Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

30 paź 2007, 16:25

qunick, Ty taka kochana jesteś :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
qunick pisze:- ale choroby miną - potem święta i od razu Ci się nastrój poprawi!

oby :ico_sorki: oby tylko na święta chore nie były :ico_noniewiem:
Na 15 grudnia mamy zarezerwowane bilety do Irlandii ale ja mam cichą nadzieję,że jeszcze w listopadzie tam polecimy :ico_sorki: No i wtedy będzie lepiej,będzie M moje największe wsparcie :ico_sorki: Choć nie rzadko to jeszcze i jego musze pocieszać i mówić żeby się nie martwił.Ale samo,to że razem...już dużo pomaga.

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

30 paź 2007, 17:34

zubelek, kurcze zycze duo zdrówka dla córeczki te choubska są straszne!!!! Czy to znczy że na stale już się przenosiie do męza :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

30 paź 2007, 18:24

Choć nie rzadko to jeszcze i jego musze pocieszać i mówić żeby się nie martwił.Ale samo,to że razem...już dużo pomaga.
dobrze ze masz wsparcie - razem to najważniejsze
A jak się mężowi układa w Irlandii?

Awatar użytkownika
laupina
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3921
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:39

30 paź 2007, 19:52

zubelek, trzymajcie się i zdrowiejcie. Tak mi szkoda Zuzi :ico_placzek:

[ Dodano: 2007-10-30, 20:25 ]
A w ramach rozweselenia napiszę Wam jaki numer Filip wyciął w niedzielę w kościele: po haśle "obdarz nas pokojem" na cały regulator powiedział: Mamo my mamy przecież dwa pokoje, a trzeci się nie zmieści!!! Cała kaplica (bo dzięki Bogu siedzieliśmy w kaplicy) ryknęła śmiechem

[ Dodano: 2007-10-30, 20:26 ]
zubelek, Tak mi szkoda Zuzi uściskaj ją od Filipka i ode mnie

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

31 paź 2007, 10:47

laupina pisze:w ramach rozweselenia napiszę Wam jaki numer Filip wyciął w niedzielę w kościele: po haśle "obdarz nas pokojem" na cały regulator powiedział: Mamo my mamy przecież dwa pokoje, a trzeci się nie zmieści!!! Cała kaplica (bo dzięki Bogu siedzieliśmy w kaplicy) ryknęła śmiechem
cha cha - znaczy że słucha co ksiądz mówi!
Zuzi za wcześnie namieszałam w głowie i teraz jej się myli ksiądz z Jezusem - np kiedyś pytała (miała 3 lata) 'Kiedy ten Jezus przestanie wreszcie mówić żebyśmy mogli spiewać?"
Albo dwa lata temu twardo śpiewała wszystkie pieśni a jak się na końcu przedłużały ogłoszenia parafialne to zaczęła :" Jedzie pociąg z daleka!" - ministranci płakali ze śmiechu!

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

31 paź 2007, 11:02

laupina pisze:po haśle "obdarz nas pokojem" na cały regulator powiedział: Mamo my mamy przecież dwa pokoje, a trzeci się nie zmieści!!!


:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: świetne!!!

Awatar użytkownika
matula1
Miss zgubnych centymetrów
Posty: 475
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

31 paź 2007, 12:49

zubelek trzymaj się cieplutko ! ja już od początku roku szkolno-przedszkolnego modflę sie o srogą zimę, mróz 30 stopni i dużo śniegu, niech wreszcie wymrozi te wszystkie wstrętne bakterie, które zmutowały okropnie
Marzenka poszła od poniedziałku do pkola ale juz dzisiaj rano zaczela znowu pokasływać, dobrze ze jutrro święto to ją przetrzxymam w domu kilka dni znowu

faktycznie, że dzieci w kościele doprowadzają czasami do śmiechu i do łęz, mojej koleżanki syn ostatnio w połowie mszy powiedział: idziemy do sklepu bo sie cuekierki w kieszeni skończyły, a na hasło idzcie ofiara spełniona - rzuciuł księdzu że on nie jest ofiara :-D
za to Marzenka zawsze pod koniec mszy pyta, kiedy bedzie lulajze Jezuniu? :ico_oczko: przyznaję że śpiewałam im od małego tę kolede jako kołyasanke - bo tylko to dzialało

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

31 paź 2007, 14:32

matula1 pisze:przyznaję że śpiewałam im od małego tę kolede jako kołyasanke - bo tylko to dzialało
ja też śpiewam to moim :)

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

31 paź 2007, 14:48

matula1 pisze:modflę sie o srogą zimę, mróz 30 stopni i dużo śniegu, niech wreszcie wymrozi te wszystkie wstrętne bakterie, które zmutowały okropnie


podzielam twoje zdanie!!!!

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

31 paź 2007, 14:55

Izunia pisze:matula1 napisał/a:
modflę sie o srogą zimę, mróz 30 stopni i dużo śniegu, niech wreszcie wymrozi te wszystkie wstrętne bakterie, które zmutowały okropnie


podzielam twoje zdanie!!!!

ja też!

Wróć do „Szkolniaki fajne dzieciaki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości