico_oczko: z kondzia zrobic :ico_haha_01: bedzie dobrze, tylko tak se panikuje.....jutro pierwszy dzien wiec trzymajcie kciuki zeby duzo lez nie bylo...oczywiscie ze strony konrada :ico_oczko:


gosianie napisalas mi czy robilas urodzinki dla tomcia?ale gdzies doczytalam ze chwalilas sie tortem,jak mozesz to podaj linka bo nie moge znalezc,tez chce sie pozachwycac.

madziakurcze musimy sie jakos spotkac......,tym bardziej ze chcecie do birmingam sie wyprowadzic??????a czemu????pomysl dla dziadkow super. :ico_brawa_01:

jasnie panizdaje mis ie ze to ty tyle rodzilas i dlatego marta tak napisala zeby ci przypomnac te fajowa jazde....., ale widze ze to dla ciebie bylo pierdniecie :-D ze tak szybko zapomnialas :ico_haha_01: chyba ze cos pomieszalam i to nie ty tak dlugo parlas :ico_oczko:

maggie witaj,robotki nie znalazlam bo przestalam jej szukac :ico_oczko: odezwalo sie kilku ale za malo placili i nawet na zlobek(full time) by nie wystarczylo.
ale mam zamiar powrocic do poszukiwan jak tylko konrad zadomowi dobrze sie w zlobku :ico_oczko: :ico_haha_01: fajny antek ci rosnie i super zdjecie :ico_brawa_01:

emilkaja z konradem sama na zakupy sie nie wybieram,bo on tez wszystko dotyka ,sciaga,i wszystkie ciastka by otwieral i jadl i wogole nie kupilabym polowy rzeczy :ico_oczko: :ico_haha_01: bo bym zapomniala....ale ostatnio robie sobie liste :ico_olaboga: starosc nie radosc...

ok spadam bo niedlugo maz bedzie mial pretensje ze go zaniedbuje :ico_oczko: :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-10-30, 22:34 ]
beatka slodki twoj marcelek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

30 paź 2007, 23:37

witam najpierw sie pozale ze caly dzien nie mialam netu :ico_zly:
tak to jest jak mam wolne to @~@:?>@ ale co tam za to dom na blysk wysprzatany :-D

beatko synus cudowny jasnie pani mnie tez patrzac na takie fotki nogi sie same rozkladaja :ico_haha_01:

delfina buciki sliczne mysle ze powinny byc ok

emilko ja tez z nathanem chodze na zakupy i tez nie powiem zeby byl najgrzeczniejszy ale wyjscia nie ma i wystarczy mu dac cos do zucia i jest ok :ico_oczko:

fela bardzo dobrze ze konrad idzie do zlobka ja jestem calkowicie za takimi rozwiazaniami to dobrze dzieciom robi a nie odsdajesz go bo masz go juz dosc serdecznie tylko z innych powodow wiec po co wyrzuty sumienia co? :ico_haha_01:

no i tyle na dzis chyba

aa zubelku zdrowka dla zuzi i maggie milo was widziec znowu.. dobrze ze jestescie zadowoleni z nowego miejsca :ico_brawa_01:

poqiwm wam ze ja w sumie ciesze sie ze mam taka zakrecona prace ale przynajmniej spedzam z nathanem duzo czasu i zwykle jestem z nim trzy dni popoludniu- wychodze jak spi a odbieram go od niani kolo 14 potem 3 dni jestem z nim gdzies do 14 a tata go odbiera o 18 i usypia a potem jestem z nim 3 cale dnie wiec chyba jest ok :ico_oczko: czasem zdazy sie dzien ze nie ma mnie dluzej ale to zadko .............. nie czuje sie winna ze wrocilam do pracy czasem mi sie tylko straszliwie teskni za moim malym urwisem :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

30 paź 2007, 23:38

fela pisze:jasnie panizdaje mis ie ze to ty tyle rodzilas i dlatego marta tak napisala zeby ci przypomnac te fajowa jazde....., ale widze ze to dla ciebie bylo pierdniecie ze tak szybko zapomnialas chyba ze cos pomieszalam i to nie ty tak dlugo parlas

wiem o co Marcie chodzilo, tylko takiego zarta sobie zapodalam :-D :-D

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

30 paź 2007, 23:39

hihihi do zakrecenia madziorki duzo mi brakuje jeszcze ale pomalu sie wprawiam :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-10-30, 22:40 ]
co to tam dla jasnie pani ja mialam porod 3 godziny do kupy a sie darlam od pierwszego skurczu o epidural hihihihihihihihihihi nastepnym razem zaczne krzyczec kolo 4 miesiaca to moze mi dadza w koncu :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-10-30, 22:41 ]
jasnie pani respect wogole :ico_sorki: :ico_oczko: dla mnie 50 godzin to ..... :ico_nienie: po 5 musili by malego wyciagac pod grozba utraty zycia w meczarniach

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość