Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

31 paź 2007, 00:23

Witam was wieczorową porą....

Abegano
buziaki dla Natalki... :ico_buziaczki_big:

a to nasze nowe fotki...tym razem czarno-białe... :-D
Obrazek
Obrazek
Obrazek

i dwa kolorowe...jak Marcelek zabawiał dzis Milenkę... :-D chciał żeby zasnęła...

Obrazek
Obrazek

Barbapuppa...ale super!!! że jedziecie do Zakopanego...

Dziewczyny czy wam też wychodzą włosy!!!!! bo mi ostatnio baaaardzo!!

a tak w ogóle to mam mały szpitalik w domu, bo Mikołaj jest przeziebiony!!!boli go gardło i goraczkuje...dzis nie puściłam go do szkoły, boje się, żeby tylko Milenka się nie zaraziła... :ico_olaboga:
Ostatnio zmieniony 31 paź 2007, 18:01 przez Viola, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

31 paź 2007, 08:13

Viola, ja też łysieje pomalutku :ico_szoking: ale to ponoć normalne...... A zdjęcia prześliczne. Uwielbiam czarno-białe fotografie :ico_brawa_01:
Basia super sie masz z tym Zakopcem..... :ico_brawa_01:
My też należymy do noconiów. Natala wstaje tak ze 3 razy.
ciekawe jak tam sobie radzi nasza Aneczka........

Awatar użytkownika
Aagaa
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 376
Rejestracja: 06 cze 2007, 21:33

31 paź 2007, 12:29

Barbapuppa superandzko ze do Zakopca jedziecie - to milego odpoczynku :-D
A mi tez wloski wylaza garsciami juz kiedys mi tak wylazily i wtedy okazalo sie ze jestem chora :ico_placzek: nie jest to za przyjemne uczucie kiedy z dlugich wlosow robi ci sie jakas resztka i trzeba obciac! mam nadzieje ze do tego nie dojdzie. A czytalam ze to po tej burzy hormonalnej w czasie ciazy i po wychodza wloski no i karmienie piersia pewnie tez sie dolacza :ico_sorki: oj zebysmy tylko lyse nie zostaly :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: Lyse Lipcowki :-D niektore w klubie noconiow :-D
Violu super zdjecia najbardziej podoba mi sie to 1 :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

31 paź 2007, 12:44

Witajcie....
moja dama obudziła się dziś po 5 rano! :ico_szoking: i z godzinę marudziła... poulewała się...dwa razy ją przebierałam...
ale jak zasnęła to wstała dopiero o 10.30! :ico_szoking:

no z tymi włosami to tak po porodzie jest... :ico_olaboga: bierzmy witaminki, to może nie wyłysiejemy... :ico_smiechbig:

dziewczyny zobaczcie u mnie na zdjęciu: za mną na ścianie wiszą zdjęcia trzech moich synków.... te zdjęcia były robione od razu po porodzie...jeszcze w szpitalu...
zdjęcie Milenki do kolekcji już jest, tylko nie mamy czsu, żeby przewiercić kołka w ścianie... :-D

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

31 paź 2007, 12:57

Hej my tez sie witamy.Mialam dzis juz odwiedziony o 10 dlatego teraz was witam
Zakopane super :ico_brawa_01:
Violu super zdiecia,ale Milenka wyrosla teraz to na zdieciu widac.Dluga pannica na modelke sie szykuje :-D
Ja tez mam ta przypadlosc i lysieje,ale mysle ze to przez karmienie i te hormony :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

31 paź 2007, 13:18

niola super foteczki sliczne :-)


[ Dodano: 2007-10-31, 12:31 ]
macie silne nerwy ??? jesli nie to nie wchodzcie na te linki :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
http://paoladomowicz.wrzuta.pl/film/cpdnqhavGZ/aborcja

http://paoladomowicz.wrzuta.pl/film/cpdnqhavGZ/aborcja

http://paoladomowicz.wrzuta.pl/film/cpd ... GZ/aborcja

http://paoladomowicz.wrzuta.pl/film/cpdnqhavGZ/aborcja

JA WYLAM JAK NIE WIM CO :/

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

31 paź 2007, 13:39

Ja nie mam i nie moge tego obejrzec Sylwio sorry :ico_sorki:
Basiu jak z Jasiem?Moja stwierdzam tez chyba ma rozwolnienie bo wlasnie zrobila druga kupe taka rzadka.Zobaczymy co to dzis bedzie sie dzialo bo nic nie jadlam takiego innego co mogloby Julce zaszkodzic

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

31 paź 2007, 14:13

hello, a ja dopiero teraz bo dzis mi się udało malucha u mnie w łóżeczku uśpić i jak zasnał tak sie przed 11 obudził :-D mysłałm ze sie z nim wyśle a tu jak na złość ciągle ktos dzwonił :ico_zly: a jak wstaje o 8 to zadna cholera nie zadzwoni :-D
Violu to nasze dzieciaczki się w przyszłosci dogadają bo prawie o jednej godzinie wstają :-D

Violu foteczki super, a gdzie ty się tak wyszykowałąs bo ja to w domku w powyciaganych dresach latam :-D
Całuski dla Mikołaja i szybkiego powrotu do zdrowia :-D

Ja tez łysieje :ico_szoking: najwyzesz założymy nowy wątek łyse lipcóweczki :-D

Ja zaczełam małego karmić od jabłuszka z marcheweczką ze słoiczka, bo jak starłam takie zwykłe jabłko to w sumie sam sok wyszedł i szybko zczerniał, wiec wole te słoiczki, a póżniej jadł juz brzoskwinkę, brokuła, najbardziej to smakowała mu zupka marchewkowa z ryzem oraz bananek :-D

a ja lece do kuchni bo maluszek zasnał a mnie wzieło na szarlotke a sama się niestety nie zrobi :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-10-31, 13:16 ]
No ja tez wole czegoś takiego nie ogladać, poco sie smucić :-D

A mój maluch wczoraj tez zrobił dwie kupki tylko takie bardziej zbite, ale chyba to przez te nowości w menu, a dzis jadł marcheweczke z ziemniaczkiem ale chyba nie bedzie to jego ulubione danie :-D

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

31 paź 2007, 18:09

ULA_TOMEK pisze:Ja tez łysieje najwyzej założymy nowy wątek łyse lipcóweczki

:ico_smiechbig:

Ula wpraszam się na szarlotkę...

co do stroju... to był niedzielny... mieliśmy gości, więc trzeba było jakoś wyglądać... :-D
na codzień też latam w dresach... :-D

Ula
:ico_sorki: :ico_sorki: Mikołaj już zdrowieje....dziś już nie ma temperatury...


Sylwia
nie mogę obejrzeć tych filmów. Będąc w ciązy obejrzałam taki, a potem żałowałam... :ico_olaboga:

No ja już Milenie robię zapasy słoiczków.... :-D

a to dzisiejsze fotki ze spacerku...
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

31 paź 2007, 19:40

no szarlotka już upieczona :-D wiec kto ma ochote to zapraszam na Słowiczą :-D
no i juz sałateczke jarzynową zrobiliśmy wiec teraz moge sobie poklikać z wami :-D

Violu a macie śliczy różowy wózeczek i kombinezownik :ico_brawa_01: pierwsza klasa :-D
Violu a skąd masz taka śliczna czapeczkę dla Milenki, ja tez chce taka ale z niebieską kokardką :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości