Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

31 paź 2007, 10:07

magda26 pisze:Gdyby Magda nie poznala Pawla to by do tego nie doszlo ludzzzzzzzzzzzzzzzzziiieeeeeee

hehehe, nie kupiliscie im prezerwatyw??? no jak mogliscie??? :ico_oczko: :ico_oczko: :-D :-D :-D nie masz sie co winic, a to tylko zle swiadczy o tych co te glupoty roznosza.

macie tu test na mozg :-D
http://www.news.com.au/dailytelegraph/s ... 95,00.html

[ Dodano: 2007-10-31, 09:08 ]
acia pisze:Co do chodzików to opinia lekarzy jest taka żeby dziecko wkładać , ale takie które już chodzi.Wierzcie mi na słowo ,że taki chodzik też ratuje życie

bo jesli chdzi to juz ma wyprostowany kregoslup i krzywdy juz dobie chodzikiem nie zrobi

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

31 paź 2007, 10:08

Jasnie Pani :) pisze:hehehe, nie kupiliscie im prezerwatyw??? no jak mogliscie???
kurcze fakktycznie jednak nasza wina :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: ale z nasz debile :ico_puknij: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

31 paź 2007, 10:09

Dzien dobry
uuu... jak tu burzliwie ostatnio :):
Misiek wyje w drugim p[okoju i drze sie na zabawki
Myz Duzymmamyod wczoraj głupawke i boli mnie brzuch ze smiechu
Pedze z butla do Małego, bo te jego okrzyki godowe rozwala mi bebenki :):
U nas piekny jesienny poranek - cieplo, slonecznie.. Mmm..
:ico_kawa:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

31 paź 2007, 10:11

U nas tez ładnie sie zapowiada sloneczko swieci " oby nie było wiecej dzieci " :ico_smiechbig: bo bedzie na mnie :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

31 paź 2007, 10:36

Wczoraj sie tt psuło i nie dałorady,wiec dzis chciałam wam pokazac jakie sliczne łąki i lasy mam kilka metrów przy osiedlu :):
Wczorajszy spacerek:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
no i Pan i Władca w karocy:
Obrazek

moze juz nie jest tak kolorowo, ale korzystam - poki sa liscie :-)

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

31 paź 2007, 10:39

Juli pewnie Krzys bardzo fajny chlopczyk :)

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

31 paź 2007, 10:42

MAdziu - dopiero przeczytałam..Ale wam sie w rodzince pokomplikowało.. A tekst Twojgo brata mnie rozwalił na łopatki :ico_haha_01: dobry jest....

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

31 paź 2007, 10:44

to jeden przykład jak bym wam napisala to hohohohoh :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-10-31, 09:45 ]
i wg nie go wszyscy sa temu winni a tak naprawde mogl syna lepiej wychowac i co mam wiecej powiedziec :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

31 paź 2007, 10:51

Jasnie Pani :) pisze:
magda26 pisze:
ania1980 pisze:a nie z rewią mody na cmentarzu,
przeciesz nikt tak z nas nie powiedzial

ja kilka postow wczesniej napiasalam, ze chcialam, zeby mi nowa chusta przed swietami przyszla, i pewnie Ania sie odgryzla za to, ze nie chce sluchac jej lekarza.
Tylko moja chusta nie ma nic wspolnego z moda tylko jest dla mnie tym, czym dla was wozek


Nie napisałam tego personalnie do kogokolwiek z forum :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: - ostatnio produkujemy tyle postów, że po prostu ZAPOMNIAŁAM co Jaśnie Pani napisała odnośnie chusty. Tyle. Znam panienki, które paradują na groby w spódniczce mini i później zapalenie płuc łapią. Jaśnie Pani -nie wymagam od nikogo żeby słuchał mojego fizjoterapeuty i wcale tak nie napisałam, wystarczy uważniej czytać posty :ico_oczko:
Wiecie co? Cała ta wymiana uwag na temat rewii mody tak mnie rozbawiła, że od razu humor mam lepszy i już nie będę "taka" jak to napisała Magdzia :-D :-D
Magda, sytuacja w rodzince rzeczywiście nieciekawa ... współczuję... a pretensji do Was (do Ciebie i Pawła) zupełnie nie rozumiem ...
Aciu, jak tylko Julce uda się wpakować stópkę do buzi to prosimy o fotki.
Juli, Misiaka też - chyba że już wkleiłaś wczoraj (nie wyświetliły mi się).
Moja Helenka śpi, więc zmykam trochę ogarnąć mieszkanko.

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

31 paź 2007, 10:53

ania1980 pisze:Wiecie co? Cała ta wymiana uwag na temat rewii mody tak mnie rozbawiła, że od razu humor mam lepszy i już nie będę "taka" jak to napisała Magdzia
to bardzo sie ciesze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Kochane wczoraj rozmawialam z Karla pytalam czemu nie zaglada po prostu nie ma czasu caly czas zajmuje sie panem bulka :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości